PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przyrządzić?



kristof
10-04-14, 12:30
Kupiłem sobie taki dokładnie ryż http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Ry%C5%BC-d%C5%82ugoziarnisty-naturalny-br%C4%85zowy-Supreme.html

Jadę na redukcję chce zgubić zbędne kg, ważę 95 kg przy wzroście 192cm.
Z czym sobie taki ryż jeść ? No bo chyba nie sam ugotowany
Mam jeść ryżu jakieś dwa razy w ciągu dnia po 50g i dwa razy w ciągu dnia po 75g

Gangsta Latino
10-04-14, 13:13
Nie rozumie. Chodzi Ci o jakiś sos do ryżu, czy co masz zjeść oprócz ryżu?

Ryż możesz jeść z wszystkim :P Mięso/ryba. Niektórzy do ugotowanego ryżu dodają miarkę białka i mają szybką przekąskę białko+węgle.
Ryż to po prostu źródło węglowodanów, jedz z źródłem białka i tłuszczy. I tyle...

slim shady
10-04-14, 17:12
jest sporo przepisów, jak poszperasz to znajdziesz ciekawe pomysły. Ja dodawałem odrobine kurkumy do ryżu, kurczaka smazyłem w przyprawie gyros + jakieś warzywka i git posiłek

t-nation
10-04-14, 20:07
proste pytanie -prosta odpowiedz
ryż należy spożywać z jacykowem,grodzką oraz z poniedziałkiem
a jak myslisz z czym możesz jeść???
z pełnowartościowym mięchem

.Smile
16-05-14, 19:28
Szacun, ze chcesz jesc brazowy ryz, dla nie jest on zupelnie niesmaczny. Moge ci powiedziec, z czym mozna jesc zwykly ryz; ze szpinakiem, miesem, broukalmi (np w formie zapiekanej), jogurtem, owocami, ale tak czy siak - miesem i jeszcze raz miesem.

slim shady
17-05-14, 09:37
biały vs brązowy = zdecydowanie stawiam na brązowy i nie chodzi o ig które IMO jest mało ważne

alder
17-05-14, 13:30
Ja Uważam ze IG jest bardzo ważne

I tak najlepszy ryż to dziki ryż


PS piernik do wiayraja - tyle samo liter ;)

slim shady
17-05-14, 16:38
IG jest tylko pomocną wskazówką

alder
17-05-14, 17:57
Dla ludzi wrażliwych na ww całkiem istotne

fallenursus
17-05-14, 18:13
to ze bialy czy brazowy ma ten sam wpyw na wyrzut insy to raczej kazdy powinien wiedziec, jednak brazowy utrzymuje sytosc o wiele dluzej I to jest rowniez wazne.

slim shady
17-05-14, 22:57
Dla ludzi wrażliwych na ww całkiem istotne

tak jak dla glutenowców zawartość glutenu, dla uczuleniowców na orzechy zawartość orzechów w pokarmie, jak ktoś nie ma z tym większych problemów nie musi zbytnio się przejmować,
badania pokazały że przy diecie redukcyjnej nie ważne czy się jadło produkty z wysokim czy niskim ig efekty te same, kwestia tylko jak kto sobie radzi z szybkim wyrzutem cukru,
zresztą jak ktoś posiada jakieś pojęcie o diecie domyśla się które produkty są dla niego odpowiednie, więc nie trzeba chodzić z tabelą IG po sklepie, można się nią sugerować jako pomocą