PDA

Zobacz pełną wersję : bromergon a testosteron



natalia2126
22-01-14, 09:44
Witam jestem po sporej ilości cyklów nigdy nie zbijałem prolaktyny a w badaniach wyszło że mam dość sporo ją podwyższoną i zastanawiam sie czy teraz kiedy jestem na cyklu z testosteronu 750mg omki warto dodać bromegron czy lepiej po cyklu. Nigdy bromergonu nie brałem wiec nie wiem jakie dawki

deke brałem ale 4 lata temu

MAXIMUS 2
22-01-14, 10:38
Witam jestem po sporej ilości cyklów nigdy nie zbijałem prolaktyny a w badaniach wyszło że mam dość sporo ją podwyższoną i zastanawiam sie czy teraz kiedy jestem na cyklu z testosteronu 750mg omki warto dodać bromegron czy lepiej po cyklu. Nigdy bromergonu nie brałem wiec nie wiem jakie dawki

deke brałem ale 4 lata temu

ja bym dał 1/4 tabsa c2d daj na 2 week zobaczysz jak zareagujesz na bromo dawka nie wielka a powinno zbić i zrób badanie
i na noc oczywiście

natalia2126
22-01-14, 10:51
Maximus
czytałem właśnie że na noc trochę lipa bo ma się płytki sen, ale znowu czytałem że w dzień jest lipa z powodu skutków ubocznych dajmy ze dam 1/4 tab c2d to nie za mała dawka ? i czy nie ma to negatywnego wpływu na cykl chodzi o to czy nie zatrzyma przyrostów

No i bym zapomniał czy po 2 tyg jesli okazało by sie ze prolaktyna w normie to odrazu odstawic bromergon bo nie wiem czy mi nie skoczy po odstawieniu

MAXIMUS 2
22-01-14, 11:03
Maximus
czytałem właśnie że na noc trochę lipa bo ma się płytki sen, ale znowu czytałem że w dzień jest lipa z powodu skutków ubocznych dajmy ze dam 1/4 tab c2d to nie za mała dawka ? i czy nie ma to negatywnego wpływu na cykl chodzi o to czy nie zatrzyma przyrostów

No i bym zapomniał czy po 2 tyg jesli okazało by sie ze prolaktyna w normie to odrazu odstawic bromergon bo nie wiem czy mi nie skoczy po odstawieniu

Dla tego 1/4 tabsa a nie cały :) nie powinno wpływać, a tak na marginesie to jak prolaktyna i estrogen wyjebany w kosmos to i tak o dużych przyrostach nie ma mowy to do stracenia nic nie masz

Ja brałem na noc i było ok :)

Bąba to nie tylko wbijanie soków to takze badania chormonów i walka z nimi zreszta wiesz bo nie jesteś z 1 łapanki

natalia2126
22-01-14, 11:16
ide dzisiaj po reszte badań bo tylko prolaktyne robiłem i wyszła 600 mysle ze estro tez podniesione i nie wiem czy nie załatwic sobie letro

fallenursus
22-01-14, 17:56
Zbijesz E prolaktyna zejdzie sama nie zablysles robiąc tylko jedne badanie i odrazu podając na nie lek njenwiedzac z kat to się wzielo. Bromo imho najdupniejszy lek jak mogłeś wybrać.
Dostinex cza było brać. Można powtarzać..
Oleje jak Vold i spokój :)

Letro też imho dupny lek.

natalia2126
22-01-14, 18:10
zrobiłem tylko jedno badanie bo zrobiłem je na spontanie stojąc koło przychodni a nie miałem więcej kasy w kieszeni dla tego tylko prolaktyne zrobiłem dziś poszła reszta badań estro mam wywalone i bede je zbijał do dyspozycji mogę mieć letro,armidex,aromasin (i ich odpowiedniki) Co do podawania bromergonu to jeszcze nic nie podałem na razie plany są ale po to pisze na forum aby ktoś bardziej kumaty mi doradził Dostinexu nie było w aptece a w wykazie leków drogo wychodzi Letromine brałem jakiś czas temu przy redukcji zbijałem estro no i odstawiłem i estro wywaliło

fallenursus
22-01-14, 18:35
No właśnie. Bierze się exem. Dostinex na długo starcza ooalcalny i fajnie po nim jest. Niektórzy biorą na poprawę humoru :)Obojętnie co by się nie dzialo pamiętaj żeby badać estro. To one startuje inne procesy skotkow ubocznych

natalia2126
22-01-14, 20:13
A co na zbicie estro etadron dobry czy cos innego polecasz i napisz jak brac ile itp

fallenursus
22-01-14, 20:27
Nie znam nazw polskich leków nie wiem co to.

natalia2126
22-01-14, 21:06
Aromasin to jest

pamietam chwaliles kiedys

fallenursus
22-01-14, 21:19
Asin/exem to to samo. Zależy jaki wynik. Taka dawka. 12,5-25 ed