PDA

Zobacz pełną wersję : Cwiczenia, styl zycia a brzuszek



spik3r
25-12-13, 14:06
Panowie, mam takie krotkie pytanie, i chcialbym jasnej i rzeczowej odpowiedzi jezeli taka jest :)

Chodzi o to ze jestem szczuply, cwicze 3x tyg. A gdy nie jestem na silce to gram w siatkowke. I takie pytanie, jak zrobic / jak robic by budowac sie, rozbudowywac miesnie, sylwetke a zeby brzucha nie bylo. Wszystko fajnie powoli rosnie, rozwija sie, a brzuch nie jest wielki, ale widac ze jest tluszcz i troche odstaje jak bokiem w lustrze stoje. Co mozna zrobic by wraz z tym budowaniem, staraniem sie ile sie da, ten brzuch sie nie odkladal by na siedzaco "fałdki" nie bylo.

Co do diety, nie mam szans jej pilnowac, moge starac sie jesc co napiszecie, starac sie pilnowac co jem, czego nie jesc, ale nie mam szans pilnowac diety. Czy kupic jakies bialko ? Gainer ? Carbo?


Ogolnie co jem to :

to co w domu jest, co zrobia rodzicie, kurczak w roznych postaciach, ziemniaki, ryz, makarony w roznych kombinacjach(z mlekiem, z sosem, z mielonym miesem, twarogiem, smietana), platki sniadaniowe, kanapki, ryby, wiadomo, to co w pospolitych rodzinach jest plus co sam zrobie. ALe tez bywa ze jem zupki chinskie, rzeczy typu goracy kubek, sos z saszetki chinski, duzo jem slodyczy, pije kawe, capiccino, herbate, nie raz mc donald, rozne fastfoody. Po prostu nie ograniczalem sie, bo raczej jestem szczuplej budowy, tylko no brzuszek sie odklada czego nie chce a chce nabierac masy bo waze 75 kg przy 185cm

Co moge poprawic, zrobic by miec kaloryferek a nie odkladajacy sie brzuszek przy szczuplej sylwetce i rozbudowywaniu sie "na gorze" ?

spik3r
25-12-13, 15:03
http://fotoo.pl//out.php?i=680242_obraz-002.jpg

Pikaczu
25-12-13, 17:32
1 noś bluze kangurke
2 jedz kilo cukru dziennie a brzuch z reszta ciała sie zrówna i nie bedzie aż tak odstawał%-)
3 zeby mieć doyebane miesnie brzucha u góry musisz wiecej oddychać






























































ogranicz węglowodany.nie op.... sie na siłce i bedzie dobrze.

fallenursus
26-12-13, 01:31
Przepraszam, masz jakies inne 24godziny na dobe niż ja?

spik3r
26-12-13, 03:39
ogranicz węglowodany.nie op.... sie na siłce i bedzie dobrze.

Przepraszam, masz jakies inne 24godziny na dobe niż ja?

A mozna jakos jasniej ? Co to znaczy nie opier.. na silce ?BO nie robie tego wlasnie. Staram na maxa. Tylko chce by ten brzuszek nie byl widoczny, chce to zamienic na kaloryfer. A co do ograniczenia wegli to co mam ograniczyc ze swego jedzenia co wymieniam ?

Pikaczu
26-12-13, 14:12
fallen jest juz po przesileniu zimowym.dzień coraz dłuzszy%-)

znaj moja dobroc jestem po opowiesci wigilijnej:

makarony w roznych kombinacjac,platki sniadaniowe, kanapki,jem zupki chinskie, rzeczy typu goracy kubek, sos z saszetki chinski, duzo jem slodyczy.nie raz mc donald, rozne fastfoody

przeczytaj 4 razy to co napisałeś.jeżeli nie zrozumiesz,to czytaj aż zrozumiesz

Co do diety, nie mam szans jej pilnowac, moge starac sie jesc co napiszecie, starac sie pilnowac co jem, czego nie jesc, ale nie mam szans pilnowac diety.

