PDA

Zobacz pełną wersję : TSE i wysypka ?



duzen
03-04-07, 22:17
Czy ktoś z Was miał kiedyś po suplementacji TSE wysypkę np na przedramionach od wew stron bądź w innym miejscu na ciele ? Obudziłem sie dzisiaj (tj 3.04.07) z czymś dziwnym na przedramionach, nie piecze, nie swędzi ale czuć pod palcami jakby to była reakcja alergiczna. Dodam że nie jestem uczulony na żadne pyłki, trawy i wszystko podobno.

Dawkuje jeszcze Treca - Isolate ale nie nie sądze zeby to wchodzilo w reakcje z TSE. Dodam jeszcze ze rok temu po wzięciu 2 pelnych cykli TSE nie mialem żadnych skutkowo ubiocznych. Czy ktoś sie spotkal wlasnie ze skutkami ubocznymi.

Proszę o konkretne posty a nie jakieś dyrdymały. Pozdro

reman
04-04-07, 00:13
Ja sie spotkalem z czyms podobnym tylko ze po Gainerze 2;/
MIalem najpierw na tricepsie potem na calym ciele u mnie to bylo prawdopodobnie spowodowane alergia, biore teraz mass xxl i wszystko jest OK.
Jak bedzie sie to utrzymywalo to do dermatologa musisz isc to CI cos przepisze:]
pozdro.

tomek.
04-04-07, 08:49
rok temu to chyba zwykłego hermo speeda brałes
w tym może większe dawki może nowe składniki są

jak się bedzie dalej utrzymywało to odstaw

duzen
04-04-07, 11:21
hades właśnie brałem thermo speed extreme i na dodatek mega caps i nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych, hedyne co to uderzenia gorąca ale to może przy drugim dawkowaniu. Nie wiem ... zobacze jeszcze pare dni jak się bedzie to rozwijało. Nie jestem ucuzolny na żaden skladnik TSE ale nie jestem pewien tyrozyny. Dzieki, pozdro