PDA

Zobacz pełną wersję : Oto mój autorytet :D (brat)



duszek244
04-04-07, 15:07
Moim autorytetem jest mój brat dąże do tego żeby być taki jak on :P ma 192cm waży 75 kg wyciska 100 na klate i brak tłuszczu :) skomentujcie go i najwyżej powiedzcie co trza zmienic o to pare fotek:

*TERRORBLADE*
04-04-07, 15:27
Troche chudo ... ale i tak dobrze :wink: a jaki stazyk ???

lukemaster
04-04-07, 15:32
brakuje masy....no i bico troche małe.....przynajmniej na 6 zdieciu sprawia takie wrazenie a i napisz wymiary

grzesiek k
04-04-07, 15:34
Łapka trochę mała ale po za tym dobrze a masy trochę mało plecy są dobre
pzdr.

Mattt
04-04-07, 16:15
przydało by się nabrać masy twojemu bratu ponieważ sylwetka jest smukła ( to tak jak bym gadał do siebie) lecz nie ma sie co dziwić ponieważ jest wysoki. powiedz tylko ile twój brat ma
lat i jakie już jadł suple, no i jak można to niech poda jeszcze swoje wymiary i staż.

PS. fajna rzeźba, więc podkład pod masę jest...

daniels51
04-04-07, 17:12
troche malo masy ale ogolnie jest dobrze

FANATOR:)
04-04-07, 17:40
Heh:/ No widać że ćwiczył, w sumie nie jest najgorzej ale.....aleeeeeeeee..........aleeeeeeeeeee, bo szkielecie widać że twój brat nie urodził się aby być kulturystą:/ ma wąski rozstaw barków, co daje nie za miły widok gdy patrzymy na plecy...... no i na drugim foto wygląda jakby ktoś go za głowę bardzo mocno ciągną do góry:/Bardzo chudo i nie do końca wymiarowo, np. nie widać aby był tam jakiś triceps:/

Pozdro!

duszek244
04-04-07, 18:30
Fanator jak widziałem twoje zdjecia to mi sie śmiać chciało triceps ma i wierz mi 2 razy silniejszy niż twój. A razstaw barków ma dobry tylko zadużo mięsni pleców na taki szkielet. Jak zaczynał ćwiczyć wyglądał gorzej jak "kredka" może pamietacie tego kolesia z forum ? Ma on chude kości więc ma dużo mięśni tylko aż tak tego nie widać. Porównywalnie ja mam jakieś 2-3 cm mniejszy biceps od mojego brata a dopiero zaczołem ćwiczyć. Ćwiczy już 3 lata z przerwami wymiarów nie znam bo nie ćwiczy po to żeby sie mierzyć, a ja twierdze że ma większe predyspozycje do bycia kulturystą niż np TY fanator bo nie sądze żeby ktoś wpierdalał po 5 dań dziennie i przy tym odżywke mass xxl co 2 godziny i miał taką rzeźbe :P a tak wogule to nie ćwiczy żeby być kulturystą tylko żeby fajnie wyglądać. A wierzcie mi ja byłem wtedy mały a jak widziałem z jakim zapałem ćwiczył to mi sie płakać chciało ze szczęścia ważył 46 kg jak zaczynał ćwiczyć przy 192 cm wzrostu, a cyklów miał dużo a z kreatyną tylko 4 jakieś pytania jeszcze :D :P ?

ubermas
04-04-07, 19:17
46 kg przy 192 cm.. hmmm?? No twoj brat jak najbardziej ma predyspozycje zeby zostac kulturysta, 3 lata i 76 kg, no no no wypasik. Mowisz, ze mu zalezy na rzezbie, bardzo dobrze!!! Moim zdaniem musialby zbic jeszcze jakies 10 kilo zeby sie bardziej wyrzezbic, wtedy bedzie ekstra efekt. Czytam tez, ze bardzo wrazliwy z ciebie mlodzieniec, spoko ja tez lubie sobie poplakac na silowni, serce mi sie kraje gdy widze jak sie chlopcy tam mecza. Do adminow: Zrobcie cos Panowie ku*wa bo to forum staje sie do bani, sami gowniarze wyspisuja tu jakies brednie, jak np ten ziomek. Jeszcze ktos to przeczyta i bedzie robil podobnie jak jego brat, 76 kilo i sie rzezbi...ehhhh

