PDA

Zobacz pełną wersję : "Moja nowa przygoda"- dziennik treningowy



mypassion
01-02-14, 23:57
Witam! Jestem Izabella Nowak, mam 21 lat, uczę się na wydziale kosmetologii. Uprawiam sporty sylwetkowe. Postanowiłam założyć dziennik przygotowań. Dla frajdy

Pioter1994
02-02-14, 00:03
Nie ma fotek - nie śledzie.




























Żartuje :D Będę śledził, powodzenia !!!

fallenursus
02-02-14, 00:23
tez bym chcial z moiom trenerem mieszkac. robi ci szame ?:)

DTX
02-02-14, 03:00
To którego trenera sie sluchasz jak jednej osoby?
I skoro to zabawa i nie interesuje Cie to srodowisko to po co zawody i dieta i trening idealnie dopiete. Nie wierze ze to przyjemnosc.
Oby było jak mówisz i nie było to robienie z siebie internetowego kozaka

mypassion
02-02-14, 10:07
Cisnę dalej. Pozdrawiam.

mypassion
02-02-14, 10:15
Sorka nie zauważyłam, że z tym śledzeniem żarcik ^^ :P

PrzemoPapaj
02-02-14, 10:38
Hej sister ;)

DTX
02-02-14, 11:08
Jak ktoś ma płakać z powodu obiektywnej opinii to niech nie prowadzi, po to jest dziennik zeby oceniać, to nie prywatny pamietniczek ;-)
scena wszystko zweryfikuje.

"Za dużo tu" - przecież jeszcze nikt sie nie wypowiedział na temat diety, treningu :-)

PrzemoPapaj
02-02-14, 11:13
Tak trzymać.

DTX
02-02-14, 11:37
Przeczytaj jeszcze raz :-)
To chyba dobrze poznać opinie innej osoby. Co innegojak ktoś mowi ja bym zrobił tak, a nie "nie wiem co ty odwalasz, na tym nic nie zdzialasz, zrób po mojemu". Trzeba umieć wynieść cos od wielu osób, a nie od jednej, która dużego doświadczenia jeszcze nie ma :-)

fallenursus
02-02-14, 11:40
Kiedyś w pięknym mądrym filmie powiedział " nie będzie udziwnien, my jesteśmy normalni"
Kwa mylił się Oskar.

mypassion
02-02-14, 17:10
raczej ja robie :P

Pioter1994
02-02-14, 19:37
Z tym śledzeniem to jasne, że żarcik :)

Co do opinii innych osób, to i tak zrobisz to co uważasz za stosowne, chociaż to pozwala czasami spojrzeć na różne rzeczy z innej-nie swojej perspektywy co może pomóc.

mypassion
05-02-14, 12:09
Dziś przedstawię wam swój plan treningowy na najbliższe tygodnie, z tym planem idę od minionego poniedziałku

zaczynając od pleców
przyciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (ciężkie progresja ciężaru) 4x10-12pow
łączone: 3x 16-20pow
ściąganie drążka wyciągu górnego do karku
przyciąganie trójkąta do brzucha w siedzeniu
ściąganie drążka wyciągu górnego podchwytem

Klatka piersiowa
wyciskanie sztangi maszyny smitha na ławce skośnej (ciężkie progresja ciężaru) 4x10-12pow
łączone: 3x 16-20 pow
rozpiętki w bramie
rozpiętki na ławce skośnej
wyciskanie hantli na ławce płaskiej

Barki
łączone: 3x 16-20 pow
wyciskanie hantli siedząc (techniką Arnolda)
wznosy boczne z hantlami siedząc
wznosy przodem oburącz ze sztangą stojąc
wznosy z hantlami naprzemiennie do przodu

Rączki bicepsy
uginanie przedramion ze sztangą stojąc (ciężkie progresja ciężaru) 4x10-12pow
łączone: 3x 1-20 pow
uginanie przedramion z uchwytami wyciągu górnego stojąc w bramie
uginanie przedramion z drążkiem z wyciągu dolnego
uginanie przedramion z hantlem jednorącz na modlitewniku (do załamania mięśniowego)

