PDA

Zobacz pełną wersję : pół dieta



wasp
18-11-13, 17:28
siema mam 17 waze 62kg cwicze tremingi masowe od 15 miesięcy i staram sie jeść chociaż raz dziennie ryż/kasze i mięso ponieważ nie mam apetytu nie moge więcej w siebie włożych i wpadłem na taki pomysł aby akupic 14 kg gaineru masix z alpha male i pić go 400g na dzień i tu moje pytanie czy jest to dobry pomysł i przyjdzie mi coś masy po tym połączeniu? A własnie czy kefir+paluszki to dobry posiłek?
Opłaca mi sie już zakupic monohydrant? jeśli tak to przez ile go stosować?

Pikaczu
18-11-13, 17:35
kefir+paluszki to dobry posiłek?
dodaj jeszcze danonki i wode po parówkach%-)

tak po gainerze przyjdzie tobie fatu jezeli zalezy tobie na takiej masie droga wolna%-)

a co do braku apetytu to idz pobiegaj.zmień trening na objetosciowy bo trening masowy nie istnieje od tego jest dieta.rozkręć zwój metabolizm i ruszysz z miejsca.

fallenursus
18-11-13, 17:45
POstaram się napisać żebyś zrozumiał.
Jedz co pół h. Nie cały posiłek ale jedz cokolwiek. Banan jabłko kawałek chleba z wędlina trochę twarogu mieska obojętnie co. Dwa trzy dni.
Następne trzy dni jedz co godzinę ale zwiększ objętościowo te przekąski.
Po następnych trzech dniach co dwie godziny posiłki normalne zdrowe Anie jakieś gainery z cukru. Po dwuch tys zacznij jeść normalnie jak człowiek co 3 h . W podwieszonych masz sobie co poczytać o dietach na mase

opalinho
18-11-13, 21:32
Pół dieta=wygląd jak pół...dupy zza krzaka.

USgorn
18-11-13, 23:22
ile w tym jednym posilku dajesz tego ryzu i miesa ? gainer glupi pomysl lepiej zrob sobie jakiegos wlasnego "gainera" jak zmiksowany ryz, bananem, mlekiem i bialkiem, niektorzy daja owsiane z twarogiem. Opcji jest duzo. Poza tym podbijaj kcal zdrowymi tluszczami

slim shady
19-11-13, 22:07
rozpisz co jesz i w jakich godzinach, pokaż też swój trening

wasp
19-11-13, 22:15
cwicze 4 razy w tygodniu o godzinie 18
pn plecy biceps
wt barki brzuch
sr wolne
czw klatka triceps
pt nogi brzuch
o 10 w szkole pije jogurty + 2x snikers
o 16 obiad- ziemniaki kurczak/ ryż z ważywami i mięsem
20- 250gram piersi z kurczaka lub inne mięso
22- 200gram twarogu pomidor ogórek jabłko

Zima
21-11-13, 14:09
snickers i jogurt w stałej diecie to nieporozumienie :) w szkole zastąp tym
pieczywo wieloziarniste, nie wiem z jajkiem, tuńczykiem, kotletem schabowym, serem żółtym, warzywem. Zrób sobie wieczorem takie kanapki i do lodówki. Lepsza ocja niż snikers i jogurty czy kefir z paluszkami! Co to w ogóle za posiłek... Chyba, że z takimi rybnymi, ale wątpię.
pij wode.
Pierwszy posiłek o 10.00?