PDA

Zobacz pełną wersję : do oceny ;]



ARKA GDYNIA
04-04-07, 19:31
Siemanko ! Chciałbym zebysci mi doradzili co mam robic dalej , oczywiscie za rady bede nagradzał ! pozdro!



http://tinypic.pl/out.php/t1385_ABCD0020.JPG



http://tinypic.pl/out.php/t1386_ABCD0019.JPG




http://tinypic.pl/out.php/i1387_ABCD0001.JPG

Ikar
04-04-07, 19:33
jaki staz ile wazy wzrost. masuj cwicz masuj cwicz :d

ARKA GDYNIA
04-04-07, 19:43
staz bardzo dziwny... powiedzmy ze zaczelem dwa lata temu i w 1 roku chodizlem 2 miesiace do konca roku juz nie chodzilem, i w nastepny bylo podobnie zaczelem chodzic troche i do konca roku juz nie chodizlem. Teraz na powaznie zaczelm i chodze juz dwa miesiace ! waze 68 kg , wzrost 178

rocky_balboa
04-04-07, 21:48
jak na taki staż to masakra ;/ chude raczki chude barki chude plecy cały chudy, zwykła sylwetka cwiczacego cokolwiek~
widac ze kibic arka gdynia bo wygladasz jak c.i.u.l. za przeproszeniem

daniels51
04-04-07, 22:13
tak jak pisali poprzednicy masa i jeszcze raz masa, no nic nad zwyczajnego na ten staz, widac ze cos cwiczyles

lukemaster
04-04-07, 22:36
powiem tak nie ma tu co oceniać....dodaj foty za pół roku albo za rok to zobaczymy jaki progres zrobiłęs.....a teraz cwicz i masuj a tego łąncucha na szyi nie skomentuje.....

ARKA GDYNIA
04-04-07, 22:39
rocky _baloa zapewniam cie ze jak bys dostał mawahe na pysk to bys zmienil zdanie ! Nie wiem co wy widzicie w moim stazu to ze przez dwa lata ciwczylem raptem 5-6miesciecy , albo nie umiecie czytac albo jestescie mało kumaci ! Nie dalem tych zdjec poto zebyscie sie napinali ze chude raczki ze kibic arki ze chuj wie co jeszcze ! Jak byscie czytali od poczatku to pytam co mam zrobic zeby bylo lepiej !

kociolcyk
04-04-07, 22:45
dieta,trening
pytasz co dalej??- to co przedtem-trening a diete miałes jak nie to walisz do działu dieta i zapodajesz jakis gainerek i jedziesz
tylko tym razem na poważnie

ARKA GDYNIA
04-04-07, 23:13
Wkoncu ktos powazny sie wypowiedział !! No wlasnie od dwoch dni jem gainera, skoncze go miesiac na sucho i pozniej ewnetualnie nastepnego. Chyba ze moge jeden za drugim ;] pozdro!

rocky_balboa
05-04-07, 09:24
Wkoncu ktos powazny sie wypowiedział !!
tera żeś dorzucił drzewa do pieca :D

staż zes nie wyraznie napisał, nie napisales swoich wymiarow, wagi, wzrostu, osiągów...
nie cwaniakuj z "mawahom" na ryj bo uwierz mi ze naprawde sie nie boje.
poczytaj se inne tematy ze zdjeciami i bierz przyklad. a oceniac tu nie ma co!

taki wierszyk na rozluźnienie kolego:
Na boisku jest kaluza, z tej kaluzy sie wynurza...swinia, to nie swinia to jebana ARKA GDYNIA
pozdro.

Prezydent_1c
05-04-07, 09:43
Hehe ... Chuuudo. Wogóle nie widać ze ćwiczysz tyle ...

SkAwwa
05-04-07, 10:43
no czy ja wiem że nie widać że ćwiczy...
Może nie widać dużych efektów jak na ten staż ale on poprostu robił przerwy a dobrze wiemy że systematyczny trening czyni mistrzem....
A więc powiem ci tyle narazie nie jest żle ani dobrze mogłeś ćwiczyć regularnie a teraz troche czasu w plecy.
Jak zakupiłeś sobie gainer to go jedz i masuj do 80 kg
pozdro

Mattt
05-04-07, 11:10
Po pierwsze i najważniejsze to musisz się przełamać i ćwiczyć regularnie bo bez tego nie zajdziesz nigdzie!!

powyżej radzono Ci kupowanie supli, choć według mnie na razie nie potrzebujesz, ponieważ bez supli będziesz w stanie nabrać jeszcze masy i siły, ja radze kupić suple dopiero gdy wystąpi u ciebie stagnacja. Ja na twoim miejscu kupił bym sobie dwa suple na początku czyli Kreatyne i HMB, jeżeli będzie to twoja pierwsza kreatyna to radze kupić ją z vitalmaxa ponieważ nie za droga jest i jeżeli jest to twoja pierwsza pucha to na pewno zobaczysz efekty

nie gorsz się kolo ale prawie ci barków nie widać więc musisz je poprawić prorytetowo, sam zobaczysz jakie efekty będą :mrgreen:

a teraz co do diety:) wiem że nie każdego stać na diete ale jedna moja rada. Jak chcesz przybrać to poprostu jedz więcej niż potrzebujesz:)

powiedz mi tylko dokładnie ile czasu systematycznie przećwiczyłes, jak stoisz z siłą i jak trenujesz aha i jeszcze jak możesz to podaj swój wiek jak chcesz abym rozwinął bardziej swą wypowiedź:)

ARKA GDYNIA
05-04-07, 13:20
Juz nie licze tych straconych lat . Tak na powaznie to jade 3 miesiac, na klate wycisne 80. Takie przerwy miałem bo trenuje od paru lat sztuki walki , chciałem połaczyc jedno z drugim ale nie wychodizło. Teraz mam zamiar stystematycznie cwiczyc bez zadnych przerw ! Plan mam beznadziejny! lat mam 18 ! pozdro!

lukemaster
05-04-07, 14:54
to cos słąbą masz genetyke jak masz 18 i taak kiepsko wyglądasz....ja bym ci dał tak 16 a jakeie sztuki walki trenuje3sz?

ARKA GDYNIA
05-04-07, 15:07
jui jitsu , zaczynałem od boksu tajskiego. pozdro!

lukemaster
05-04-07, 15:40
i jaki staz??
na tym ju jitsu i boksie

ARKA GDYNIA
05-04-07, 17:36
około 6 lat. Tajski box zaczelem trenowac gdy miałem 12 lat , trenowałem 1,5 roku , reszte poswieciłem na ju jitsu. pozdro!

areneusz
05-04-07, 18:41
Jakie opinie chciales otrzymac po wystawieniu tych fotek?

ARKA GDYNIA
06-04-07, 00:03
co robic zeby bylo lepiej ;] tzn czy dieta czy odzywki jaki plan itp ! pozdro!

rocky_balboa
06-04-07, 11:40
dieta to podstawa, a trening na mase - wybierz se jakis z dzialu trening, troche inwencji i przerabiasz go na wlasnie mozliwosci :evil:

(...)
06-04-07, 13:04
według mnie jest słabo, ale to dlatego że ćwiczysz nie systematycznie