PDA

Zobacz pełną wersję : Szybki przyrost



golik
03-04-07, 22:46
Co myślicie o tym składzie:

Gain Bolic 6000
OLIMP Creatine Mega Caps
OLIMP HMB Mega Caps

Mam zamiar przybrać na masie oraz wzmocnic siłe i wytrzymalość.
Bedą efekty....??


dzięki i pozdrawiam

duszek244
03-04-07, 22:50
HMB raczej mało Ci da jeśli będziesz brać HMB jakieś 10 tygodni wtedy możesz wziąść z kreatyną i będzie zwiększone działanie a tak to raczej mało da. Ogólnie dobrze ale jeśli chodzi o to HMB i nie chce ci sie czekac 10 tygodni to zamiast tego kup L-glutamine extreme treca i tauryne. A pozatym podaj swoje parametry

Ikar
03-04-07, 22:54
w ogole jaki staz ze sie za kreatyne bierzesz?? gajner moze byc ta kreatyna jest kijowa a hmb nie bralem ale podobno jeszcze gorsze :d

golik
04-04-07, 07:57
189 cm 76 kg wagi. 18 lat. Juz mialem jeden cykl na tej kreatynie. Ogolnie nie cwicze na siłowni ale mam w domu sprzet i uprawiam sport w duzej mierze wytrzymałościowo siłowy.

SkAwwa
04-04-07, 08:26
jeżeli tak to cykl nawet dobry :P

golik
04-04-07, 11:22
a co wy na połączenie gain bolic 600 z glutaminą z Vital maxu ??

blackburn
04-04-07, 16:22
jeżeli tak to cykl nawet dobry :P
ciekawe jak oceniłeś, że to nawet dobry cykl przecież nie wiadomo ile czego zamierza kupić
(chyba, że chodziło ci ogólnie o połączenie tych supli)
L-glutamine extreme treca
to sobie odpuść lepiej kup sobie zwykłą glute lub coś z wyższej półki lub ewentualnie BCAA z duża zawartością glutaminy w jakimś ekonomicznym opakowaniu np 1,2kg


Mam zamiar przybrać na masie oraz wzmocnic siłe i wytrzymalość.

wszystkiego na raz dobrze nie zrobisz

jonasz7
04-04-07, 17:22
Odpuść HMB.
Dożuć do reszty tauryne.
pzdr.

duszek244
04-04-07, 18:42
Glutamina extreme jest leprza od zwykłej poczytaj troce że l-glutamina jest słabiej przyswajalna niż n-acetyl l-glutaminy (NAG) a glutamine to możesz brać przez cały po treningu zużywasz jakieś 30-40 g tego składnika do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka mięśniowe powodująć utratę tkanki mięsniowej zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organiuzmu procesu. Glutamina hamuje m.in. produkcje enzymów niszczących białka, przyśpieszająć w ten sposób regenerację powysiłkową, co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych.
Info zaczerpniete z opakowania :)

SkAwwa
04-04-07, 18:54
jeżeli tak to cykl nawet dobry :P
ciekawe jak oceniłeś, że to nawet dobry cykl przecież nie wiadomo ile czego zamierza kupić
(chyba, że chodziło ci ogólnie o połączenie tych supli)
L-glutamine extreme treca
to sobie odpuść lepiej kup sobie zwykłą glute lub coś z wyższej półki lub ewentualnie BCAA z duża zawartością glutaminy w jakimś ekonomicznym opakowaniu np 1,2kg


Mam zamiar przybrać na masie oraz wzmocnic siłe i wytrzymalość.

wszystkiego na raz dobrze nie zrobisz
chodziło mi o ogólne połączenie suplementów :P

blackburn
04-04-07, 20:06
Glutamina extreme jest leprza od zwykłej poczytaj troce że l-glutamina jest słabiej przyswajalna niż n-acetyl l-glutaminy (NAG) a glutamine to możesz brać przez cały po treningu zużywasz jakieś 30-40 g tego składnika do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka mięśniowe powodująć utratę tkanki mięsniowej zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organiuzmu procesu. Glutamina hamuje m.in. produkcje enzymów niszczących białka, przyśpieszająć w ten sposób regenerację powysiłkową, co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych.

Glutamina extreme w tej glucie n-acetyl jest tylko dodatkiem baze stanowi zwykła L-glutamina

Czy jest lepsza od zwykłej gluty, w tych dawkach jakie proponuje producent chyba nie, bo są one poprostu śmieszne.

lepsza od Extrem jest na pewno zwykła gluta uniwersal

A pisząc z górnej półki miałem na myśli np.GLUTAMINE ESTER STACK(Premium Nutrition ) Premium Nutrition GL-6.


To że coś jest w ładnym opakowaniu i jest produkowane przez jaką firmę która pragnie monopolizacji nie zawsze jest dobre(trec),

golik
04-04-07, 20:10
szczególnie chodzi mi o przyrost masy ciała wraz ze wzrostem mięsni... moze macie jakies własne sprawdzone suple które pomogły wam osiągnąc własnie taki cel... ??

Ikar
04-04-07, 20:12
polecic moge ostrowie lub system protein olimp i tego typu + carbo

SkAwwa
04-04-07, 20:43
na masę to polecam z American Muscle Protein Power 48 zł 800 g albo 138 zł 3000g albo z Hardcore Line Leuci Bolic 174 zł 360 caps
pozdro

golik
05-04-07, 01:33
a jaka kreatyne byście polecili....?? w kapsach czy proszku...?? juz mam jeden cykl za sobą w kapsach olimpa mega caps 1250... czy dalej ciągnąć na TABLETACH czy spróbowac czegos nowego np. cos z Treca albo z olimpa w prochu....??

[ Dodano: 05-04-2007, 01:37 ]
czy po cyklu z kreatyny olimpa moge przejsc np na vital maxa... słyszałem ze dobra jakosc do ceny.... moze cos polecicie innego??

[ Dodano: 05-04-2007, 09:34 ]
MAM :]

Gain bolic 6000
Kreatyna --- olimp, trec badz vital max
Tauryna


tylko zastanawiam sie bo przeciez gain zawiera w sobie juz kreatyne i czy mozna brac gaina i krete.... nie bedzie za duzo stezenie kreatyny w organizmie....

jonasz7
05-04-07, 21:57
Kreatyna --- olimp, trec badz vital max

Kup se zielonego w pudrze.
pzdr.