Tricepsy
wyciskanie francuskie sztangą łamana (ciężkie progresja ciężaru) 4x10-12pow
łączone: 3x 1-20 pow
prostowanie ramienia z hantlem jednorącz w oparciu o ławkę
prostowanie ramienia z hantlem zza głowy
prostowanie ramion z linkami wyciągu górnego stojąc (do upadku mięśniowego)

Nogi
No i tutaj na razie muszę odpuszczać jakiekolwiek ciężary. Moja tendencja do rozbudowy tej grupy mięśni jest ogromna.
Dlatego popracuję na ciężarze własnego ciała
przysiady 5 serii po 20-30 pow
przysiady sumo 5 serii po 20-30 pow
wyprosty na maszynie 20 pow wszystkie serie lekkie
ew wypady na boki (przysiady)
na dwugłowe 4xłączone
dzień dobry 20 pow
zbieranie grzybów jednonóż z hantlem 20 pow
wykroki 15 na nogę w miejscu
na pupę 4xłączone 20-30 pow
unoszenie bioder z nogami na piłce
spięcia z piłką między stopami w leżeniu na ławce przodem
unoszenie nóg do góry w podporze z zatrzymaniem w fazie koncetrycznej

Brzuch 4-5razy w tygodniu ćwiczenia wymienne
allahy
unoszenie nóg w leżeniu
świeca
spięcia z nogami w górze
spięcia normalne w leżeniu na ławce
unoszenie nóg w 3 pozycjach na poręczach
'rowerek' wypychanie nóg do przodu

Aeroby 30-40min na czczo bieżnia pod górę max
po treningu obowiązkowo 40-45min bieżnia pod górę max

Dodam jeszcze,że chodzenie na siłownię sprawia mi ogromną przyjemność pomimo iż nie zawsze jest lekko. Sama satysfakcja z tego co robię, spotykanie się z ludźmi (przeważnie z mężczyznami) wprawia mnie w dobry humor i chęć do codziennych zmagań :) Pogadają, jak trzeba to i podpowiedzą, pomogą. Grunt to pozytywne nastawienie ;)
Enjoy!

Pioter1994
05-02-14, 20:50
No trening nóg to masz hardcore :D

PS: O co chodzi z tymi wykrokami "na pupe"? Chodzi o wykroki w tył czy jak?

PrzemoPapaj
05-02-14, 22:45
Chodzi o glębokie wykroki w miejscu, a raczej na siadanie z nogą z przodu jak do wykroków żeby jak najmocniej angażować pośladki i dwugłowe.

smoczyna
06-02-14, 14:51
Hej Iza!
Fajnie ze załozylas temat, napewno bede sledzic:)
Wykroki o jakich mowisz faktycznie daja w kosc :D tez je od 2 tyg cisne :D

mypassion
07-02-14, 12:03
Heej! Wczoraj robiłam nogi, pośladki.. Nie ukrywam że ciężko było, ale dałam rade :) nie ma czasu na poddawanie sie, ciśniemy! Po wyczerpującym treningu, oczywiście bieżnia już czekała na mnie- 45 min pod górę max.. Gdy tylko weszłam do domku, od razu prysznic i łóżeczko bo padłam.
Dziś mam w planie do zrobienie bicki i tricepsy/ brzuszek/bieżnia 45min.. Po porannym ważeniu się, buźka mi się uśmiechnęła-2kg mniej.. Niby nie jest to dużo, ale jak dla mnie to jest już 'dużo', ponieważ jest mi ciężko zrzucić chociażby 1kg, jeszcze 2-3kg i będzie idealnie. A jak jest u was? Przychodzi wam z łatwością zrzucić czy również ciężko? Miłego dnia! :)

mypassion
16-02-14, 22:06
Hejka! :) Dawno nie pisałam.. Ale to dla tego że miałam trochę dużo spraw na głowie.
Treningów oczywiście nie odpuszczałam, cały tydzień harówy! Po czwartkowym treningu nóg i pośladkow do dzisiaj mnie pośladki mega bolą, czyli jak najbardziej na plus :D Najgorzej w piątek i wczoraj, dzisiaj trochę już mniej, ale czuje.. aa no i bym zapomniała! Brzuch też odczuwałam wczoraj!

