PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja - 2 miesiąc - za niska kaloryczność



Kalafonia
03-04-14, 22:22
Witam,
Jestem po 6tyg redukcji. Na początku schodziło dobrze (3kg po 4tyg). Po tym okresie nic się nie ruszyło, wiec postanowiłem uciąć kalorie z 1860kcal do 1680kcal. Taki stan kalorii jest od 4dni
Widziałem opinie, że jest to za mała kaloryczność. Co wy o tym sądzicie?
Dodam, że trening siłowy 4x razy w tygodniu. Po treningu 20min lekkich aerobów.
Moje dane (na profilowym juz dawno nieaktualne, zmienie niebawem):
171cm 69kg teraz (72kg przed redukcja)
Budowa endo (tłuszcz na brzuchu) ok. 19% BF
Stosunek kcal: bialko 2,1g/kg tluszcz 0,9-1g/kg 1,8-1,9g/kg 1680

Poważnej redukcji jeszcze nie robiłem. Na masie jadlem 2500kcal. Przytyłem 4kg w 1,5miesiaca.
Dawno nie byłem na tym forum, bo miałem doświadczonego kolege, który mi pomagał. Teraz chce sięgnąć opinii innych osób

Co zrobić, żeby dalej szedł BF w dół?

Dzięki za podpowiedzi
Dzięki za opinie.

USgorn
03-04-14, 22:24
Daj wiecej aerobow. Po ilosci kalorii na masie widac ze nie potrzebujesz duzo ale tez nie ma co przesadnie odcinac

Pumbas
04-04-14, 10:43
Możesz dodać codziennie rano marsze,biegi i interwaly, albo zamiast tego zostawić z 50g węgli. Ale w obu przypadkach będzie b. ciężko a efekt moze byc niezadawalający bo masz za małą wagę (zostaniesz wychodzonym wieszakiem). Wydaje mi się, że bardziej byś skorzystał wrzucając trochę więcej węgla przed i po tren siłowym, trenowal na silce tylko siłowo-masowo na zakresie 5-10powt i aero po silowni wyrzucil dając biegi w poranki dnt. i ciagnij tak dlugo jak uda sie poprawiac wyniki silowe bez zauwazalnego zalania fatem, jak nie bedzie szla sila albo nie dasz rady trzymac miski i bedziesz sie zalewac to wroc na redukcje

Demonek
04-04-14, 11:10
Nikt nie zaniepokoił się tak dużym spadkiem (3kg po 4tyg)?? Ile ważyłeś na początku a ile po tych 6 tygodniach? Ile wzrostu?

fallenursus
04-04-14, 11:31
Normalny spadek.

Rizpisz te dietę bo te makro nie teges Imho i org zaczyna się bronić przed głodówka. Rozpisz tren

Demonek
04-04-14, 11:39
Normalny spadek.


Racja, przeczytałem 3-4kg/ tydzień.

Kalafonia: co do samej kaloryczności to bym nie panikował. Ja przy 174/ 75 jadę na redukcji na 1700kcal, i tu dopiero waga zaczyna ruszać w dół a na treningach nadal nie odczuwam spadku siły. Każdy jest inny i tyle. Jak u Ciebie taka kaloryczność starcza to ok.

Kalafonia
05-04-14, 22:02
Normalny spadek.

Rizpisz te dietę bo te makro nie teges Imho i org zaczyna się bronić przed głodówka. Rozpisz tren

trening (siłowy maks. 8 reps, aeroby po)
pon
klatka (12 serii) tripeps 9
wt
plecy 12 biceps 9
czw
nogi (tu nieco wiecej potwórzeń na łydy)
pia
barki 12

Dieta (czasami zamieniam kolejnosc posilkow oprocz sniadania)
rano - shake banan twarog mleko - 370kcal
II - kurczak z warzywami na patelni zazwyczaj bez wegli innych - 736
III - szproty/tunczyk i chleb - 270 (zazwyczaj po treningu)
IV - 3 jajka -180kcal
V - orzechy wloskie ewentualnie jesli mi kcal brakuje to dobijam tak


Głównie mi chodziło co myslicie o tej kaloryczności ale skoro jeszcze nie ma tragedii to sie troche uspokoilem.

fallenursus
05-04-14, 23:40
Napraw te szamke :)

Kalafonia
06-04-14, 23:10
Napraw te szamke :)

Co konkretnie? Zastanawiałem się żeby więcej białka z nabiału dostarczać zamiast tych ryb bo są dosyć tłuste i z jajk6ani trudno pogodzic

Gangsta Latino
06-04-14, 23:14
Dieta (czasami zamieniam kolejnosc posilkow oprocz sniadania)
rano - shake banan twarog mleko - 370kcal
II - kurczak z warzywami na patelni zazwyczaj bez wegli innych - 736
III - szproty/tunczyk i chleb - 270 (zazwyczaj po treningu)
IV - 3 jajka -180kcal
V - orzechy wloskie ewentualnie jesli mi kcal brakuje to dobijam tak

rano - daj jajka z chlebem albo owsianke z miarką białka, albo jajecznica + owsianka albo coś w ten deseń. Jajecznica + kanapka z szynką...
z kurczaka masz ponad 700 kcal?
niby ten 3 posiłek mógł by być ale może lepiej coś klasycznego? np. mięso + makaron/ryż + warzywa? Po treningu możesz dać porcję białka w prochu jeśli posiadasz.
lepiej połącz posiłek 4 z 5 i daj źródło białka/węgli i tłuszczy. Też radzę coś w stylu mięso/ryż lub inne źródło węgli + mogą być te orzechy.

Za mało białka... ile Ci wychodzi gram?

fallenursus
06-04-14, 23:51
Co konkretnie? Zastanawiałem się żeby więcej białka z nabiału dostarczać zamiast tych ryb bo są dosyć tłuste i z jajk6ani trudno pogodzic

No raczej na odwrót :)
Nabiał out, miecho in.