PDA

Zobacz pełną wersję : Stagnacja/zastuj w wyciskaniu.



marcincieciwa
24-02-14, 21:10
Witam! Przygotowywuje się do zawodów w wyciskaniu i niestety dopadła mnie stagnacja.. Do tej pory od dłuższego czasu trenowałem WL na niskich powtórzeniach do 6 ruchów z dużym obciążeniem. Mam pytanie co zrobić aby przełamać ten zastój?? Co sądzicie o tym, aby dodac wyciskanie z większą ilością powtórzeń? Trenowałem również na skośniej też na niskich powtórzeniach, może mam je zwiększyć? Technikę mam raczej dobrą. triceps cwiczyłem ok 10 serii na tydzien przy powtórzeniach do 8 ruchów podobnie barki.. Co proponujecie zmienić? Może spotkaliście sie już z taką sytuacją? Pozdrawiam i z góry dziękuje!

ANKIETA
*1. WIEK: 19
*2. WAGA: 85
*3. WZROST: 178
*4. WYNIKI SIŁOWE(RAW LUB/I SPRZĘT):
- przysiad:125
- wyciskanie leżąc: 110
- martwy ciąg:170
5. WYMIARY:
- biceps:40
- klatka:
- udo:
- biodra:
*6. STAŻ NA SIŁOWNI: troche ponad 2 lata
*7. ILE I JAKIE PRZEBYTE METODY TRENINGOWE: typowo masowe, siłowe
*8. OSTATNIA METODA TRENINGOWA I ODSTĘP CZASOWY OD JEJ ZAKONCZENIA: na siłe klatki, tydzien temu
9. DIETA:
- białko:
- węglowodany:
- tłuszcz:
10. SUPLEMENTY JAKIE STOSOWAŁEŚ DO TEJ PORY: kreatyna, bcaa, beta alanine, gainer
11. SUPLEMENTY JAKIE ZAMIERZASZ STOSOWAĆ PODCZAS NOWEJ METODY TRENINGOWEJ : kreatyna(cm3), bata alanine
*12. STAN ZDROWIA(PRZEBYTE LUB/I AKTUALNE KONTUZJE) : wyleczonakontuzja(naciągniecie wiązadła bocznego w kolanie

slim shady
25-02-14, 14:17
a jak u Ciebie z regeneracją ? jak często trenujesz ?

Pikaczu
25-02-14, 15:30
celowe roztrenowanie zrób.i zmień trening na bardziej objetosciowy.potem celowe roztrenowanie i znowu wskocz na siłowy

marcincieciwa
25-02-14, 15:38
no z regeneracją raczej ok. Trenowałem 4x na tydzień, w 2 dni to klatka raz mocno raz słabo.

Pikaczu
25-02-14, 15:42
na takich treningach fajnie masa leci ale siła mi nieszła.i szybko przetrenowałem klate

marcincieciwa
26-02-14, 16:40
A jakiś plan mógłbyś podac ?? na przełamacie stagnacji?

szycha
01-03-14, 13:37
Na stagnację najlepiej odpoczynek.

t-nation
17-03-14, 20:21
....hst