PDA

Zobacz pełn± wersję : Masa czy Redukcja



ePrint
02-04-14, 14:17
Witam, mam pytanie, aczkolwiek zbliża się lato noi chciałbym pokazać troche brzuch, nie chodzi mi o jak±¶ rzeĽbe, żeby być jakos super wyrzeĽbionym czy co¶, chce bym po prostu silny, więc pomyslałem zeby chociaż troche uwypuklić ten brzuch zeby bylo widać te mie¶nie, noi zastanawiam się czy masować czy rzeĽbić, mam 177cm wzrostu przy wadze 85-86kg.
Drugie pytanie brzmi jaki trening na rzeĽbe, ile powtórzeń ile ćwiczeń jakie cwiczenia i co z areobami?

http://wstaw.org/w/2y3V/ - to jest moje zdjęcie na podstawie którym bed± mogli państwo ocenić czy redukować czy masować jeszcze.

Gangsta Latino
02-04-14, 14:25
Jest kwiecień redukuj, bo masz co ;)

Je¶li chodzi o trening: nie ma rozróżnienia na masowy i redukcyjny. Kiedy¶ uważano, że na redukcji powinno się robić więcej powtórzeń itd., ale teraz już się tak nie robi. Oczywi¶cie pod koniec redukcji, gdy pula kaloryczna jest ograniczona, ma się trochę mniej siły, więc czasami zmienia się obci±żenie na mniejsze. Ułóż trening (w dziale TRENING, w podwieszonych masz tematy) i tu wklej.

Co do diety, najlepiej wylicz swoje zapotrzebowanie. Twoja wagax24 x od 1 do 1.5 w zależno¶ci od aktywno¶ci fizycznej (jaka praca/ile razy trenujesz/jak długo/aeroby itd.)
Przykłady diet masz w dziale DIETA też w podwieszonych. Poszukaj, ułóż, wklej tutaj, a my poprawimy/doradzimy.

Najlepiej jak by¶ założył relację w dziale NASZE RELACJE, wtedy najlepiej się doradza i widzi efekty.

USgorn
02-04-14, 14:57
Miesiac nie ma zadnego wplywu czy masa czy rzezba. Chyba ze dla sezonowcow.
Ale zgadza sie Tobie wskazana redukcja na poczatek.
O treningu j/w. Co do aerobow jak najbardziej w DNT daj z rana.
O diecie zacznij z 2-2,5 b, 1,5-2 t, 3 w i obserwuj co sie dzieje. Mierzy obwody itp.

persik06
05-05-14, 19:49
Sprobuj spalic na i wyrzezbic brzuch. Jak bedzie latwo spalac i rzezbic to mase na spokojnie rob. A jesli bedzie trudno ci spalic tluszcz, to gdy wkoncu ci sie uda bierz czytaj o suchej masie miesniowej. Pozdro

Micek185
05-05-14, 23:20
Witam, mam pytanie, aczkolwiek zbliża się lato noi chciałbym pokazać troche brzuch, nie chodzi mi o jak±¶ rzeĽbe, żeby być jakos super wyrzeĽbionym czy co¶, chce bym po prostu silny, więc pomyslałem zeby chociaż troche uwypuklić ten brzuch zeby bylo widać te mie¶nie, noi zastanawiam się czy masować czy rzeĽbić, mam 177cm wzrostu przy wadze 85-86kg.
Drugie pytanie brzmi jaki trening na rzeĽbe, ile powtórzeń ile ćwiczeń jakie cwiczenia i co z areobami?

http://wstaw.org/w/2y3V/ - to jest moje zdjęcie na podstawie którym bed± mogli państwo ocenić czy redukować czy masować jeszcze.

Ty nie masz co rzeĽbić jeste¶ poprostu tłusty, więc redukuj poprostu dużo cardio i 3 razy w tyg konkretna siłownia.