PuaPAj
04-04-07, 19:19
a nie 64 kg? Przy wzroscie 192 jakby on wazyl 46 to by wygladal jak anorektyk. Ale brat rzeźbe ma zajefajna. Nie kazdy w koncu chce byc bykiem nie?

duszek244
04-04-07, 19:28
ej krecie nie mówiłem że sie rzeźbi tylko że ma rzeźbe, a je za 3 i próbuje nabrać masy!! dobrze czytaj downie!!

bocion
04-04-07, 19:32
Ktos tam wyzej napisal plecy fajne<lol>Bzdura, jak dla mnie to tam w ogole miesni nie widac, tylko jakies lopatki wystajace. 3 lata i taki wyglad to slabiutko. Nie ma twoj raczej predyspozycji(to tylko moje zdanie, niech sobie tego do serca nie bierze. Zobacz sobie profil fanatora i jeszcze raz powiedz ze on ma mniejsze predyspozycje od ciebie!!!

No i te 100 na klate to tez smiechu warte(jak na 3 lata)

SkAwwa
04-04-07, 19:47
racja. Plecy słabe. Bary mogą być łapa nawet nawet.
Radziłbym ci jeszcze masować do 90 kg może 100 a wtedy będą z ciebie ludzie

ubermas
04-04-07, 19:48
Za tego downa to bym ci serce wyrwal ty szczylu maly. Powiedz bratu, zeby poprawil biceps, bo cholereni sobie go skrocil, nawet ku*ewnie sobie go skrocil.

duszek244
04-04-07, 20:49
BO NIE UMIESZ CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM A TEGO SIE UCZA DZIECI W PODSTAWOWCE!!! Ty weź sie przyjrzyj plecą ok ? bo tobie chyba coś z dupy wystaje śmierdzi mi tu zazdrością wiesz w 3 lata 100kg to jest duża jak sie zaczynało z wagi 46 kg i na klatke jakies 40 i nie brało żadnych koksów

rocky_balboa
04-04-07, 20:53
te kolo nie rżnij głupa bo 46 kg przy ~190cm to nawet anorektyczka o chudych kosciach tyle nie ma ;p na 3lata 100kg to wcale nie tak duzo. ogolnie szczupły koleś ale rzeźba fajna
2 fotka mnie rozjebała z tym łbem do góry :d

SkAwwa
04-04-07, 20:56
może na tym zdjęciu plecy nie robią wrażenia . Może w rzeczywistości jest inaczej.
Ale jeżeli chodzi o wyniki i w wadze i w wyciskaniu no to żeczywiście podziw
PS: Duszek nie bulwersuj się odrazu jak ktoś napisze tak jak uważa bo daleko nie zajdziesz...

duszek244
04-04-07, 21:10
No ale jak ktoś pisze że ja mówiłem że mój brat sie rzeźbi no to sory ale jest na poziomie przedszkolaka albo jest uchyniety no bo ja nic takiego nie pisalem.
A głowe dawał do góry żeby nie było widać jego twarzy :)

rocky_balboa
04-04-07, 21:23
hehe na drugi raz niech zamaluje paintem ryj - fajne sa takie fotki z bananem na ryju :D
a i nie czepiaj sie bo nie kazdy dokladnie przeczytał!!

ubermas
04-04-07, 21:34
Sluchaj szczylu!! Faktycznie zle przeczytalem z ta rzezba, zwracam honor. Ale jak czytam twoje brednie o 5 daniach i gainerze co 2 godziny... Powiedz mi zasrancu jeden, to jak do ch**a milego pana inaczej mozna zrobic mase, jak nie jedzac?? Zlamie ci serduszko, twoj brat wyglada DO DU.PY, jest chudy jak moja lydka, nie napalaj sie tak i nie bluzgaj smarku jeden. 100 kg w 3 lata to lipa, cos z towim bratem jest nie tak, zobacz jaka ma waska obrecz barkowa, powinna sie poszerzyc jesli cisnie te 100 kilo, w co bardzo powatpiewam. WYPIERDAL.AJ

lukemaster
04-04-07, 21:46
no taki lesz.czyk z twojego brata moze niech lepeij sie przezóci na kosza a kulturystyke zostawi w w spokoju

hitman
04-04-07, 21:48
Coraz gorsze sie robi to forum :mad: Jakies dzieci tu wypisuja i sie niewiem czym podniecają :mad:

Piszesz ze twój brat je 5 dan dziennie i gainera co 2 godziny.A ja powiem tyle podczas odpoczynku od siłowni 2 lub 1 tydzien robie przerwe równiez w diecie i wtedy dopiero jem 5 dan dziennie wiec niewiem cow tym dziwnego co twój wysuszony bart robi. :lol: :lol:

Skoro od jest dla ciebie autorytetem to kliknij fotki np"DAGOME"podejzewam ze sie wtedy spuscisz :razz: skoro taki suchar jak twój brat o predyzpozycjach na kulturyste wyglada zajefajnie.


