PDA

Zobacz pełną wersję : [poszukuję] Plan treningowy głównie siłowy



konradex
02-01-14, 19:26
Witam, mam 15/16 lat, 165 cm wzrostu, 54 kg wagi. Na poważnie ćwiczę od 2 miesięcy, rezultaty takowe są, jednak od jakiegoś miesiące oglądam WK, i czytam dużo ich wypowiedzi, oni zaczynali treningami nastawionymi głównie na rozwój siły, efekty jak patrzyłem były wielkie. Więc chciałbym prosić o napisanie przez doświadczonego użytkownika jakiegoś planu nastawionego na trening siłowo-masowy. Chodzi mi o ćwiczenia od 4-6 powtórzeń. Trening ma być podzielony na 3-4 dni ; )

USgorn
02-01-14, 19:45
Poczytaj tematy podwieszone http://www.e-gym.pl/showthread.php?19020-Trening-Artyku%B3y-systemy-treningowe-porady szczegolnie o FBW
Uloz jakis wstaw do oceny.
Mase robi sie odpowiednia dieta
Co do WK nie warto ich ogladac

konradex
02-01-14, 19:50
Dużo wiem o kulturystyce, full body workout nie zbyt mnie interesuję, ułoże coś i wkleje tu do oceny ; )

USgorn
02-01-14, 19:54
Nie watpie ze w wieku 15/16 wiesz duzo o kulturystyce.

No tak zrob, ewentualnie jeszcze mozesz swoja diete wkleic

fallenursus
02-01-14, 19:55
Dużo wiem o kulturystyce )
Nie ładnie klamać w pierwszych postach na forum

konradex
02-01-14, 20:04
To nie tak, że mam 15 lat i mało wiem, kulturystyką interesuję się od 12 lat, byłem na zawodach w Pradze, oglądam wiele kanałów poświęconych temu sportowi, a także dużo czytam . Może nie wiem wszystkiego, ale na pewno mam pojęcie o tym sporcie..

USgorn
02-01-14, 20:07
Interesujesz sie kulturystyka jako widz a teraz chcesz zaczac ja praktykowac a to zupelnie inna wiedza bedzie Ci potrzebna. Wiedza na temat odzywiania i treningu. Ogladasz WK wiec mozesz miec duzo blednej wiedzy. Tak jak pisalem wyzej rozpisz wszystko wtedy bedzie mozna ocenic Twoja wiedze

konradex
02-01-14, 20:22
Dlaczego uważasz, że w WK są błędy?

fallenursus
02-01-14, 20:29
Bo to bezmozgi Klauny pokroju burneiki. Którzy robią jakas fame na ludziach twojej demografii.
Bez obrazy oczywiście.
Pi 30sec oglądanie mi wystarczyło

konradex
02-01-14, 20:34
Czasami po ich wypowiedziach też mam wątpliwości co do ich doświadczenia, fakt chłopaki mają pasję i coś osiągnęli, ale czasami jak coś powiedzą, to można się popłakać..

fallenursus
02-01-14, 20:45
Napisz Oco prosił usgorn. Bezmozgi nas tu nie interesują tylko twoja dieta i treningi.

USgorn
02-01-14, 20:56
Z tym ze oni cos osiagneli nie zgodze sie bo co oni osiagneli

Antek
03-01-14, 13:29
Dlaczego uważasz, że w WK są błędy?

to są lamusy, co oni w ogóle opowiadają
obejrzałem kilka filmów z nimi, jeden traci przytomność w siłowni pewnie przez ta ujowa diete na czipsach, drugi rozdupczone kolana i barki
...chcesz skonczyć jak oni słuchaj ich rad

konradex
03-01-14, 21:21
ok ;), więc co do mojej diety.
Nie jest to dieta rozwinięta, staram się jeść "normalnie" przy czym uważam na cukry i tłuszcze.. Jeśli chodzi o to co jem. To codziennie jem ryż 100g oraz makaron 150g. co drugi dzień jem 3 jajka, jakieś różnego rodzaju twarogi z serem chudym. Nie liczę kalorii ale patrzących po dziennej dawce zjadanych przeze mnie posiłków to na pewno będzie nadwyżka kalorii oraz węgli i białek, nie wiem jak duża ale na pewno jakaś jest. No oczywiście oprócz tego, jem obiady w szkole, ( nie wiem zupełnie ile tam może być kalorii ), na śniadania zazwyczaj chleb z twarogiem. Wiem, praktycznie to zerowa dieta, jednak jeśli mogę prosić to napiszcie mi jakich posiłków mam unikać, ile razy dziennie jeść, co mam jeść, bo wiem tylko tyle co z WK, a sądząc po Waszych wypowiedziach nie warto ich oglądać ;), a co do planu to niedługo wkleję ponieważ aktualnie jestem w trakcie jego pisania, staram się zrobić to jak najdokładniej ; )

konradex
03-01-14, 21:37
Nie chcę abyście totalnie skreślili ten plan, proszę o to aby jeśli coś jest źle, wytłumaczyć dlaczego i podpowiedzieć co powinienem poprawić.


Wtorek:
Klatka + biceps


1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3serie 4 powtórzenia
2.WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 3x5
3.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3x4
4.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ 3X4


5.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 3x5
6.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY”) 3x6
7.SUPERSERIA "POŁÓWKI ( DO POŁOWY, OD POŁOWY, CAŁE)" 3X4




Czwartek:


Barki + Triceps


1.Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3X4
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3X6
3.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3X6
4.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3X5


5.PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3X6
6.POMPKI NA PORĘCZACH 2X8 ( JEŚLI TO ĆWICZENIA PRZESTANIE SPRAWIAĆ MI JAKIEKOLWIEK TRUDNOŚCI, ZASTĄPIE JE, BĄDŹ PISZCIE CZY MAM JE ODRAZU ZAMIENIĆ)
7.WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3X4




Sobota:


Plecy + Nogi


O Sobote proszę abyście samodzielnie napisali, bo sam nie wiem co mam tutaj wymyślić..

USgorn
04-01-14, 00:44
nie powinnes unikac tluszczy zdrowych bo sa one bardzo wazne.
skad wiesz ze jest nadwyzka waga rosnie ?
popatrz po dziennikach co jedza inni. Duzo rzeczy mozna jesc najlepiej pytaj o wszystko. Wazne zebys jadl to co lubisz a zarazem dobrze sie odzywial

nogi z plecami najgorsze polaczenie jakie moze byc

konradex
04-01-14, 10:00
ok dzięki wielkie, waga rośnie jednak bardzo powoli, jakiś 1kg na 2 miesiące. Jak będę miał plan już to zaczynam liczyć kalorie,
Wtorek
Klatka+Barki
Czwartek
Plecy+Biceps
Sobota
Nogi+triceps

Tak lepiej?

szycha
04-01-14, 22:06
Klata z barami tyż koliduje, chociaż nie którzy tak ćwiczą.
Proponuje:
Klata+bic
Plecy+trip
Bary
Nogi

konradex
04-01-14, 22:58
Bary i nogi osobno czy razem?

fallenursus
04-01-14, 23:15
Dla ciebie osobno.

konradex
05-01-14, 14:13
To jak mógłbym prosić napiszcie mi jakiś plan na poniedziałek wtorek czwartek i sobotę.