PDA

Zobacz pełną wersję : adamoxl dla potomnych!!



adamoxl
29-10-13, 14:19
7784
tato do boju

witam chciałem młodym adeptom kulturystyki pomóc rozwijać siebie i przy okazji poprawić pare rzeczy u siebie!coś o mnie!
27 lat
173 cm
obecnie ok 89 kg
wymiary bez różnicy poglądem powinny być zdjęcia zmieniajaca sie sylwetka
obecnie od grudnia 2012 wznowiłem treningi i planem jest masa maksymalna czy moment w którym mięsnie tudzież tłuszcz nie będzie sie rozwijał, bariera genetyczna musi zostać osiągnięta
w moim dzienniku jedynie naturalne spoosby suplemntacja i zdrowa żywnośc może zostawć odnaleziona!
treningi mam kilka i będe Wam je tu prezentował!:)
obecnie to FBW pierwszy raz

3 sesje w tygodniu
3 serie wyciskania tygodniami lecimy skos dół,płaska skos góra
3 serie podciągania na drażku nachwyt w zależności od tygodnia ciężarem ciała lub plus 5 /1-/15 kg
2 serie wyciskania na barki
2 serie uginanie ramion sztangą / sztangielkami
2 serie triceps francuski,wyciag
2 serie brzuch
cardio 5-10 min:P

dieta dośc prosta w utrzymaniu
nabiał do posilku 20-30 gr
węgle 5-6 posiłów po 80 gr
tłuszcze 10/20 gr do posiłku
do picia woda witaminy


suplementacja obecna to tcm ostrovitu, wpc ostrovitu carbo milkoshake,tauryna ostrovit i tyle
dawkowanie standard jak każdy wiec po co szczegoly!:)
do boju zagrzewa mnie moja córeczka Wiki

Gangsta Latino
29-10-13, 14:23
Powodzenia!! ;)


Urozmaiciłbym trening. Stwórz plan A i B, bo np. wyciskanie na barki w każdym treningu trochę bez sensu bo nie rozwiniesz barków w pełni.

Fit4ever24
29-10-13, 14:32
Pisząc nabiał masz na myśli białko rozumiem ;)

adamoxl
29-10-13, 14:35
no wiadomo białko:) narazie chce oprzeć się na podstawowych ćwiczeniach w celu zwikszenia sił tych mięśni gdy wróce na normalnego split-a a po drodze gęsrościowy trening to rusze pozostałe włókna bez obaw:) choć już mysle o redukcji . za ok 4-5 tyg wrzuce zdjęcia sylwetki myśle że w połowie masy wtedy będe . choć odczuwam już zmęczenia ciężkośc organizmu spowodowany dużą wagą jak do wzrostu

adamoxl
29-10-13, 16:53
77857786778777887789

obecna forma kszatałtu i definicji jak na lekarstwo ale celem zbuowania dużej masy trzeba poświęcić jakośc !!:)

Gangsta Latino
29-10-13, 17:14
Masa jest ;D

adamoxl
29-10-13, 17:19
dopiero będzie na jutro już szykuje miske jedzenia:) 5-6 paczek ryżu:P mięso ser i oleje:P

adamoxl
29-10-13, 21:45
czemu nie moge dodać zdjęcia ?

wypiska jedzenia na jutro

rano ryż 100 gr biał ser 200 gr/ olej lniany 20 gr
w pracy 3 posiłki
ryż 100 gr kurczak pieczony oliwa 20 ml
ryż 100 gr biał ser 200 grslonecznik 30-40 gr
ryż 100 gr pieczone jabłko wpc 30 g
po treningu pierwszy posiłek płatki zpełnego ziarna ok 100 gr z mlekiem
ryz 100 gr mieso
i przed snem ser bialy i 19 oleju lnianego

miedzy posiłkami woda lub witaminy typu pluszzz::)
trening opisze jak wróce

adamoxl
29-10-13, 21:57
7811
poszło ale bardzo małe.... szamka do pracy.

fallenursus
29-10-13, 22:11
90kg
70gr pełno wartościowego białka
:(

adamoxl
30-10-13, 06:12
to do pracy ... 30 gr niewidocznego wpc liczyłeś:) rano zamiast tw2arogu mięsa omlet z 4 jaj ryż olej lniany i znikam pracować. zresztą na masie makroskładniki nie są tak istotne ..liczy sie ilośc kcal bo to one dają nadwyżke i wzrost ,

Baloniarz
30-10-13, 07:49
Czyli wnioskuje z Twojej wypowiedzi że kcl i nadwyżka buduja Twoją piekną, suchą, czystą mase mieśniową ???
Dla mnie to ulany Jesteś jak mało który i sorry ale to mnie się nie podoba ba nawet mi się wydaje ze jak miałbyś zrobić redukcję większość zniknie albo skończysz w połowie bo Ci bicki tak zmaleją że się przestraszysz.