To ze ma zezbe to wina tak słabej masy.Nie ma masy to i tak po długim czasie bdzie zezba proste :grin:

Dexter1900
04-04-07, 22:07
Ej po o te kłótnie i bluzgi!!??
Zachowajcie to wszystko dla siebie albo na pw,gg...
rzezba okey ale massssuj :razz: hihi
pozdrawiam

FANATOR:)
04-04-07, 22:18
duszek244, a nie chciało ci się śmiać jak wstawiałeś foty twojego brata?? Takie wióry jak ty i on ręczników mi nawet podawać nie mogą!! Nie wal do mnie z dupska bo ja tylko wystawiłem swoją opinie! Wiem że bronisz brata który jest dla ciebie wzorcem, ale dla mnie nie ma czym imponować. Niedługo wstawię foty i sie zesrasz.a twój brat będzie wkur... na ciebie że te zdjęcia wstawiłeś. Tamte zdjęcia które żałuje ze wstawiłem, niestety, były idioto w momencie kiedy nie ćwiczyłem bo miałem kontuzję i to zajebistą(naderwany mięsień naramienny) zresztą co ja będę rozważać jak wyglądałem 2 lata tamu, ważne jest to że jakbyś dzisiaj mnie z twoim bratem na ulicy spotkał to byście na druga stronę ulicy zeszli.Wal na fryty pajacu!!!!!!

Dexter1900
04-04-07, 22:22
Narazie to jeden od drugiego nie lepszy!!
hehehe
FANATOR :) daj foty to wtedy uchyle czoła bo teraz to jakos nie jestem przekoanny jaki jestes WIELKI :D
I Koniec z tymi bluzgami i kłótniami!! :razz:

FANATOR:)
04-04-07, 22:33
Przestań mnie podpuszczać dexter ;p Powiedz czy ty byś wystawił od tak sobie fotki jakby 10000000000 ludzi czekało żeby ci dojebać???? heheh Foty zobaczyscie i prosze nie naigrywać się ze mnie bo naprawdę nie macie powodu. Dexter zrozum, byłem i może nadal jestem troche zapalczywy i mam ostry język, ale nie dokońca zawsze chce komuś dojeb... jak nie którzy myślą:/ Pamiętam ten dzień jak chciałem byc miły i wystawiłem foty ale niestety nie wiedziałem (lub zapomniałem) o temacie zapoznajmy sie, pisałem aby mi ten temat przeniesli ale bez odzewu, chyba modom się to podoba że dostałem tam za swoje:D Co do mojego wyglądu to chiałbym aby to nie było tak hurrra i za szybko. Na moje fotki nadejdzie jeszcze czas. I w cale nie jestem wielki, nigdy tak nie mówiłem i nie pisałem. Jestem zapalonym trenującym człowiekiem a nie wilekim koksem. POZDRO!

Prezydent_1c
04-04-07, 22:37
FANATOR:), to nie oceniaj ludzi od których gorzej wyglądasz skoro sam nie masz co pokazać :P A ze zdjęć jakie wrzuciłes już to lipa straszna ...

FANATOR:)
04-04-07, 22:50
Prezydent_1c szukasz zaczepki??? nie dam sie.... w d u p i e mam ciebie waflu ! Jesteś łeszczem! 38centów w łapie??? hehehe taka wiocha jak ty nie będzie mi rozkazywać:D
ps. nie oceniam ludzi po rozmiarach.

duszek244
05-04-07, 00:47
Weźcie sie wkońcu uspokujcie wszyscy jeśli ktoś ma zamiar mówić że jest leprzy to niech wklei własne zdjęcia. Tutaj macie go oceniać a nie co ma zmienic. On nie jest kulturystą tylko ćwiczy dla siebie i zawsze cwiczyl po to żeby miec fajny wygląd a nie byc rozjebanym karkiem napinaczem co mu szyi nie widać sądze że gdyby dziewczyna miała oceniać np collemana a kogoś z fajna muskulaturą i rzeźbą to odrzuciła by collemana a tak apropo to Dagome dziwnie wyglądał tak jakby nie miał bocznych mięsni brzucha takie długie \ / ale osiągi fajnie. A pozatym fanator w 2 lata jeśli zrobiłeś jakieś kolosalne postępy to nie wiem jakim cudem bez koksów bo to jest prawie nie możliwe żebyś np z 35 w łapie zrobiło Ci się 47 pozdro i nie kłucmy sie już
PEACE!! Zapalcie sobie ganje i sie wyluzujcie :D