Antek
28-12-13, 00:01
przeczytaj 4 razy to co napisałeś.jeżeli nie zrozumiesz,to czytaj aż zrozumiesz

Co do diety, nie mam szans jej pilnowac, moge starac sie jesc co napiszecie, starac sie pilnowac co jem, czego nie jesc, ale nie mam szans pilnowac diety.
hahaha

Spik3r dam Ci dobrą radę, zacznij jeść jak człowiek to urośniesz, dobrej kraty bez dobrej michy nie zrobisz. Ja sobie chwale diete z rotacją węglami i wysokotłuszczową, na nich można wrzucać czyste mięso, ale Ty jak już pisałem zacznij jeść jak człowiek. Tak zwrócę jeszcze uwagę, idź do ortopedy bo masz krzywy kręgosłup.

Zima
28-12-13, 17:08
Przysiądź chłopcze i posłuchaj mojej historii...
Kiedyś dawno dawno temu jadłem na noc kazeine za 200zł a teraz jem śląską z musztardą za 14,99/kg i lepiej na tym wychodze.

Zima
28-12-13, 17:17
Przysiądź chłopcze i posłuchaj mojej historii...
Kiedyś dawno dawno temu jadłem na noc kazeine za 200zł a teraz jem śląską z musztardą za 14,99/kg i lepiej na tym wychodze.
tematy pomyliłem, ale i tak z tych słów emanuje wielka mądrość

fallenursus
28-12-13, 17:20
Odstaw flaszke i przestań. Bo ktoś pomyśli że masz rację.

Micek185
28-12-13, 21:27
Niestety ma racje.
Czy to sie komuś podoba czy nie.
tez jestem zdania ze opierdalasz sie na treningu jak sie da, konczysz serie bo tyle sobie powt założyłeś a nie już nie masz siły, robisz trening na wyciagach długie przerwy.
ostatnio ogarniałem treningi kilku osobom w sensie ze trenowali pod moim okiem u kazdego to samo co napisałem wyzej trening wygladął przeważnie tak jak by jakiś neptyk zabłądził w siłowni.

jedz co chcesz szczególnie dużo tu sie nie ograniczaj ale nadrabiaj to wysiłkiem, tez naprawde jem jak swiniak a dalej trzymam krate na brzuchu i naprawde sobie chwale.
takze niejak kiedys -ze podstawa to dieta, podstawa to treningi to solidny do tego aeroby i jest forma. ale napewno nie jak bedziesz sobie 3 razy w tyg po godzince trenował na siłowni. zajrzyjcie do mojej relacji.na ostatnią strone.

fallenursus
28-12-13, 21:39
Cake szczęście że kumaci i ci co chcą do czegoś dojść cię nie słuchają :)ty nawet obok kraty na brzuchu nie stales. Poka te kratę wielka o której tylko słychać. :p

Micek185
29-12-13, 01:17
Na szczęście zamiast bawić sie w dietki sretki poprostu ide na trening i mimo ze całkowicie przeszedłem na CrossFitt trzymam dobry bf i forme w sam raz na plaże. więcje mi nie potrzeba swoje wiem i to mi wystarcza. także batacie cicho tam bo w ucho dostaniesz a tu masz mój bebon bez kraty coś tam mówiłeś grubasie :P
i zacznijcie w koncu odróżniac ludzi jak tu chłopak który chce poprostu wyglądać dobrze a nie ąłdowac te bzdurne 3g białka zeby robić forme, rekreacja i scena to dwie inne rzeczy.
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1472148_613912488656385_1491298508_n.jpg?oh=5c1dec 4d0905826d676bc79a69a9ee7c&oe=52C1806E

Zima
29-12-13, 20:27
chcesz dobrze wyglądać? to jedz i zapierdalaj chyba, że chcesz być kulturystą przez duże K no to już chyba tylko możesz wejść na relacje Fallena i zagłębić się w lekturze :)

Anthonyhuber
07-02-14, 11:45
Weight training can be done out of necessity, as a fun activity, or as a sport. The best way to gain muscle mass is to follow a combination of diet and exercise.