PDA

Zobacz pełną wersję : bol barka



siamer
23-03-14, 15:31
witam.
sorry ze pisze tutaj ale nie moglem znalesc odpowiedniego dzialu.

mam problem. ze 2 miesiace temu podczas treningu doznalem kontuzji barku podczas robienia rozpietek hantlami i teraz boli mnie srodkowa czesc barka. boli mnie gdy: podnosze reke do gory, rzucam czyms, rozciagam. sytulacja wyglada tak ze do lekarza nie moge isc bo jestem za granica i musialbym jechac 100km do najblizszego szpitala (nie pytajcie dlaczego :/) wiec moze znacie jakies domowe sposoby poradzenia sobie z barkiem ? stosowalem kilka dni masc rozgrzewajaca ale nic nie dalo... dalej boli :/ meczacy jest taki bol i teraz mialem tydzien odpoczynku od treningow :(

prosze o porady i pozdrawiam...

USgorn
23-03-14, 15:42
najlepszym rozwiazaniem jest oszczedzanie reki i jakies masci. Jak nie pomoze to wizyta u lekarza bedzie nieunikniona

szycha
23-03-14, 22:06
Polecam "maść końską"

siamer
24-03-14, 00:18
probowalem juz masc konska i zero rezultatu, mam w szafce taki plaster na korzonki wiec go nakleje na barka i zobacze chyba...

t-nation
24-03-14, 19:40
nie zbanowali mnie to piszę
1. przed treningiem głównie barków, ale też klaty, zrób obszerną rozgrzewkę-jeśli będzie bolało odpuść trening barków (na jakieś max 4 tyg--po tym czsie jeśli dalej będziesz czół ból- niestety lekarz)
2. czasami pomagają NLPZ