PDA

Zobacz pełną wersję : Odzywki bialkowe niezdrowe?



jerrytfl
31-10-13, 23:55
Witam. jestem po raz pierwszy. chyba he he bo nie pamietam zebym tu cos klikal kiedys. Do rzeczy. Kiedys jajka byly niezdrowe, teraz wszyscy mowia inaczej. Przestrzegano takze przed np.aspartamem. Teraz twierdzi sie ze to wcale nie "trucizna". No i wlasnie odzywki zawsze uchodzily za to co wszyscy nadal o nich mysla. Ale...no wlasnie...coraz czesciej slyszy(e) sie ze jednak suplementy powinny zostac odstawione. Moja lekarka powiedziala ze jesli nie chce miec spieprzonego zdrowia nie powinienem sie za to brac. W/g producentow i firm w to zamieszanych pewnie to beda bzdury. Tak samo jak to ze szczepionki ratuja zycie etc., pomijajac fakt ze nabijaja kase farmaceutom I lekarzom. Czy cos ciekawego sie dowiem od Was? Dzieki I pozdrowienia.

.rocky
01-11-13, 00:08
o jakich suplementach konkretnie mowila twoja lekarka ? na co się leczysz?

jerrytfl
01-11-13, 00:45
Nie lecze sie na nic. Poza cholesterolem. Mowila ogolnie. Wspominala cos o ... o ile to dobrze okresle ... "...oblepianiu przewodu pokarmowego" itp. Na rzeczy byly sprawy zachowania sie kazeiny itp. Przykro mi nie zapamietalem szczegolow. Pozostalo mi w glowie ogolna sprawa tego zagadnienia.

fallenursus
01-11-13, 01:13
Dieta wysokobialkowa wpływa na poprawę cholesterolu. Poczytać proponuję arty w czytelni.
Lekarzy już nie raz przerabialiśmy :)

persik06
01-11-13, 09:12
Bzdury ci gada, białko jest zdrowe. Duża ilość np. Jajek jest niezdrowa , a aspartam zawsze był chemią i będzie.

.rocky
01-11-13, 13:13
Duża ilość np. Jajek jest niezdrowa.
a to dlaczego?

jerrytfl oblepienie układu pokarmowego mogą spowodować duże ilości twarogu jeśli o tej kazeinie lekarka miała na myśli, odzywki w proszku te co możesz kupic legalnie w sklepie w żaden sposób nie przyczynia się do pogorszenia twojego stanu zdrowia conajwyzej czasami jakas sraczka ale to tez rzadkość i nic pozatym

alder
04-11-13, 02:16
jedynie wątrobę i żołądek można sobie rozdupić :-)
wysokobiałkowa dieta zdrowa to taki wymysł pakerow. gdyby człowiek jadł samo chude białko umarłby.
a mięso odkłada się we flakach i przyczynia do wielu chorób. ale w to żaden pakier nie uwierzy. to się w socjologii nazywa dysonans poznawczy

fallenursus
04-11-13, 03:49
Odejdź o teori spiskowych i kolonoterapi bo znowu pojęcia mylisz. Ktosvci każe przy diecie wysoko biakowej żreć same Bialko? Od ponad trzech lat utrzymuje takowom, co więcej, każdy kumaty na tym forum i ci mniej kumaci dłużej bywalcy, wiedza co jeszcze poza dużymi rzekami białka wtlaczam. Mam ci co każde badanie co robię co tezy miesiace bo wyjścia nie mam wstawiać żebyś przestał podać bzdury bo ktoś jeszcze uwierzy?
Nie szufladkuj pakerow bo nie jeden posiada o wiele wieksza wiedzę niż ci wszyscy pseudo dietetycy i cala śmieszna reszta w którą tacy jak Ty się wpatruja. Zamiast ciągłego psiaczenia wzialbys się w końcu za siebie bo przyjdzie czas kiedy prawdziwa kupa z tego będzie i będzie za późno ....

adamoxl
04-11-13, 10:17
na śląsku powietrze jest nie zdrowe.. moja pra pra babka ma 92 lata.. gdzie tu sens:)

alder
04-11-13, 12:05
ja akurat lekarzom nie ufam co nie znaczyże wystarczy parę lat poćwiczyć czytając tony forów i można zostać medrcem któremu każdy we wszystko uwierzy.
poza tym to to jest jak słuchanie 90latka co pali od 70 lat 2 paczki dziennie że fajki są git.

adamoxl
04-11-13, 14:54
wszystko zumiarem..a będzie oke

kowall
05-11-13, 14:01
Ja swego czasu gdzieś na jakimś forum widziałem info, żeby przez długi długi czas nie wcinać tylko cały czas tego samego białka bo się można uczylić. Co uważacie? A co do lekarzy to kiedyś znajomy poszedł do lekarza, że coś go boli w kręgosłupie - usłyszał tylko 1 - proszę przestać ćwiczyć na siłowni :D haha zajebista porada lekarska.