PDA

Zobacz pełną wersję : Co na rozstępy



RyaN
04-04-07, 14:28
Tak jak w temacie znacie jakieś dobre maści albo olejki czy coś przeciw rozstępom?? nie żeby zbielić tylko ogólnie żeby zapobiec powstawaniu nowych?? Jeśli macie jakieś sprawdzone to prosze napisać...

Raskus
04-04-07, 15:05
Pójdź do apteki i spytaj<yes>

Poproś o maść która kobiety kupują na rozstępy podczas ciąży :smile:

daniels51
04-04-07, 17:34
masz tutaj

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=2391

http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=354

bocion
04-04-07, 19:45
Poproś o maść która kobiety kupują na rozstępy podczas ciąży ...i wtedy zajdziesz w ciąże

duzen
08-04-07, 18:59
a używam jednego kremu ale nie chce mi sie iśc do lazienki zeby sprawdzic nazwe <lol> ale powiem jedno .. moze krem kijowy ale w ogole nie działą wiec go odstawiłem. Wiem że rozstepy nie znikna ale powinny chociaż zblednąc a tu dupa ...


Na "zatuszowanie" rozstepów dobra jest opalenizna .. wiec albo solar albo czekaj na lato :)

Świstak
08-04-07, 19:52
Fissan jest przeciw rozstepom ale czy jest dobre to ci nie powiem bo nie używam regularnie:P

P4l4d7n
08-04-07, 22:34
Kremy z kwasem glikolowym według mnie są najlepsze.

Punisher
09-04-07, 15:13
Należy dbać o skórę i ją nawilżać !
Smarując zwykłym kremikiem Nivea albo z gliceryną można zapobiec.
Kiedyś miałem świerze, lekkie i smarowałem, natłuszczałem tymi kremami i mi zeszło :cool:

rybek89
10-04-07, 21:26
oliwka dla dzieci jak tylko sie pojawiaja! zeby nie poglebiac ich bo potem to juz umarl w butach! Zadne masci nie za bardzo pomagaja jesli juz wyksztaltuja ci sie rozstepy dosc glebokie i bedziesz wygladal jak baba w ciazy ;/ Slyszalem ze ten kremik jakis z wydzieliny slimaka na serio pomaga, kumpel bierze i na prawde mu zaczelo schodzic! (ale podejzewam ze na takie poczatkowe rozstepy to i 3 razy tanszy preparat od pani z apteki by tak samo pomogl)

[ Dodano: 10-04-2007, 21:28 ]
sofok666,
ŚWIEŻE ;)

Dominiczek17
10-04-07, 21:43
Są specjalne masci podobno bardzo skuteczne bo kumpel uzywał ! Tylko nie pamietam nazwy w aptece zapytaj

Panek-koks
11-04-07, 15:31
znalazlem w necie ze dobra jest masc lioton 1000.to wogole nie jest na rozstepy ale podobno pomaga.Chcialbym sie was zapytac czy ktos smarowal sie juz ta mascia i czy pomogło

khenry
11-04-07, 16:35
Strasznie łuszczy mi sie skura na piąstkach. Co może być przyczyną?

Kilka rzeczy które powinniscie wiedzieć zanim coś mi odpowiecie :
1. Często myje ręce (woda plus mydło)
2. "Nie wkładam rąk do dupy"

ro_ot
11-04-07, 18:33
hehhehehhehe punkt 2 mysle ze dal mi duzo do myslenia, ale po pierwsze za suchosc skory (ale nie tylko) odpowiada witamina A, wiec po pierwsze odpowiednie pokarmy tj. jaja, watroba (w organizmie czlowieka tez jest przechowywana w watrobie)masło, ser, tluste mieso; ale mysle ze jakis krem tez by pomogl. :wink:

khenry
12-04-07, 15:39
Łuszczą mi sie od 3 tygodni mniej więcej. Krem prawda stosowałem vishy na noc ;) porzyczyłem od mojej kobiety.. dwa porzyczłem sobie Oliwke dla niemowląt - oczywiscie rozsmarowałem.. RObie to regularnie, niestety bez prawda.. efektu. Na dodatek czasami pojawiajami sie pomarańczowe plamy i piąstki strasznie siwieją.

Wątroba jest to rzecz bardzo "wydymana" w moim organiźmie, ponieważ był czas że kożystałem z życia bardziej, szkodziłem sobie poprzez trawienie strasznych rzeczy.

Jem tak jak normalny człowiek. Tj - masło, ew. mięso, herbata na twardo prawda.
Myślałem żeby to olać, ale niechce żeby mi zaczeły gnić ręce. Zawsze miałem jakieś problemy z naskórkiem, np odchodząca skóra przy paznokciach... w młodości łuszczące sie kciuki.

Dziękuje serdecznie za pomococ, prosze o nią jeszcze raz. Jaka jest Pańska opinia? Czy ta choroba może być moim biletem do piekła? :D ;>

Marcin909
13-04-07, 11:01
sofok666, gliceryną nie bo wybuchnie he pozdro