Ps. Nie sądze żeby przeszedł na drugą strone ulicy a jakbyś wysapał tuba na rył kolano na głowe i nos w czole :) Muay-thai rox troche ćwiczył ;]

rocky_balboa
05-04-07, 08:15
masz wyobraznie kolego, pewno nawet byś sie nie umiał tą ganją zaciągnąć...
a 12 cm w 2 lata? czemu nie? przy dobrej diecie i cwiczeniach... to takjakby 6cm na rok, chociaz do tego 47 to chyba potem juz trudno dojsc :) twoj brat rzeczywiscie nie ma masy i nie ma sie czym podniecac. czekamy na fotke fanatora, mam nadzieje ze wszystkich zgasi :P i nie kozakuj ze twoj brat cwiczy muay-thai czy inne duperele, bo wiele tak kozakowało a w ryj od niecwiczacego sw dostało

hitman
05-04-07, 10:28
Ja zdziałałem 8 cm :razz: a cwicze dopiero 6 miesięcy.38 cm jest a było 30.W krótce wkleje równiez ja swoje zdjecia przed wakacjami.Wiec 12cm w 2 lata to zaden problemik :razz:

duszek244
05-04-07, 12:47
Jakbyś troche wiedział o sztukach walki to byś tak nie mówił bo nie sądze żeby kark wygrał z kimś kto ma dynamike i szybkość chyba że ćwiczył zapasy ale też zanim cie przewróci można kolanem zaatakować też z nim ćwicze ale krócej niż on. A pozarrym rocky mówiłem Ci że nie ćwiczy dla masy tylko żeby mieć fajny wygląd i jak najwiecej go wykorzystać. A fanator czekam na te zdjecia tylko nie za rok bo wtedy to każdy już będzie lepiej wyglądał :P

[ Dodano: 05-04-2007, 12:49 ]
Wcale nie bo na początku idzie wmiare szybko a potem coraz trudniej o każdy centymetr zauważysz to wkońcu ;]

rocky_balboa
05-04-07, 13:35
Jakbyś troche wiedział o sztukach walki to byś tak nie mówił bo nie sądze żeby kark wygrał z kimś kto ma dynamike i szybkość chyba że ćwiczył zapasy ale też zanim cie przewróci można kolanem zaatakować też z nim ćwicze ale krócej niż on.
a czy ja mowie co so walce koxa z fighterem :roll: ?
dzieciak jesteś i tyle, za duzo tv :P
kto powiedział ze ktos cwiczacy na silowni nie moze miec szybkosci i dynamiki :roll: ??
[/quote]


[ Dodano: 05-04-2007, 12:49 ]
Wcale nie bo na początku idzie wmiare szybko a potem coraz trudniej o każdy centymetr zauważysz to wkońcu ;]
A skad ty to mozesz wiedziec skoro nie cwiczysz! wiem ze tak jest, ale do 40 mozna dojsc w te 2 lata...

duszek244
05-04-07, 15:32
no wiem że do 40 można dojść we 2 lata ale potem jest strasznie trudno a wiem bo mój tata ćwiczył i miał 47 w łapie ćwicząć 8 lat a na barki cisnął 105 kg i tylko 1 raz brał mono :) Można mieć dynamike i szybkość ćwicząc na siłowni ale masująć sie i być karkiem albo takim kulturystą jak na pokazach to troche trudno jestm mieć szybkośc i dynamike chyba że sie myle to mnie oświeć

FANATOR:)
05-04-07, 16:58
heheheheh kto tu powiedział że ja mam 47 w bicu??? hahaha chciałbym !! raz miałem po treningu prawie 44, normalnie mam 43 cm i nigdy nie pisałem abym miał 47 centów! gdyby tak było to już foty by były dwa miechy temu:P

areneusz
05-04-07, 17:27
ważył 46 kg jak zaczynał ćwiczyć przy 192 cm wzrostu
Teraz to przesadziles, fantazjuj dalej...

