PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Świata Juniorów-Wywiad z Konrad Balcerzak



chmielena
02-11-13, 10:28
Mistrzostwa Świata Juniorów-Wywiad z Konrad Balcerzak
7836

1. Jak ci poszło na Mistrzostwach Świata Juniorów?

-Mój występ na Mistrzostwach Świata zaliczam do jednych z najbardziej udanych startów w mojej karierze, w końcu nie codziennie słucha się Marszałka Dąbrowskiego na scenie.

2.Co sądzisz o innych zawodnikach,jaki był poziom?

-2. Co do poziomu to uważam że był wysoki, ale wiadomo że byli zawodnicy w gorszej i lepszej formie i oczywiście było też kilku w świetnej formie.

3.Byłeś świetnie przygotowany-Czy to była twoja życiowa forma?

- Dziękuje hehe. Udało mi się wyjść na scenę odpowiednio przygotowanym i spompowanym, oczywiście mogę powiedzieć że była to forma życia.

4.Kiedy kolejny start-czy na wiosnę znów nas zaskoczysz wspaniała formą?Czy należny odpoczynek?

- Co do kolejnych startów szczerzę mówiąc jeszcze się nad tym nie zastanawiałem ponieważ czeka mnmie jeszcze start w tym sezonie, a mianowicie zostałem powołany do kadry na Mistrzostwa Świata Mężczyzn w kulturystyce Klasycznej które odbędą się już 15 listopada w Austrii .

5.Ten sezon jest dla ciebie bardzo udany,to napewno wspaniała motywacja-co najbardziej męczyło a zczym nie miałeś problemów?

-Tak ten sezon jest naprawdę udany, było kilka rzeczy które były chwilami uciążliwe, ale tylko chwilami a mianowicie dieta, brak czasu dla siebie i znajomych.. Ale zamierzam to nadrobić w niedalekiej przyszłości Co do problemów to z treningiem nigdy nie ma kłopotu, zawsze są chęci i motywacja.

To super bo chęci i motywacja to najważniejsze-Dziekuję bardzo Aleksandra Chmielewska