PDA

Zobacz pełną wersję : Drążek+sztanga



Thede
17-11-13, 11:24
Witam! szukałem ale nie znalazłem nic co by mi pomogło, przepraszam jeśli powielam temat.
W domu mam do dyspozycji tylko drążek i prostą sztangę z prostą ławeczką 3x w tyg.
Co mogę robić na "domowym" niewielkim sprzęcie (drążek, sztanga i ławeczka własnej roboty) na zwiększenie masy?
Liczę na konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam.

USgorn
17-11-13, 16:28
Jakies sztangielki sie by jeszcze przydaly. Z tym sprzetem co masz mozesz robic wszystkie cwiczenia zlozone i kilka dodatkowych.

Wyciskanie na lawce, martwy ciag, przysiady, wykroki, Podciaganie szeroko i wasko, wioslowanie, wyciskanie na barki, pompki, high pull, wyciskanie bicepsa na stojaco. wyciskanie wasko, wspiecia na palce, szrugsy to tak na szybko co mi przyszlo do glowy

Pikaczu
17-11-13, 16:31
poczytaj o kompleksie sztangowym.bardzo fajny trening i rózne warianty mozna robić

Thede
17-11-13, 17:32
Dzięki za podpowiedzi, poczytam na pewno. Gdyby ktoś coś jeszcze to proszę kolejne wskazówki/sugestie

szycha
17-11-13, 20:11
To dobrze, że bierzesz się za jakiś sport, ale wykonując martwy, przysiady, wiosło bez znajomości techniki, spowodujesz, że zepsujesz se kręgosłup. Wpisz na tube te ćw lub idź na siłke gdzie poznasz technikę.

Micek185
17-11-13, 23:08
Witam! szukałem ale nie znalazłem nic co by mi pomogło, przepraszam jeśli powielam temat.
W domu mam do dyspozycji tylko drążek i prostą sztangę z prostą ławeczką 3x w tyg.
Co mogę robić na "domowym" niewielkim sprzęcie (drążek, sztanga i ławeczka własnej roboty) na zwiększenie masy?
Liczę na konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Masz wszystko Co Ci jest potrzebne do treningu wiec normalny trening i wszystkie ćwiczenia jakie chcesz.
Tradycyjn FBW lub trening typu Pusz&Pull Lub też trenig dzielony góra(G)-dół(D) np w taki ukłądzie w 3dni w tyg G-D-G a nastepny tydzien D-G-D.

ile obciążenia masz?

matylda254
18-11-13, 11:36
Sporo ćwiczeń możesz wykonywać z własnym ciałem.