PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta na temat suplementacji



koko90
19-12-13, 12:27
Szanowni Panowie, jestem licencjonowaną pielęgniarką i studentką ostatniego roku studiów magisterskich w Collegium Medicum UJ. Przeprowadzam badania na temat stosowania suplementów diety i sterydów wśród mężczyzn uprawiających trening siłowy oraz wizerunku ciała. Uprzejmie proszę chętnych Panów o wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej, do której link zamieszczam poniżej. Ankieta wydaje się długa, ale jej wypełnienie zajmuje kilka minut :) Myślę, że warto przyczynić się do rozwoju nauki ;P Pozdrawiam i dziękuję :)


http://www.ebadania.pl/92d4fbd3754e748a

Pikaczu
19-12-13, 22:52
czy ogólne wyniki zostaną wklejone tu na forum?jezeli tak to kiedy sie ich mozna spodziewać%-)

slim shady
19-12-13, 22:55
nie sądzę, żeby koleżanka udostępniła wyniki swoich badań :)

ale mam nadzieję, że nie wyjdzie kolejny stereotyp koksa na sterydach i suplementach, nie akceptującego siebie

Pikaczu
19-12-13, 23:06
jezeli chodzi o współczesna psychologie...to...tak jestesmy niedowartościowanymi nie akceptującymi siebie troglodytami z traumami z dzieciństwa wynikającymi ze złych kontaktów z ojcami%-)

koko90
19-12-13, 23:34
Jak to szalenstwo z praca mgr sie skonczy i wszystko będzie gotowe to jak najbardziej moge podzielić sie ogolnymi spostrzeżeniami :) niestety jeszcze z kilka miesięcy to jeszcze potrwa :(

Pikaczu
19-12-13, 23:35
mamy czas%-)

koko90
19-12-13, 23:36
Panie "Pikaczu" :) ja tak wcale nie uwazam. Moze wlasnie uda mi sie udowodnić naukowo ze tak nie jest :p

Pikaczu
19-12-13, 23:44
Droga koleżanko.w ciagu 4 miesięcy przepiłowałem 40ileś ksiazek i podręczników na temat psychologi.samodoskonalenia.nlp i wiele wiele innych a ostatnio przepiłowałem bełkot córki Freuda.i chyba popiłuje jej ojca,co do siłowni itd.sa takie same stereotypy jak te ze prostytutka musi mieć traume jakąś zeby robic to co robi%-)

USgorn
19-12-13, 23:46
jak ja wypelnie ta ankiete to stereotypy zmienia sie w fakty %-)

Pikaczu
19-12-13, 23:53
no i niestety koleżanko zadna ankieta nie da tobie prawdziwego profilu psychologicznego osoby ćwiczacej na siłowni.bo co osoba to inna historia i inna motywacja.inny stan zaawansowania i wiedzy na temat siłowni.diety itd.oraz tez system motywacji moze byc rózny podczas wypełniania ankiety%-)


buciki na nóżki.i wio na siłownie porozmawiac z ludzmi%-)

koko90
19-12-13, 23:54
No to jak juz Pan uwaza :) teoretycznie jestesmy wolnymi ludzmi :)

koko90
19-12-13, 23:57
Spokojna glowa. Juz na silowniach mnie poznali. A prawda jest taka ze w takim wypadku zadne badaniem nie jest obiektywne. Dlatego moim oosobistym zdaniem takie pisanie pracy jakie obowiazuje współcześnie na uczelniach malo wnosi i malo uczy...

Pioter1994
19-12-13, 23:58
Wypełnione.

To co podał kolega wyżej, to nawet dobry pomysł. Ja bym rozwazył taką opcje przejść się na siłownie i porozmawiać z ludźmi. To jak rozpracowanie jakieś organizacji od wewnątrz :D

Powodzenia w pracy, jakby była szansa to fajnie byłoby poznać wyniki :)

Pikaczu
20-12-13, 00:06
Słusznie zauwazyłas ze teoretycznie.podswiadomie przecietny(praktycznie kazdy)człowiek jest sterowany przez otoczenie%-)oraz powtarza wzorce jakie sam nabył od otoczenia.kazdy na kazdego oddziaływuję nawet to ze teraz prowadzisz zemna konwersacje.system edukacji jest na odklepanie.

podam prosty przykład.siłke miałem wgrana w głowe juz od przedszkola chyba 6 lat miałem wtedy.gdzie moje ego narodzilo sie rok wczesniej srednio 4/5rok zycia kazdego człowieka.w tym wieku nie byłem swiadom tego ze moge byc lepszy od kogoś.gorszy.miec jakas traume.czuc sie niedowartosciowany czy jakies tam inne okreslenia.dlaczego?poniewaz nie miałem punktu odniesienia oraz porównania%-)

Pikaczu
20-12-13, 00:23
ajak tak policzyłem to moje ego narodziło sie o wiele szybciej gdzies około 3 roku zycia w wieku 4 lat byłem w przedszkolu a w wieku 6lat juz byłem w 1 klasie podstawówki%-)

http://s1.wgrane.pl/download.php?file=63641&time=1305697395

USgorn
20-12-13, 02:06
wypelnilem na przyszlosc zamiast dawac 10 takich samych pytan wystarczy jak zrobisz ankiete konkretna skladajaca sie z 10-20 pkt. Przyjemniej sie ja wypelni a i bedzie wypelniona dokladniej

yaro09
21-12-13, 19:16
poszło :)
ale srednia ta ankieta. zresztą internetowe wyniki to nie robota.
lepiej pojsc na siłownię, podzielić ludzi według stażu, powiedzmy:
- 0 - 2 lata
- 2 - 5 lat
- 5 - 10 lat
- ponad 10

i dla każdej grupy zrobić osobną ankietę, bo przez taką rozbieżność (czyli w jednej ankiecie ludzie ze stażem miesięcznym i 10 letnim) wyniki są mało wiarygodne