Od jutra przechodzę na ketoze do czasu zawodów, nie wiem jak ja to zniosę ale mam nadzieje że dam rade. Tak jak już na początku wspominałam 'nie robię nic na sile', nie wyobrażam sobie teraz życia bez treningów czy chociażby obecności na siłowni, idę tam z uśmiechem. Codziennie pokonuje swoje słabości, te zawody wszystko pokażą 'na co mnie stać', sama jestem tego bardzo ciekawa. Kiedyś nie wstała bym wcześniej rano żeby iść zrobić aeroby, codziennie jest mi ciężko podnieść się i wstać z łóżka - to jest jedna z moich słabości. Codziennie kiedy budzik dzwoni, włącza drzemkę (3min) i po raz kolejny kiedy zadzwoni mowie sobie ze 'muszę wstać, pokonać swoje słabości i nie poddać się' ! enjoy!
A wy macie jakieś słabości które codziennie pokonujecie ?

fallenursus
16-02-14, 22:24
I Got to hear this .
Czemu ketoza??

mypassion
16-02-14, 22:42
Bo zapomnialam kupić Ryzyk i makaron, dlatego sie smieje ze wchodze na ketoze. Dalej trzymam zbilansowana diete do samych debiutow :)

fallenursus
17-02-14, 00:41
Jak ktos ma problem ze pokasowalem wpisy to Jebie mnie to.
Nie fikac już tu i tyle bo ja się z wami po swojemu rozprawie.
Bez odbioru.

Dziekuje za sprostowanie żartu z keto.
Imho jedne z najlpszych opcji pod przygotowania ale każdy robi jak mu najlpeoi.

mypassion
22-02-14, 00:58
Dziś zmęczyłam bicepsy i tricepsy <3
30min bieżni max pod gore..
Lapy mi się trzęsły ale jest już okej :)
Wczoraj i w środę interwały zrobiłam.

Jedziemy dalej! ;)

Pioter1994
22-02-14, 16:39
Łapią Cię skurcze po treningu, np: jak nogi dotyrasz, tak z ciekawości pytam? :)

mypassion
22-02-14, 17:35
łapią mnie w rękach często, w nogach rzadziej. :)

mypassion
05-03-14, 13:04
Dawno nie pisałam- ale to z braku czasu..
Małe podsumowanie :)
W poniedziałek zaliczyłam plecy, brzuszek i zrobiłam ciężkie przysiady- 3x12 30kg ogólnie hard! A po tym 25min interwałów i 20min chodzenia max pod górę w szybkim tempie :)

Wczoraj z racji tego że skończyłam pracę wcześniej trening również zrobiłam wcześniej -
klata i barki - fast heavy training! Aż czułam że mnie rozrywa ..;p przez jakiś czas ledwo butelkę w rękach trzymałam. 25min interwałów i 20 min max pod górę ;)

Po tak wyczerpującym treningu miałam czas by odpocząć i chwilę dla siebie i czas by w spokoju przygotować posiłki na dzisiaj :)
W moim dzisiejszym menu znalazł się tuńczyk i łosoś, orzechy :D a po powrocie do domku kurczak z warzywami i... trening!
Niedługo postaram się jakieś zdj wstawić.

