PDA

Zobacz pełną wersję : Pulsowanie w lewej części podbrzusza?



Zima
11-11-13, 18:16
Pulsowanie w lewej części podbrzusza, ktoś wie co to jest i czym może być powodowane? Jakoś od trzech dni jak siedzę w spokoju to czuję takie jakby pulsowanie, z lewej strony podbrzusza. Nie boli, ale dekoncentruje i rozprasza, nie, nie bankowo nie alien, ale mam nadzieje, że też żaden tasiemiec czy inny pasażer na gapę. Czy to możliwe, że zrobiłem większe mięśnie brzucha i spaliłem tłuszcz i dlatego odczuwam coś w stylu pulsowania? Powiedzmy, że miałem tak już od jakiegoś czasu, ale zdałem sobie z tego sprawę niedawno, to chyba możliwe? Pewnie usg by dużo wyjaśniło, ale nie będę miał czasu teraz na chodzenie po lekarzach, ktoś się spotkał z czymś takim?

Kajowski
11-11-13, 18:25
Miałem tak samo tylko z prawej jak by coś tam było,nie bolało było wyczówalne pod ręką a nawet gołym okiem jak sie dobrze wpatrzyłem:) z tego co pamietam po paru dniach przeszło.Do dziś nie wiem czym to było spowodowane...

Zima
11-11-13, 18:28
No dokładnie, też jak się przypatrzę to widzę ruch. Tak myślę, że może od białka coś się zapchało w jelicie i uciska żyłę główną :( albo jeszcze coś, ale małe szanse na to. Mam nadzieje, że minie druga opcja, że z nerwów.

fallenursus
11-11-13, 18:33
Może impuls elektryczny po treningu ja tak mam dość często na ramieniach czy barkach

Zima
11-11-13, 19:01
nie to chyba nie jest drżenie, mięśni jezeli o to Ci chodzi, troche inne uczucie.

Koksowianin
31-01-14, 10:35
pasożyty ?

mardook
24-02-14, 10:24
Proponuję kontakt z lekarzem. Miałem podobną sytuacje i po czasie doszedł ból, niewielki co prawda z początku ale z czasem doszło do perforacji jelita i mało się nie przekręciłem (guz zapalny uchyłka jelita grubego). Stąd też nie bagatelizował bym tego.

Zima
25-02-14, 18:28
Daj se siana człowieku, już mi dawno przeszło, a Ty mnie straszysz takimi strasznymi rzeczami :)

Tomi!
25-02-14, 19:02
Niech lepiej sobie nie daje, właśnie dostałem dobrej motywacji do odwiedzenia chirurga/gastrologa..

Zima
25-02-14, 19:55
na tle nerwowym, najbardziej prawdopodobny scenariusz w moim przypadku