PDA

Zobacz pełną wersję : Brak mocy



Ikar
08-03-14, 18:12
Witam wszystkich,
Po długiej przerwie zabrałem się znów za treningi, i robie je od 3 tyg, problem w tym że jest coś nie tak. Nie mam po prostu mocy.
Potrzebuje jakiś produkt który poprawił by ten mankament. Nie mogę się za bardzo skupić na treningu. I tu podam przykład
wykonuję unoszenie sztangielek bokiem i łapy mi opadają nie mam siły robić kolejnych powtórzeń chodz to początek treningu.
Oczywiście robię dalej te powtórzenia ale hmm no coś jest nie tak. Potrzebuje taki zastrzyk energii na treningu, co możecie polecić ? Myślałem np o no xplode albo trochę z innej strony nitrobolon II. Wcześniej nie bardzo potrzebowałem takich supli więc mam niewielką wiedzę na ten temat a zależy mi by zakupić je szybko za nim mnie trafi i oleje treningi.

.rocky
08-03-14, 20:18
a powiedz co jesz w ciągu całego dnia, przed treningiem, ile pijesz wody, ile spisz

z odzywek poszukaj czegos zawierające 1,3d geranium [pierwsza werja mesomorpha, 1mr, jack3d], będziesz zadowolony

fallenursus
08-03-14, 20:39
Na mnie świetnie działa kilko wołowiny dziennie.

USgorn
09-03-14, 00:17
J/W co z dieta. Jesli odzywianie lezy to od razu masz odpowiedz.
Jesli diete masz to mozesz dac olej MCT po posilku przedtreningowym a pozniej kawe. Ale najlepiej rozpisz odzywianie najpierw

Ikar
09-03-14, 23:59
Tak więc co do diety, to pilnuje aby codziennie dostarczyć odpowiednią ilość wegli białek i tłuszczy. Nie bawię się w rozpisaną na kartce dietę z dokładnymi obliczeniami ale wiem jakie mam zapotrzebowanie i posiadam wystarczającą wiedzę o produktach i ilości jaką muszę dostarczyć w ciągu dnia i jak to nieraz sprawdzam to zazwyczaj wszystko się zgadza. Co do wody to ostatnio nie wchłaniam jej zbyt wiele, na treningu około 1l w ciągu dnia może z 2 kolejne. Ze spaniem to bardzo różnie ale to 5-6 godzin w ciągu doby raczej przesypiam, jak się trafi kilka dni wolnych to się wybyczę i z 8 :D Myślałem o tych suplach jeszcze i wpadło mi do głowy poza tymi 2 co wymieniłem, może jakiś booster testosteronu chodz nie wiem czy to mogło by pomóc.

fallenursus
10-03-14, 00:04
Jeśli uważasz że te trzy litry wody to dużo to się grubo mylisz. Znam dziewczyny co chodzą na siłownię pijace dwa razy tyle.
Ile dni w tyg trenujesz, co to za trening to raz. Dwa to to że jednak twoja szama kuleje :)

Ikar
10-03-14, 10:35
Napisałem że ,,wody nie wchłaniam zbyt wiele" więc nie rozumiem o co chodzi. Ale co do wody to nie mogę*z dnia na dzień zacząć wypijać po kilka litrów więcej bo po pierwsze trochę to niebezpieczne a po 2 jestem pewny że zaraz zacznie się problem z apetytem itd przerabiałem to, dlatego wiem że jej dzienne spożywanie trzeba zwiększać stopniowo. Treningi mam 3 w tyg ogólnorozwojówka. Tak czy siak zwróciłem się z prośbą o pomoc w doborze supli. O boosterze teścia pomyslałem również bo libido ostatnimi czasy trochę spadło i podejrzewam początki ginekomastii ale to pies wie, za jakiś miesiąc się*dowiem dopiero bo lekarz mi przepisał skierowanie do onkologa bo może rak :D tak więc z tego powodu abuy przy okazji obniżyć poziom estrogenów pomyslalem o tym boosterze ale czy taki specyfik w ogolę poprawia aktywność treningową ??? ktoś coś takiego brał ?? jeśli nie, no to no booster czy co ??:)

fallenursus
10-03-14, 10:46
Niebezpieczne jest pojęcie większości na temat diety i słuchanie klaunow polecajacych gere mających zero pojęcia co ci jest. A nie zwiększanie nawodnienia poprawnego organizmu.
Im out of Here. Lol.

USgorn
10-03-14, 12:40
Boostery testo nie pomoga Ci zwalczyc czy powstrzymac gino.
jak chcesz jakis suplement to daa jedyny wlasciwie dzialajacy ale cudow nie oczekuj i lepiej sobie zbadaj hormony

Ikar
10-03-14, 17:30
a czy daa nie podnosi przy okazji esrogenu?