sławo
05-04-07, 19:29
Pamiętam ten dzień jak chciałem byc miły i wystawiłem foty ale niestety nie wiedziałem (lub zapomniałem) o temacie zapoznajmy sie, pisałem aby mi ten temat przeniesli ale bez odzewu, chyba modom się to podoba że dostałem tam za swoje:D

hmm tu się z tobą zgodzę

sławo
05-04-07, 19:30
a jeszcze jeden obraźliwy tekst ktoś napisze z miejsca daje 3 osty

Kakashi
05-04-07, 19:32
ubermas, wyluzuj i mi tu wyzwisk takich nie uzywaj bo tez warna dostaniesz jak duszek244,

duszek244, twój brat wyglada źle...jest niedozywiony i ma barki szerokie jak moja klata:P
i to naprawde nie jest dobry wynik po 3 latach wyciskac 100 kg :| (w co watpie) poniewaz ja pocisnołem 100 kg juz po roku cwiczen...tez z małymi przerwami a zaczynałem od 45 kg na klate...

SkAwwa
05-04-07, 19:43
ja pie***** tylko zaśmiecacie forum. Po co się wyklinacie na wzajem....
ktoś tam napisał że brat duszka wygląda jak moja łydka to pokaż swoje zdjęcia jak taki cwany jesteś.......
Pierw się zastanówcie co piszecie
pzdr

sławo
05-04-07, 19:49
radar, nie jesteś tu po to aby ludzi ganić tylko po to by trzymać tu porządek

Prezydent_1c
05-04-07, 21:26
FANATOR:), leszczem możesz być ty ... Masz 20 lat a z twoich zdjęć które nam pokazałes to może masz z 33cm w łąpie ... A teraz obecnie mam 39 dla twojej wiadomości :P I oczywiście jestem młodszy o 4 lata ... :lol: Tylko że ja tylko na siłowni nie ćwicze bo uprawiam jeszcze MMA (jeśli wiesz co to jest wogóle :lol: ).

[ Dodano: 05-04-2007, 21:27 ]
ps. FANATOR:), nie denerwuj się wyrażam swoją szczerą opinie wkońcu (twój ulubiony tekst chyba sory ze zabrałem :P) :lol: :lol:

vold
05-04-07, 22:11
Masa jeszcze raz masa może ma żeźbe ok ale przy tak małej masie to się nie prezentuje a jak będzie w ubraniu to już podpada przy tym wzroście pod anoreksje w oczach umięśnionych gości.

FANATOR:)
06-04-07, 00:08
Prezydent_1c, widzę że słabo u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem.
Na fotach które dałem, (jedne z lepiej zrobionych i nieaktualnych fot) widziałeś 18latka który to miał poważną kontuzję barków(czyt, zapalenie i trwałe uszkodzenie stawów, przykurcz prawej i lewej ręki, naderwane ścięgien i mięśni) To wszystko męczyło go przez rok(jeżeli ciebie to podnieci to wtedy nie miałem siły podnieść 10kg, na klatę 35kg to było katowanie, reklamówki z zakupami ważyły dla mnie tonę, dosłownie spacer farmera, nie mogłem wyprostowac ręki przed siebie, mięśnie mi drżały gdy mieszałem herbatę,) aaa i w tamtym okresie miałem 37 cm w bicu a czy w to uwierzysz to mnie nie obchodzi. Nienawidzę jak ty(nie chce użyć obraźliwych zwrotów) ciągle piszesz tak jakby tamte zdjęcia były swieze, aktualne i jakby ja się nimi szczycił! Przestań się na mnie sadzić! Poczytaj na necie co to jest zespół bolenego barku i powiedz czyyyyyy jesteś taki mądry! czy wyszedłbyś z czegoś tak ciezkiego jakim jest ta zasrana choroba. Ja to zrobiłem! Rok rechabilitacji, zaczynałem od nowa, od zera, mięsni na barkach zero, kości same, w rękach totalny bezwaład, wszystko wiotkie i bezużyteczne a na dodatek ból ogromny jakby ktoś 24/h napierdaaalał cie w barki jakąś dechą! Nie sraj się ani razu do tamtych zdjeć! ani do mnie bo nie wszystko rozumiesz i wiesz!!

