PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o o trening który będzie widać coś po mięśniach?



ćwiczący
10-11-13, 21:43
Witam.Mam 10 lat stażu ale jak by to powiedzieć z przerwami bo chorowałem i trenowałem kupnym planem z internetu i nie tylko i ćwiczyłem już wszystkimi planami i a nie dostępu do profesjonalnej siłowni tylko to co mam u siebie w domu czyli ławkę regulowaną z modlitewnikiem, hantle,obciążenia 60 kg,wyciąg własnej roboty,drążek do podciągania .Mam 164 wzrostu i ważę 73 kg .I szukam jakieś fajnego planu żeby było coś widać po mięśniach.Proszę o pomoc

pekulski104
10-11-13, 22:03
Masz 10 lat stażu i nie wspomnialeś nic o diecie ?

Baloniarz
10-11-13, 22:51
Ja mam 5 lat stażu i jestem bardziej ogarnięty od Ciebie, tu chłopcy mają po 2 lata stażu a nawet 4 miesiące i są bardziej ogarnięci...
Weź sobie poczytaj o diecie przy budowie masy mięśniowej i suplach, pewnie po 10 latach nie jedną krete wpieprzyłeś :P
Heh 10 lat stażu, pewnie 9lat 7 miechów opierdalania się i 5 miesięcy stażu na rok masz zapał przez miesiąc...

slim shady
11-11-13, 09:33
skombinuj więcej obciążenia

Zima
11-11-13, 18:08
Masz 10 lat stażu i nie wspomnialeś nic o diecie ?

Mój Boże..................... pekulski104, Twój pierwszy mądry post na tym forum!

ćwiczący
12-11-13, 00:03
Dietę stosuję jem rano płatki owsiane na wodzie a na obiad piersi z kurczaka z ryżem a na kolację jaja gotoawane lub ryby.A kreatyny żadnej nie brałem bo mnie nie stać .

pekulski104
12-11-13, 16:25
Haha.. Zima


ćwiczący- wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne przeglądnij podpięte posty warzyw nie jesz ?

Zima
12-11-13, 19:52
Dietę stosuję jem rano płatki owsiane na wodzie a na obiad piersi z kurczaka z ryżem a na kolację jaja gotoawane lub ryby.A kreatyny żadnej nie brałem bo mnie nie stać .
od biedy całkiem nieźle, dodaj jeszcze jeden, a jak Ci sie uda dwa posiłki.
co do śniadania to płatki na wodzie to mało, mega lepiej płatki na odżywce białkowej, płatki na jajkach.