USgorn
10-03-14, 17:37
prolaktyne ale nie znacznie. Zapobiegawczo mozesz B6 dorzucic albo l-dope

Whitelionn
13-03-14, 10:17
Moim zdaniem tak:
- musisz się wysypiać, 7-8h dziennie
- jedz dobrze i zdrowo! czyli kurczak, tuńczyk, serek wiejski, zrównoważ swoją dietę, dużo białka, tłuszczu tego dobrego także, unikaj cukru bo on tylko czasowo dodaje energii
- dopasuj ciężary do swoich wymogów, tzn. możliwe,że rzucasz się z motyką na słońce i dlatego nie dajesz rady, pamiętaj, że małe kroki to wielkie rezultaty
- pij dużo wody, nawet wtedy gdy nie jesteś spragniony. 3-4l to standard, oczywiście wlicza się w ten bilans także kawa, herbata itp

Jeśli chodzi o odżywki to nie baw się w żadne boostery testosteronu. Wystarczy Ci na początek kreatyna - może być 100% Creatine od Scitec'a ( tania i bardzo dobra ), dorzuć białko, aminokwasy bcaa i witaminy wraz z minerałami bo to bardzo ważne.

USgorn
13-03-14, 13:01
Moim zdaniem tak:
- musisz się wysypiać, 7-8h dziennie
- jedz dobrze i zdrowo! czyli kurczak, tuńczyk, serek wiejski, zrównoważ swoją dietę, dużo białka, tłuszczu tego dobrego także, unikaj cukru bo on tylko czasowo dodaje energii
- dopasuj ciężary do swoich wymogów, tzn. możliwe,że rzucasz się z motyką na słońce i dlatego nie dajesz rady, pamiętaj, że małe kroki to wielkie rezultaty
- pij dużo wody, nawet wtedy gdy nie jesteś spragniony. 3-4l to standard, oczywiście wlicza się w ten bilans także kawa, herbata itp

Jeśli chodzi o odżywki to nie baw się w żadne boostery testosteronu. Wystarczy Ci na początek kreatyna - może być 100% Creatine od Scitec'a ( tania i bardzo dobra ), dorzuć białko, aminokwasy bcaa i witaminy wraz z minerałami bo to bardzo ważne.


Aa zostawie to bez komentarza...

Zima
13-03-14, 20:56
Moim zdaniem tak:
- musisz się wysypiać, 7-8h dziennie
- jedz dobrze i zdrowo! czyli kurczak, tuńczyk, serek wiejski, zrównoważ swoją dietę, dużo białka, tłuszczu tego dobrego także, unikaj cukru bo on tylko czasowo dodaje energii
- dopasuj ciężary do swoich wymogów, tzn. możliwe,że rzucasz się z motyką na słońce i dlatego nie dajesz rady, pamiętaj, że małe kroki to wielkie rezultaty
- pij dużo wody, nawet wtedy gdy nie jesteś spragniony. 3-4l to standard, oczywiście wlicza się w ten bilans także kawa, herbata itp

Jeśli chodzi o odżywki to nie baw się w żadne boostery testosteronu. Wystarczy Ci na początek kreatyna - może być 100% Creatine od Scitec'a ( tania i bardzo dobra ), dorzuć białko, aminokwasy bcaa i witaminy wraz z minerałami bo to bardzo ważne.


wyczuwam mensheltha, wiem co mówię bo przeczytałem każdy miesięcznik!

USgorn
14-03-14, 00:57
Zima gratuluje wytrwalosci! %-)

Zima
14-03-14, 14:32
chopaku w każdym numerze masz wskazówki jak wyrywać dupeczki, co jest modne i za ile no i hardcorowe treningi gwiazd filmowych jak stejtam i wiele innych, zacznij czytać nie pożałujesz

USgorn
14-03-14, 14:54
Hehe. po lekture jak wyrwac dupeczki zglos sie do Piki materialu tyle dostaniesz ze sie do ZIMY nie wyrobisz %-)
Co jest modne mnie wali wazne jest co mi sie podoba %-)
a co tam aktorzy o treningu wiedza %-)

fallenursus
14-03-14, 14:56
No pany musimy czytać bo nie wyrwiemy marchewki.

Zima
14-03-14, 19:20
wiedziałeś ze jak zjesz lukrecjowego żelka bądź cukierka i pocałujesz gąske to jak oblize usta to w jej podwzgórzu ośrodek odpowiedzialny za seksualność wytworzy silny bodziec podniecający? no więc właśnie, więcej szacunku!

USgorn
14-03-14, 19:59
zoofillia sie szerzy %-)

fallenursus
15-03-14, 10:38
Może zima spędził zimę w alabamie lub louisianie czy mississippi..

Zima
15-03-14, 13:07
Może zima spędził zimę w alabamie lub louisianie czy mississippi..

nie,
Zima przez Zime oglądał warsaw shore i jersey shore i inne i tak jakoś weszlo do glowy