PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwieczenia i porady dotyczące spalenia tłuszczu.



WannaBeFit
16-11-13, 23:10
Witam, proszę was dzisiaj o radę :). Bardzo chciałbym zgubić tłuszcz z okolic brzucha oraz klatki piersiowej do tego boczków.
Wiek: 17.5
Wzrost: 180 cm
Waga: 82(+/- 3)
Jeśli polecacie jakąś dietę chętnie się dostosuje :). Jeśli macie jakieś ćwiczenia lub coś innego podajcie linki byłoby miło. Pierwszy raz w życiu chcę się zająć pracą na sobą. Jeśli będzie potrzeba mogę wrzucić zdjęcie.
Dziękuje i pozdrawiam.
P.S. Nie posiadam żadnych suplementów jeśli takowe będą potrzebne nakierujcie mnie jakie.

USgorn
17-11-13, 01:45
Poczytaj o diecie low carb. Sprobuj jakas ulozyc wrzuc tu do poprawy. Z treningiem to samo sprobuj jakis split ulozyc i wrzuc tu. Do tego aeroby. Na poczatek to wystarczy. O supelementacji bedzie mozna pomyslec pozniej

WannaBeFit
17-11-13, 02:14
Mam coś o tej diecie :).:
Śniadanie: Jogurt, Chleb razowy z Serem
Obiad: Pierś z kurczaka, rissoto z brązowego ryżu?
Kolacja: Wędzona ryba? Jajecznica?
Co do treningu proszę o kompletne porady - jestem zielony jak nie wiem co.

USgorn
17-11-13, 02:23
Wrzuc do kalkulatora http://www.tabele-kalorii.pl/ i zrob screena

Jogurt jak naturalny to ok. Jaki ser?
Rissoto raz na jakis czas ok nie dzien w dzien
Kolacja Ok

Dodaj jeszcze z posilek 1-3 warzywa dodaj.

O treningu jutro poszukam jakiegos artykulu dla Ciebie i ja albo koledzy podeslemy

WannaBeFit
17-11-13, 02:30
Dzięki!
Jakbyś był taki miły i mógł napisać mi coś więcej o tych węglowodanach. Wiem że powinnienem przez pierwze 2-3 dni spożywać 20-30 g, potem ograniczy się do 170g. Tylko jak ja mam to wyliczyć ile tego spożywam?

USgorn
17-11-13, 02:35
jak wrzucisz do kalkulatora to Ci policzy. przydatna rzecza okaze sie zakup wagi kuchennej. Co do takich gotowych wytyczen 170 g to z przymruzeniem oka. Dla kazdego optymalna ilosc bedzie inna. Najlepiej policz ile kalorii teraz srednio spozywasz i stopniowo obcinaj

WannaBeFit
17-11-13, 02:45
A jeśli wykonam nagły spadek kalorii? Czy mogę mieć przez to problemy?

USgorn
17-11-13, 02:48
Szybki spadek duzej ilosci kcal jest zly dla zdrowia poza tym nie przyjemny widok dla oka sie wytwarza aczkolwiek to bardziej przy osobach naprawde grubych. No i zredukuja sie tez miesnie

WannaBeFit
17-11-13, 03:29
Rozumiem.
Z Góry dzięki jakbyś miał chwilę opisać mi co do tego treningu :).
i jeszcze jakieś posiłki tak żebym nie musiał przeżywać monotniczności. Z góry dzięki miłej nocy.

USgorn
17-11-13, 03:40
Z bialka rozne miesa nie tylko piers z kurczaka, udka, krowe, watrobki itd. Ryby morskie tluste t.j makrela, losos, sledz itd, nabial
Z wegli ryze rozne, kasze, ziemniaki, owsiane, makarony.
Z tluszczy oliwa, oleje rozne, orzechy itd

W internecie jest sporo roznych przepisow urozmaicajacych. Ja np lubie robic to http://www.youtube.com/watch?v=_b_YkgANRdE
No a trening tak jak pisalem jakos jutro.
Ja bede lecial. Milej nocy

fallenursus
17-11-13, 03:56
CHude mięsa, ryby, Konina, przetwory mleczne out. Ww z dobrych źródeł) kwinoa, bataty, sporadycznie ziemniak, basmati, płatki, durum mąka na makarony itd. Zdrowe tl-orzechy, migdaly , oleje z pierwszego tłoczenia, pam czy olej kokosowy do smażenia. Zbwarzyw ww nie wliczaj.
Ustaw 3/2/1 b/ww/t i zrób se fote. Za trzy tyg zrób następna.
Jak coś ni będzie pasic się poprawi. Ciężkie treningi bez opierdalania aero zacznij 3*w tyg hiit. Z rana 20min