PDA

Zobacz pełną wersję : Soki



Rumcajs
11-12-13, 18:36
Moje pytanie jest następujące podczas diety piłem głównie i tylko wodę niegazowaną . Ostatnio zauważyłem w sklepie i kupiłem sok jabłkowo truskawkowy bez cukrów bez konserwantów zdrowy po prostu wyciskany tylko z owoców i bez dodatków . Czy taki sok można dodać czasem zamiast wody? Czy będzie sprzyjał diecie?

Pikaczu
11-12-13, 18:40
jak jest on taki jak piszesz to pij.zdrowia%-)

USgorn
11-12-13, 18:48
Najlepiej napisz co ma w skladzie bo moze nie byc napisane cukier ale moze miec syrop glukozowo-fruktozowy albo inne maskujace slowo cukier

Pikaczu
11-12-13, 18:51
kilo splendy z aspartamem%-)

USgorn
11-12-13, 18:53
jak jest za duzo slodzika to jest masakra. W pepsi czy coli dobrze dopasowali ale w przedtreningowkach zazwyczaj za duzo nawalone

Rumcajs
11-12-13, 19:54
jak jest za duzo slodzika to jest masakra. W pepsi czy coli dobrze dopasowali ale w przedtreningowkach zazwyczaj za duzo nawalone

Nazwa tego soku Royal Apple jest to sok naturalny i nie ma tam jakiś cukrów pomijając fakt że są cukry te z wyciśniętych owoców , ale żadnych innych nie ma.

USgorn
11-12-13, 19:58
Uwzgledniaj kcal z soku w diecie i bedzie ok

Rumcajs
11-12-13, 21:13
Uwzgledniaj kcal z soku w diecie i bedzie ok

Ok dziękuję;) . Szkoda by taki dobry sok się zmarnował :). Zawsze jakieś urozmaicenie , a nie tylko woda hehe.

USgorn
11-12-13, 22:11
oprocz tego mozesz pic herbate i kawe jak nie oslodzisz albo woda z cytryna xD . No i wszelakie napoje ze slodzikiem ale to raczej w celach rozrywki smakowej a nie nawodnienia organizmu