PDA

Zobacz pełną wersję : Spadek siły po Vaso Muscle Expander



riko
25-01-14, 23:52
witam ćwicze na siłowni prawie 4 miechy kupiłem sobie odżywkę VME (Vaso Muscle Expander) i drastycznie spadłe mi siła na na klatę brałem 60kg 12 razy i było lekko 4 serie a teraz 50kg to już stękam drugą serie i nie wiem czemu to tak jest proszę o pomoc

USgorn
26-01-14, 00:41
Spadla Ci sila po przestaniu stosowania jej czy nadal stosujesz?

Najpewniej lezy dieta i jestes przetrenowany

riko
26-01-14, 12:47
Jem cały czas 15-20 min przed treningiem a diety nie stosuje. Ale ten spadek zaczął się po wzięciu tej odżywki, słyszałem że to ma tak być na początku bo jem ją dopiero 2 tygodnie

fallenursus
26-01-14, 13:03
Co jesz przed treningiem. Te podróbe no shotgun , bo nawet taki sam syf w ryju zostaje czy posiłek?
Tam nic nie ma zęby ci prosze pana siła spadła więc wyczytales jakas scieme jakiegoś suchara co też diety nie trzyma

CaptainPrice
26-01-14, 13:05
jakieś głupoty wypisujesz. Albo zbieg okoliczności albo coś sobie wmawiasz. Odpocznij, zregeneruj się, a później zmotywuj na nowo do treningu, rozgrzej i łap za żelastwo. Wyniki siłowe nie mogły w cudowny sposób opaść po łyknięciu magicznego proszku jakim w Twoim wypadku jest VME. Do roboty!

riko
26-01-14, 13:37
no to nie jest wina VME, dzięki jeszcze mam pytanie czy to jest dobra odżywka czy jakieś gówno?

fallenursus
26-01-14, 13:50
Dobra jest. Co jesz przed treningiem normalny posiłek 15min przed?

riko
26-01-14, 21:44
i jeszcze przed treningiem 30 min aakg i jakaś pżekoska

fallenursus
26-01-14, 22:08
Nie rozumiemy się :) opisz dokladnie co i w jakich odtepach czasowych jesz przed treningiem :)

riko
27-01-14, 11:47
diety nie trzymam jem co chcem kanapkę przed treningiem z mięsem, jak byś mógł napisać mi jakąś diety bym był bardzo wdzięczny

fallenursus
27-01-14, 14:26
W tym leży twój problem. Jedząc od razu przed treningim cała krew zamiast w mięśnie idzie w żołądek. Zjedz sobie np cyca kubek ryżu basmati/jasminowy/ciemny czy paraboiled tak z półtorej godziny przed tren. 15min przed samym tren walnij tego supla. Zrób tak i daj znać :) to pogadamy na temat diety deal?
Moje rzarcie pooglądać możesz w dziale z relacjami -szukaj tej z 500 stron spamu .neverending science experiment.
Good luck.

Pioter1994
30-01-14, 23:38
diety nie trzymam jem co chcem kanapkę przed treningiem z mięsem, jak byś mógł napisać mi jakąś diety bym był bardzo wdzięczny

dżisas krajst

Najpierw dieta, potem suple wg. braków.