Miłego dnia i owocnych treningów! ;)

mypassion
13-03-14, 23:39
Już niebawem Debiuty .. 9dni.
Dziś hardcorowy trening nóg i pośladków!
Powoli zaczynam odczuwać stresik ..
Już prawie wszystko gotowe, bronzer już jest w moich łapkach :) W paczuszce był dodatkowo batonik mmm! Będzie na mnie czekał w magicznym pudełeczku ;d
Mam nadzieje że te 9 dni zleci szybko bo już opadam z sil powoli.. Węgli brak!

fallenursus
13-03-14, 23:59
Foty? :)
Ps. Nie batonika tylko bo telefon zjem.

mypassion
14-03-14, 01:06
postaram sie na dniach o jakąs fote :)
nie tylko ten batonik będzie czekal :D

mypassion
19-03-14, 00:14
Zostały 4 dni do Debiutów.. :)
Forma bardzo dobra, samopoczucie raz dobre raz kiepski, ale to z powodu tego mojego przeziębienia które mnie jeszcze trzyma..:( eh.. Mam nadzieje że do soboty mi przejdzie.
W weekend czułam się fatalnie ale dałam rade i pojechałam jeszcze do Warszawy na pozowanie w niedziele :) W drodze powrotnej bym przegapiła swoją stacje.. Ale ocknelam sie i szybko wybieglam z pociagu :D
Wczoraj wypiłam 5l wody i 3l mięty z pokrzywą, dzisiaj tak samo.
Jutro tylko 3l wody.

8071 byle do soboty <3

PrzemoPapaj
20-03-14, 09:42
Fajnie będzie ;)

mypassion
21-03-14, 14:25
Jeszcze tylko 24h! forma jest! bikini, buciki są ! możemy lecieć :)

mypassion
25-03-14, 00:25
No i mamy po Debiutach :)
Ogolnie to jestem zadowolona z całego wyjazdu, z przygotowań.
Atmosfera oczywiście była, nerwówka też towarzyszyła, ale cóż :)

Najgorsze i najbardziej męczące było czekanie na swoje wyjście i na prezentacje.. Przeciągnęło się dość długo, do samego wieczora.
Ale ogólnie tak mówiąc i wnioskując z wypowiedzi innych uczestników - organizacja nadal kiepska.. Nie dość że gorąco, duszno to uczestnicy nie mieli swojej strefy by się w spokoju przygotować i odpocząć przed występem ...
Ja dla odmiany miałam w sobie sporo energii i mało co siedziałam :D Byłam wszędzie!
Podsumowując Debiuty jak najbardziej zaliczone, pomimo wszystko ;) !

Gangsta Latino
28-03-14, 20:14
Masz foty/ filmik z debiutów? Jeśli tak to wrzucaj! A co do organizacji, to tak to jest niestety. W Zabrzu na zawodach też narzekali rok temu. BB w PL dopiero się rozwija.

mypassion
31-03-14, 23:17
8092 Jest i zdjęcie :)

mypassion
02-04-14, 00:33
8095 Z niedzielnej sesji w Warszawie :)
Od wczoraj wróciłam do treningu siłowego po tygodniowej przerwie od silowki :p Ale aeroby kręcone codziennie :D
Zaczęłam jeść troszkę 'normalnie'. Brakowało mi codziennej owsianki i owoców <3

Gangsta Latino
02-04-14, 12:35
Nie wiem czy już pisałaś. Jakie plany/cele na ten rok? Chcesz jeszcze startować czy dopiero w 2015?

mypassion
02-04-14, 23:25
Myślę o kolejnym starcie dopiero na jesień

mypassion
14-04-14, 23:58
Po 4-dniowej przerwie od treningów z braku czasu niestety dziś zrobiłam nóżki i 40min bieżni :)
i od razu czuję się lepiej!

Dwa dni temu odkryłam nowość dla mojego podniebienia! W przerwie na zajęciach wybrałam się do odmienionej 'Żabki' i tam odkryłam Jogurt 0% cukru ale słodzony aspartamem.. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na chwile przyjemności ;)
A swoją drogą, macie jakieś fajne przepisy na fit sałatki ?

fallenursus
15-04-14, 00:07
Ta.
Tatar. Zawsze możesz być ta pierwsza która wyglądem dogoni amerykańskie rowiesniczki. :)

SEBAN
15-04-14, 21:41
Odnośnie foty z debiutów, fajnie nogi wyglądają!! Ogólnie całość na plus! Like it!