PDA

Zobacz pełną wersję : Dobrze ten gościu na filmiku mówi o kreatynie, czy coś przekręca??



kubaszekr38
07-03-14, 23:46
Witam Serdecznie! Znalazłem filmik na youtube o kreatynie i mam do was pytanie, czy ten gościu mówi "całą prawdę" o kreatynie, czy coś przekręca..?


https://www.youtube.com/watch?v=h9PrdCUPVE4

Dajcie mi znac ;) Ponieważ jestem ciekaw

PS. Mój staż na siłce to już ok 7/8 miesięcy

fallenursus
08-03-14, 00:31
Masz podwoeszony temat o krecie.
I koniec tematu.

USgorn
08-03-14, 00:50
jak w podwieszonych nie znajdziesz to stresc o co chodzi bo nikt nie bedzie 6 minut ogladal

kubaszekr38
08-03-14, 07:52
Czy rzeczywiście alkohol z kreatyną nic ze sobą nie mają wspólnego??, Czy można brać ją ja gościu mówi od rozpoczęcia przygody z siłownią? I czy jak przestanę ćwiczyć, to mięśnie nie zejdą? I ten gościu jeszcze mówi, żeby codziennie brać to 5 g kreatyny, a nie cyklicznie bo to nie ma sensu, a mi się wydaję, żeby to w DT dać 10g, a w DNT 5 g i brać cyklicznie, jak uważacie, bo jeśli bede codziennie brał, to podobno ta naturalna kreatyna mi sie nie bedzie tworzyc.. ??

fallenursus
08-03-14, 10:29
He doesnt Even lift.

.rocky
08-03-14, 10:35
ladujesz codziennie, po 5g, w dt po treningu z posiłkiem, a w dnt z rana ze sniadaniem, nie musisz cyklować, jak masz możliwość biezesz cały rok, wtedy ten poziom kreatyny w mięśniach masz na wysokim poziomie i go utrzymujesz, możesz się czasami napić, a miesnie zejdą ci tak czy siak gdy przestaniesz cwiczyc, czy to z kreatyną, czy bez

USgorn
08-03-14, 12:45
Czy rzeczywiście alkohol z kreatyną nic ze sobą nie mają wspólnego??, Czy można brać ją ja gościu mówi od rozpoczęcia przygody z siłownią? I czy jak przestanę ćwiczyć, to mięśnie nie zejdą? I ten gościu jeszcze mówi, żeby codziennie brać to 5 g kreatyny, a nie cyklicznie bo to nie ma sensu, a mi się wydaję, żeby to w DT dać 10g, a w DNT 5 g i brać cyklicznie, jak uważacie, bo jeśli bede codziennie brał, to podobno ta naturalna kreatyna mi sie nie bedzie tworzyc.. ??

Nie ma roznicy czy bedziesz bral tak czy tak bo i tak osiagniesz maksymalny poziom kreatyny w orgsnizmie a dalej to juz bedziesz tylko podtrzymywal.
jak bedziesz co tydzien sie zalewal to czy z kreta czy bez nie urosniesz. co do bez cwiczen to j/w
a ogolnie to i tak najwazniejsza bedzie dieta bo jak ona bedzie lezec to kreta nic nie da
jak zaczniesz brac od samego poczatku to pozniej nie bedziesz mial ekstra bodzca od krety a na poczatku i tak dobrze idzie

.rocky
08-03-14, 14:28
i nie oglądaj tych speców z youtuba których teraz wyrasta jak grzyby po deszczu, przed chwila odpalilem kilka jego filmikow,koles wygląda jak by silownie przez okno widział, sterydy określa mianem 'drog na skroty' a na drążku się nie podciąga bo 'niema na niego sil' dlatego robi na maszynie, daj spokoj chlopie chyba ze dla rozrywki by się posmiac to można takich ogladac

kubaszekr38
08-03-14, 15:07
hehe ok dzięki ;) Ale mimo wszystko bez kreatyny będę ćwiczył.. Ćwiczę już jakieś 3/4 roku i skończyłem 16 lat 8-mego lutego, a jeśli chodzi o wymiary nogi jak najbardziej w porządku bo sobie rosną w swoim tepie, ale za to przedramie, biceps czy nawet klata, to tylko się modlę, żeby jakiś CM skoczył, dlatego z tego powodu się trochę zastanawiam na kreatyną, ale jednak nie będę jej brał, bo nie chce wydawać na to kasy :P

Dzięki za odp..!