Sorx za ten wywód ale chciałem aby mu się rozjaśniło i żeby inni na tym forum nie mysleli o mnie jako zarozumiałym waflu który tylko bera a sam wygląda jak zapałka. Fakt zjebałem wstawiajac tamte foty ale to tylko podwyższa moj zapał do treningu i chęć wstawienia tu aktualnych fot!
POZDRO!

duszek244
06-04-07, 00:40
Prezydent_1c respekt dla Ciebie za mma ;] przynajmniej Ty wiesz co to są sztuki walki w praktyce :) fanator spoko wyluzuj i wy wszyscy bo zaczynacie sie wadzić po sobie a tak pozatym sławo to nie wiem za co ten warn bo na poczatku sie troche denerwowalem ale potem probowalem troche uspokoić towarzystwo no ale spoko, a tak wogóle to da sie go jakoś zdjąć ?

ubermas
06-04-07, 15:41
Ja tylko tak chcialem dodac cos odnosnie SW. Co drugi mlodzianin na tym forum, jak nop Prezydent_1c wypisuje, ze trenuje jedna ze sztuk walki, czy to muai thai czy mma. Cos mi sie nie chce w to wszystko wierzyc, czyzby nasza mlodzez miala az taki zapal do SW. No no :)

duszek244
06-04-07, 16:30
Wiesz wydaje mi sie że prezydent też coś może kancić bo mma jeśłi sie ktoś zna wie że jest to organizacja i walczą dam głownie stylami judo, ju jitsu,zapasy :)

ubermas
06-04-07, 16:38
Wiesz wydaje mi sie że prezydent też coś może kancić bo mma jeśłi sie ktoś zna wie że jest to organizacja i walczą dam głownie stylami judo, ju jitsu,zapasy :)

No wlasnie, jednak bystry z ciebie ziomek. To tak jakbym powiedzial, ze ja trenuje WBC, WBA, WBO itp itd. Pozdro

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 02:19
no to z jednego tematu poszlo w drugi...fanator czekamy na fotki haha

duszek244
07-04-07, 09:48
tak samo jak K-1 UFC i Pride ;]

Kakashi
07-04-07, 11:03
Prezydent_1c, FANATOR:), duszek244, moze przestalibyscie wreszcie spamowac i pisac na temat...prowadźcie swoje wojny przez pw...inni nie maja ochoty tego czytac...!!

duszek244
07-04-07, 12:07
Radar sory ale już drugi raz wogule Ty nie piszesz do tematu bo nie kłucimy sie a wczesnie za co dałeś mi warna też próbowałem potem ich pogodzić więc nie sądze żebyś dobrze prowadził swoją role tutaj...

rocky_balboa
07-04-07, 12:22
tak samo jak K-1 UFC i Pride ;]
wyczytac w necie organizacje i sztuki walki kazdy moze, ale jak chodzi o walke to ucieczka sie klania...

oSiŁeK_sNd
07-04-07, 12:26
prawda :mrgreen:

Kakashi
07-04-07, 14:48
kurde zamkne ten temat bo sie was uspokoic nie da!!!!!!!!
jeszcze jeden post na inny temat to daje osta!!

Prezydent_1c
08-04-07, 15:12
radar, mój ostatni post w tym temacie ale nei chce na lamusa wyjść ....
Jakbyście byli tacy bardzo ciekawi to MMA(Mixed Martial Arts) to wszystkie style walki pomieszane ale głównie BJJ i MT. A oprócz tego ćwicze jeszcze Teakwon-do i boks no i na siłke śmigam. Kto chodzi do Krakowa na MMA do Tomka Drwala to niedługo mój klub tam podbija więc wtedy będziemy mogli dłużej pogadać :P

[ Dodano: 08-04-2007, 15:15 ]
duszek244, jeżeli dla ciebie MMA to głownie zapasy jitsu i judo to zerknij na CroCop'a i walki Silvy np. Stójka jest bardzooo ważna również w MMA. A k-1 pride itp. to organizacje MMA a nie sztuki walki :lol:

duszek244
08-04-07, 21:10
wiem o tym że k-1 i pride to nie są sztuki walki tak samo jak UFC i nie musisz mi tego mówić codziennie o 23 na extreme sport leci UFC pooglądaj troche i sie dokształć :P

przestańcie spamowac!! czy wy nie umiecie czytac?? od tego jest pw!!
ostrzegam radar!!

rexx
10-04-07, 14:23
Nie kłucić się!

Biku
10-04-07, 21:38
łapka i plecki chudo ale zezba bardzo ładna... i waruny oczywiscie na kulturyste