PDA

Zobacz pełną wersję : Dziennik JohnyB



JohnyB
27-11-13, 23:23
Siema!

Zaczynam swoją przygodę z siłką. Dawno temu trenowałem zapasy, więc trochę siły i kondycji zostało. Musze się podbudować(fizycznie). Dopiero zaczynam, bądź też próbuje ogarnąć się z tematem.

Dane:

wiek: 23lata
klatka: 102cm
biceps: 33cm
przedramię: 29cm
pas: 90cm
uda: 50cm
łydy: 36

Pierwsze treningi
Jestem już po drugim treningu. Są zakwasy ale nie jest tragicznie. Starałem nie rzucić się jak szczerbaty na suchary. Póki co ogólnorozwojówka przez miesiąc. Później zobaczymy. Poniżej przedstawiam plan treningowy:

poniedziałek, środa, piątek
Rozgrzewka ogólna + 7 min bierznia
przyjąłem 6 serii po 8 powtórzeń na każda partie mięśni. Po każdych dwóch seriach zmieniam przyrządy. Oczywiście hantle gryfy itp. w różnych kombinacjach prócz klatki)
6x8 klatka (ławka prosta, skośna góra, skośna dół)
6x8 biceps (hantle, gryf, wyciąg górny)
6x8 triceps (hantle, wyciąg górny, poręcze)
6x8 ramiona (hantle, gryf)
6x8 grzbiet (martwy ciąg, hantle, gryf)
3x do oporu brzuch (podciąganie nóg, ławeczka, maszyna)
15 min bieżnia, rozciąganie

Proszę o ocenę i wszelkie sugestie.

PEACE

USgorn
28-11-13, 00:04
W ogolnorozwojowce daje sie kolejnosc cwiczen od najwiekszej grupy miesni do najmniejszej. Poza tym nie widze cwiczen na nogi. Wstaw tez odzywianie jak wyglada. I powodzenia

JohnyB
28-11-13, 21:24
Dobrze wiedzieć. A co do diety to jeszcze jestem zielony. Ale powolutku ogarnę :D Może jakieś propozycje?

pekulski104
28-11-13, 21:27
1.Wyliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne.

USgorn
28-11-13, 21:34
Na poczatek wrzuc tak ze 3 dni posilki jak do tej pory jadles zeby ustalic na jakiej liczbie kcal utrzymujesz wage http://www.tabele-kalorii.pl/
Potem stopniowo dodawaj kalorii. Bialka daj tak 2 g na 1 kg masy ciala. No i najlepiej jak wrzucisz swoj pomysl przykladowego dnia zeby mozna bylo ewentualnie cos poprawic. Bo wiadomo w diecie nie chodzi o to zeby ciagle to samo jesc. Hm co tu wiecej dodac najlepiej wstawiaj wpisy z treningow, diety wtedy najlatwiej cos poprawiac. Ewentualnie jakies filmiki w celu potwierdzenia poprawnosci techniki no i jakies fotki w celach obserwacji postepu

Micek185
28-11-13, 21:42
Dobrze wiedzieć. A co do diety to jeszcze jestem zielony. Ale powolutku ogarnę :D Może jakieś propozycje?

Na początek niesłuchaj Pekulskiego.

pekulski104
28-11-13, 22:00
Tak ja Tylko napisałem to czego nie zrobiłeś będę tu zaglądał jak postępy słuchaj tutaj chłopaków pomogą Ci.