PDA

Zobacz pełną wersję : adamoxl pomożecie?



adamoxl
13-03-14, 18:09
Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 82
Wzrost : 174
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 88
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18%
Aktywność w ciągu dnia : praca na nogach czasami siedzac
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBWpo 30 -40 min aero, w DNT aero 30-40 naczczo rano
Odżywianie : dieta tu do oceny
Cel : redukcja do lata
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : idealny
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia aero
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa,wpc,kreatyna,multiwitamina ,beta alanina, tauryna
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : każdy nieograniczony fundusz mam black bombs i Tse he
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

od startu redukcji waga ok 9 kg w dół hmmm od stycznia do teraz z pasa 97 do 88 z ramienia o dziwo 43 na 41 w tym 1 cm mniej teraz w tym tygodniu
zaczałem zpułapu 3 tys żeby ustabilizować organizm teraz lece na 2200 i jest lipa dlatego tak mało bo przez 5 tyg był zastój nic nie schodziło od 2700 kcal brak efektu i tak pomalu co 2 tyg ucinałem 200 żeby uszyć ruszyło przy 2200 ale czy to nie za mało ramie spadło nagle a pas też 2 cm. do diety należy dodać 100 kcal zjeden dodatkowej porcji oleju lnianego. węgle tylko przed siłką i po jak w dni wolne to po aero od razu całośc :)

niech ktoś pomoże:(

Kordian Skibiński
29-04-14, 07:49
walnij do mnien a priv to porozmawiamy bo wg mnie wpadles w dziure metaboliczną i teraz bedzie problem - sprobuje ci pomoc

fallenursus
29-04-14, 12:00
Z checia wszyscy skorzystają.

Gangsta Latino
29-04-14, 13:53
po co na priv? forum jest po to aby pisać, a na priv to się załatwia jedynie sprawy "w 4 oczy".