PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocyyyyy



lolka
05-11-13, 15:05
WITAM WSZYSTKICH!
Mam na imie Ola,jestem młodą mamą.Moje dziecko ma 11 miesiecy i własnie skonczyłam karmienie piersią.Postanowiłam wrocic do prawdziwych treningów i tu moje pytanie odnosnie suplementow.Co bedzie dla mnie najlepsze?Zamierzam trenowac 5 razy w tygodniu.3 razy siłowni + 2 razy basen.Mam 29 lat i waze 62 kg przy wzroscie 170.Chciałabym brac jakies suple ktore dodadza mi sily i energii i co ze spalalaczami tłuszczu,czy moge cos wziasc?Pozdrawiam i bede wdzieczna za pomoc.

Kajowski
05-11-13, 15:14
Jaki masz cel?

lolka
05-11-13, 15:25
chce wrocic do dobrej formy wrocic do wagi 57 kg i lekko zarysowac miesnie

Kajowski
05-11-13, 17:59
Poczytaj w dział dieta jest sporo dobrych tematów napewno coś znajdziesz odpowiedniego dla siebie jest duzo fajnych diet od tego musisz zaczać musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kcl ,wszystko tam fajnie jest opisane...

fallenursus
05-11-13, 18:20
Olu, poczytaj temat..ekhm..Oli :) w poniższym linku
http://www.e-gym.pl/showthread.php?35660-Smoczyna-bcaa-pl-i-Milkoshake-nacieraja-na-Olimp-Zabrze-2013

Suplementacja wcale nie musi być skomplikowana czy droga(białko, bcaa, omega3,multiwitamina), trening jak najbardziej może być taki jak opisalas wyżej na start , choc żeby poprawnie dobrac cw przydało by się kilka zdjęć. Najwazniejsym askpektem w twojej transformacji i tak zagra dieta.
Ps. Ola lubi odp na pytania takze się nie bój i wal śmiało u niej w temacie nalewki się ucieszy

opalinho
05-11-13, 18:41
Spalacze na razie bym sobie darował na Twoim miejscu, dopięta dietka i tak jak Fallen pisze podstawy czyli wg mnie bialko aby uzupelniac braki w diecie, kompleks wit-min, omega3, magnez mozesz dodac i witaminkę C aby Cię żadne cholerstwo nie lapało. Tyle moim skromnym zdaniem na razie wystarczy.

slim shady
05-11-13, 23:59
a po co Ci tak właściwie suplementy na starcie ?

zacznij od zbilansowanej zdrowej diety, przecież jesteś w stanie osiągnąć to co chcesz bez suplementów, potem możesz się wspomóc, ale najpierw zacznij od diety