PDA

Zobacz pełną wersję : antybiotyk na cyklu



piotr 94
06-03-14, 21:39
witam :) jestem nowy na tym forum , mam takie pytanie ponieważ od 3 miesięcy jestem na cyklu testosteronem do końca cyklu zostało mi 2 tygodnie ale niestety zachorowałem i lekarz przepisał mi antybiotyk Aminoksiklav i chciałbym zasięgnąć waszej rady czy zakończyć cykl czy już pociągną go do końca ? dzięki za odpowiedzi :)

fallenursus
06-03-14, 21:41
Ciagnij cykl sermy weźmiesz i tak dopiero za miesiąc. Dodaj probiotyk i tyle.

mtm
07-03-14, 01:38
To jeszcze ktoś robi odbloki?????? Szok

MAXIMUS 2
07-03-14, 14:12
To jeszcze ktoś robi odbloki?????? Szok

Dobre Maćku :) a no ktoś tam robi ale z tego co moja wiedza mi mówi to jaki jest sens truć się sermami jak ledwo je odstawimy to już kombinujemy dalej prawda?
ja przez 7 lat robiłem odblok tylko 1 jezu zresztą był temat z chodzić z takiej bomby w odblok buuuu morze już za stary koń zemnie nie wiem jak tam młodzi reagują
na odbloki ale mnie to bez sensu jak tak wchodzę z bomby na bombę i wcale tego nie ukrywam bo czasami mnie chłopaki na privie pytają, a to miłe :) aha proszę sie nie trzepiąc o pisownie bo mówiłem że ja dekarz a nie profesor ok

Ps do kolegi postu antybiotyk nie wpływa na towar, wiem bo kiedyś tez mi sie to zdażyło wyladowałem w szpitalu na 3 week i robiłem se szoty w kiblu hhhhaa bo zal mi było cyklu bo był długi i kosztowny