Gangsta Latino
30-10-13, 08:22
niech każdy robi masę jak chce, niektórzy wolą masować powoli aby cały czas być w miarę fit, a niektórzy robią mocną masę a potem redukują. Według mnie lepsza jest 1 metoda bo potem jest mniej roboty z redukcją, ale jeśli ktoś chce się zalać to czemu nie. Wiadomo balon, że ty też wolisz estetyczną masę bo sam tak robisz, ale znajdą się tacy na forum którym podoba się ulanie

Baloniarz
30-10-13, 08:45
Rozumiem też to przerabiałem i ulewałem się przecież :), nikt nie powiedział że i w tą zimę coś mi nie wyjdzie i znów pas mi urośnie :) hehe, ale mnie się to już przestało podobać, na fotach kolega ma bardzo wysoki bf a przeciez niedawno lato się skończyło :), znam tez takich których wieczna masa interesuje a redukują się dodając tylko do kijowej diety clenbuterol lub spalacz :)
Koledze raczej nie zalezy na estetycznej sylwetce dlatego tylko o wadze mówi i wiekszej ilości kg na wadze, dla mnie waga jest mało ważna czasem sprawdzę czy jest więcej ;)

adamoxl
30-10-13, 15:36
trenuje troche i nigdy jeszcze nie udało mi się zbudować masy bez tłuszczu czy też dodawanie aero obcinanie kcal nie działa no może jedtem ewenementem nie wiem chętnie bym chciał tak zrobić żeby szło powoli i ładnie ale nie umiem więc postanowiłem zrobić max ile wycisne nawt się podlewając i potem zrobić redukcje co wyjdzie nie wiem ale licze że mi w tym pomożecie....? jak macie rady dawać śmiało!:)

fallenursus
30-10-13, 15:40
Ta.
Więcej mięsa ryb i białek z jaj -60zl z przesyłką masz za 320 białek w płynie.
A mniej shitowatej kazeiny co obok kazeiny nawet nie stala- nabiał

adamoxl
30-10-13, 15:40
musisz baloniarz pamiętać że inczej sie trenuje na suplementach naturalności a inaczej na dopingu bo wtedy możesz sobie nawet rosnać na niższej podaży anp ja musze przeskoczyc próg by rosnać...

adamoxl
30-10-13, 15:41
daj linka do tych białek jaj już to widziałem gdzies ale cen nie było akurat

maniek1988
30-10-13, 15:58
Ta.
białek z jaj -60zl z przesyłką masz za 320 białek w płynie.


A gdzie taka cene mozna dostac?

adamoxl
30-10-13, 16:07
chyba zrobie ukłon w Wasza strone zrobie trening gęstościowy , rzeźbe i Wam dopiero się pokaże może wtedy będziecie mogli powiedzieć coś pozytywnego?

fallenursus
30-10-13, 16:18
Tonie negatyw to konstruktywna krytyka :)

http://www.basso.pl/oferta-bialko-plynne-pasteryzowane.html

Wiki dzwonił i tak mi pisał że tyle.
Gdzieś koło łodzi też jest hurtownia maniek. HT powinien wiedzieć.

adamoxl
30-10-13, 16:28
spoko:) zobaczymy wróce specjalnie dla was po redu ale nie wiem kiedy ...:) gdyby masa leciałą by mi bez zalania pewnie byłbym zadowolony jednak tak nie jest:P

maniek1988
30-10-13, 16:31
Fall wiem tylko zapytalem sie bo ja place drozej niz to co pisales. Moze uda sie cos taniej zalatwic wiec trzeba byc na bierzaco:D

Baloniarz
30-10-13, 16:50
spoko:) zobaczymy wróce specjalnie dla was po redu ale nie wiem kiedy ...:) gdyby masa leciałą by mi bez zalania pewnie byłbym zadowolony jednak tak nie jest:P
Właśnie to nie wiem kiedy Twoje jest najlepsze, ja Ci odpowiem, nigdy :)
Nie znikaj i nie obrażaj się na krytykę tylko zapierdalaj 2x mocniej, postaraj się poprawić dietę, moim zdaniem zalać się to nie jest problem, problem dopiero narasta jak trza to ścinać i nagle z wielkiego chłopa fajnie wyglądającego w ubraniu robi się wieszak bo cały tłuszcz odpłynął a mięsni nie było wiele...

Trenuj, pokazuj nam foty, prowadź relację, będę zaglądał i krytykował ;P

adamoxl
30-10-13, 17:06
dziś poleciało fbw:)
3 serie na klate płasko 70*15, 100*8, 120*6
3 serie podciągania nachwytem 12,12,10
2 serie wyciskania na barki 85 *8>*2
2 serie hantlami na biceps 18 *10, 21*10
2 serie triceps francuski 50*12, 55*10
2 serie brzucha plus cardio dla WAs 10 minut:P
przy nawet tak małej ilości seri ciało pompuje się świetnie i czuć mięśnie:)

po treningu 10 gr tcm 5 gr tauryny
30 min potem carbo 60 gr 30 gr wpc
lubie jak mnie krytykujecie ale mam nadzieje że w redukcji mi pomożecie bo robiłem kiedyś dawno ale czy była udana nie wiem , wrzuce pare fotek takich na przestrzeni lat. w tym roku lato było na tłusto bo od grudnia 2012 lece non stop mase zero redu itp

adamoxl
30-10-13, 17:14
7829

redukcja nie wiem 5 lat temu także to że jestem zalany też uważam że tak wyszło na foto:P
jak wróće od dentysty rzuce takie sprzed paru miechów gdzie lepiej wyszedłem

fallenursus jak ta forma podoba się? ogólnie byłem zadowolony wtedy ale czułem że brakuje rozmiarów bo chyba jestem od tego uzależniony hmmmm

fallenursus
30-10-13, 18:38
Dobrze było przez te chooyowe żarcie tak się rozpasles. A można ładnie na suplach i jakościowym papu sucha masę prawie jechać.

adamoxl
30-10-13, 18:53
można nie wiem jakoś nigdy mi sie nie udało:) polece mase jeszcze troche bo chce rozbudować max ile sie da i zrobic gęstośc może recomp i rzeźba a co wyjdzie nie wiem :) myśle że Was, Ciebie zaskocze he he