PDA

Zobacz pełną wersję : wyglad klaty - estetyka...



niciunia
04-04-07, 16:51
Laweczke w domu mam juz kilka lat i ciagle na niej dygam... za malego bralem dopalacze.. jednak wyglad mojej klaty nie jest za fajny.. posiadam jakas kiszna przerwe z dolkiem nie wiem wogole co to... na cwiczeniach wydaje mi sie ze znam ale co robic??? moi kolesie cwicza krocej a maja lepsze... moze jakas dieta sprawi ze klatka sie fajnie zrosnie?!?!?! czy juz na genetyke nie ma sposobu ;[ ??pomocy!!!!

PuaPAj
04-04-07, 17:58
Napisz coś o sobie, jakie ćwiczenia robiłeś na klatę,jak często ją ćwiczyłeś, co brałeś , itp.

(...)
04-04-07, 18:05
i dobrze jakbyś zamieścił, zdjęcie, bo nie bardzo wiem w czym problem

bocion
04-04-07, 18:18
Taki dosc spory dołek masz posrodku klaty? To sie szewska klata nazywa. Nic z tym nie zrobisz, chyba ze to w twoim przypadku nie jest szewska klata tylko po prostu zle cwiczysz klate. Dieta tego nie poprawisz.

Sprobuj robic jakies cwiczenia izolujace srodek klaty, np.
-wyciskanie hantli ale tak zeby przy ruchu szly rownolegle do siebie(te hantle)
-wyciskanie w waskim chwycie(wezej niz barki, ale uwazaj zeby ci z tego waski na triceps nie wyszedl)
-brama
-butterfly

niciunia
04-04-07, 18:40
cwiczen hantlami na lawce co prawda nie wykonuje... ograniczam sie do prostej i skosow, a rozpietki robie czasami poniewarz wydaje mi sie ze te cwiczenie jeszcze bardziej rozciagnie mi klate i osiagne odwrotny efekt... przy omie w trakcie treningu owy dolek mi puchnol ale z czasem ta opuchlizna znikala

bocion
powiedz mi cosjak mozesz o tych "brama,butterfly"

z reszta mojej sylwetki nie jest zle i slia tak samo.. przy wadze 80kg wyciskam 125kg na klate jednak w dupie to mam bo wyglad kiszka...

zdjecie zamontuje aby dowiedzedz sie czy to ta szweska klata bo nie slyszalem o tym

grzesiek k
04-04-07, 20:39
a rozpietki robie czasami poniewarz wydaje mi sie ze te cwiczenie jeszcze bardziej rozciagnie mi klate i osiagne odwrotny efekt...To nie prawda one właśnie zajebiście wyrzeźbią klatę a nie na odwrót rób to co robisz na klatę ino dodaj jeszcze rozpietki i będzie git :grin:
pzdr.

rocky_balboa
05-04-07, 08:19
rozpietki raczej działają na szerokość klaty
wyciskanie hantlami i inne cwiczenia hantlami na klate powinny poprawic jej wyglad.