PDA

Zobacz pełną wersję : HMB Formula Caps (TREC NUTRITION)



persik06
26-10-13, 11:50
http://www.e-gym.pl/attachment.php?attachmentid=7711&d=1382777251

- Wspiera przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.
- Chroni tkankę mięśniową przed rozpadem podczas wyczerpujących sesji treningowych.
- Przyspiesza powstawanie wysokiej jakości suchej masy mięśniowej.
- Przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej.


Co to jest HMB?
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny (jeden z aminokwasów).

Jak działa HMB ?
HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest skuteczną alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących - wspomaga przyrost tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny niszczący białka mięśniowe redukując w ten sposób masę mięśniową. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB. Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Stosując HMB można ograniczyć dobowe spożycie białka nawet do 1 grama na kilogram wagi ciała, przy zachowaniu podobnych rezultatów jak podczas diety wysokobiałkowej.

Co można osiągnąć stosując HMB ?
Działanie HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z działaniem kreatyny, które jest bardzo szybkie i silne, lecz po kilku tygodniach słabnie. Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1-2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Opakowanie:
-440 Caps
-180 Caps
-70 Caps

Moja Opinia:
Stosuję ten produkt od 3 miesięcy i muszę przyznać że nie są to zmarnowane pieniądze , jak większość mówi.
- Lepsza regeneracja
- Nabrałem trochę masy
- Zgubiłem niepotrzebny tłuszczyk

.rocky
26-10-13, 17:39
Stosuję ten produkt od 3 miesięcy i muszę przyznać że nie są to zmarnowane pieniądze , jak większość mówi.
- Lepsza regeneracja
- Nabrałem trochę masy
- Zgubiłem niepotrzebny tłuszczyk

to prawie jak na trenbolonie

persik06
26-10-13, 21:01
to prawie jak na trenbolonie

Taa :D
Pewnie dlatego na mnie zadziałało bo jestem nowy w tej dziedzinie :) Pozdro

Zima
26-10-13, 21:19
- Lepsza regeneracja
- Nabrałem trochę masy
- Zgubiłem niepotrzebny tłuszczyk

cud!

Fit4ever24
26-10-13, 21:45
Taa :D
Pewnie dlatego na mnie zadziałało bo jestem nowy w tej dziedzinie :) Pozdro


Jak jesteś nowy to woda z parówek by na ciebie zadziałała ;P

fallenursus
26-10-13, 22:09
Przy długim stosowaniu cos tam działa ale są lepsze środki.

Zima
26-10-13, 22:16
Przy długim stosowaniu cos tam działa ale są lepsze środki.
na przykład?

fallenursus
26-10-13, 23:11
Trenbolon jak już wyżej the rock wspomniał.:)
DAA czy kwas arachidowy