PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki a Atapowe zaplenie skóry



pyton1234
15-01-14, 15:28
Witam choruje na atapowe zapalenie skóry i trenuje od miesiąca treningiem na mase i narazie nie chce brac odzywek ale ju chcialbym się dowiedziec czy mi to nie zaszkodzi ? ostatnio kuzyn przyniósł carbo to rozpuścilem i nic sie nie działo a w przyszlosci chcialbym np polaczyc carbo z bialkiem . i pije suplement diety na skóre sok z aloesu przed posilkiem. bardzo prosze o pomoc ! z góry dzięki :D

Zima
15-01-14, 17:09
nikt Ci nie powie czy Ci zaszkodzi czy też nie a jak powie to pewnie minie się z prawdą, nie od dzisiaj wiadomo ze suplementy to środki przetwarzane w sposób chemiczny jak masz atopowe zapalenie skóry to pewnie dużo o tym wiesz i wiesz jakie znaczenie ma dieta, osobiście uważam, że niektóre suple mogą być czynnikiem drażniącym. Możesz spróbować za jakiś czas, ale czy warto? Bez tego też bedą efekty może i lepsze :D

Pikaczu
15-01-14, 17:56
idz do dermatologa i sie spytaj czy wieksza podaż białka ci nie zaszkodzi bądz któres aminokwasy i po temacie

pyton1234
15-01-14, 18:15
tylko ja nie mam azs na całym ciele tylko na nadgarstkach zewnętrznej stronie dłoni i zgięciach łokci aa jak pisalem wypilem carbo i nic mi nie bylo za tydzien mam wizyte u dermatologa to sie popytam go trochę :D

Pikaczu
15-01-14, 18:18
ale to nie robi gdzie masz tylko jak to wpłynie nato%-)pytaj pytaj