PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny Cykl na kreatynie FA CreaCore czy SCITEC Crea-Bomb?



Jaco90
18-01-14, 19:25
Witam.
Otóż przymierzam się do cyklu na kreatynie, brałem już ogólnie Musclepharm Creatine , Jabłczany Olimpa i Treca, klasycznie Mono , Xplode Olimpa , trochę przed treningówek Gaspari i po treningówek Cytocella.( Gaspari i cytocell jak dla mnie klapa totalna)
Ostatni cykl był na MuslePharmie (fajnie działa) teraz zaciekawiła mnie kreatyna Fa CreaCore. Ma w sobie chlorowodorek kreatyny lecz nie ma o niej praktycznie opinii. Ew Scitec Crea-Bomb. Nie mogę się zdecydować. Puszka FA 350g to za mało na cykl?
Miał ktoś styczność z tą kreatyną? Proszę o opinie , ew sugestie co wziąć teraz , bo dużo nowości na rynku i ciężko się zdecydować. Pozdrawiam Jacek

fallenursus
18-01-14, 20:18
A zmieniasz tak kręte bo?

slim shady
18-01-14, 20:30
green magnitude

Jaco90
19-01-14, 04:28
Zmieniam , ponieważ zauważyłem że za drugim razem to samo na mnie już praktycznie nie działa.

slim shady
19-01-14, 09:01
może za krótkie przerwy robisz pomiędzy cyklami ?

USgorn
19-01-14, 13:53
efekt placebo zmieniasz kreatyne na kreatyne. a kazda forma dziala tak samo.
Jedyna roznice robia dodatki typu beta alanina itd

Jaco90
19-01-14, 15:40
Przerwy robię w granicach 5-6 miesięcy.

szycha
20-01-14, 19:03
Zmieniam , ponieważ zauważyłem że za drugim razem to samo na mnie już praktycznie nie działa.

Dobrą michę do tego masz?






http://seans24.pl/pp/samsung10

Jaco90
20-01-14, 22:35
Tak mam dietę ok ;p

CaptainPrice
20-01-14, 22:50
USgorn wyczerpał temat.
Też uważam, że kreatyna, kreatynie równa. Z pojedynczych form bierz mono lub jabłczan i będzie ok. Mono np. od universal, fitmax, vitalmax, olimp, jabłczan np. od treca (cm3) to takie sugestie. Jeśli chcesz z dodatkami to wg mnie slim shady dobrze doradził.

Jaco90
22-01-14, 16:17
A skusze się chyba na green magnitude ;p
Ciekawa opcja warta spróbowania. Ale zastanawia mnie co do tego dorzucić:> Na pewno białko do uzupełnienia diety Syntrax Matrix 5.0 (podobno godne uwagi)i Bcaa
Zastanawia mnie czy warto zakupić do tego Bete alanine.(wiem że wyżej to tylko przykład ale już kiedyś się nad tym zastanawiałem co to jest). Niby wytrzymałość wzrasta ale to kłucie nie ciekawe :D

USgorn
22-01-14, 16:55
Jak najbardziej mozesz dac 4-6 g codziennie bety. Klucie na poczatku najgorsze. Mozesz ewentualnie rozlozyc na dwie porcje zeby bylo mniejsze. Bierz po posilku z weglami wtedy bedzie troche slabsze. Z czasem swedzenie maleje

slim shady
22-01-14, 22:37
mrowienie od BA jest przyjemne dla mnie, jeden z oznaków, że działa, szczególnie jak mrowi na treningu :D

Whitelionn
24-01-14, 17:27
Ja biorę Crea-bomb i polecam, już drugą puchę rozpracowywuje;) ja stosuję 5g przed i 5g po treningu. Na mnie działa na prawdę dobrze, czyli masa up;) smak miałem już pomarańcza-marakuja i pycha, nie za słodkie i nie za mdłe, teraz próbuję kolejny smak. Ja także tak na marginesie zmieniam sobie kreatyny co jakiś czas:)