PDA

Zobacz pełną wersję : Dominus illuminatio mea...



Zima
15-10-13, 23:13
1.Trening jest dla mnie rzeźbieniem nie tylko warstwy zewnętrznej mojej persony, ale także kształtowaniem sfery wewnętrznej poprzez ciągłe doskonalenie codziennych zachowań.
2.Czasami, jednak z różnych powodów nie jest to łatwe i zarówno trening jak i dieta schodzą na plan dalszy w moim życiu i o ile dzieję się tak z powodu nauki czy obowiązków to jestem w stanie to zaakceptować i pogodzić się z tym, jednak jeżeli powodem odchodzenia od antycznego archetypu kalokagatii jest alkohol, inne używki czy chociażby lenistwo to jestem zmuszony przyznać, że wynika to z mojej słabości i nie jest mi z tym dobrze. Właśnie z tego powodu piszę teraz tego posta, jestem na forum już jakiś czas i na pewno mój trening jak i sylwetka znacząco się poprawiły, ale jednak dalej nie jestem zadowolony ze swoich efektów, ale do rzeczy... Zakładam ten temat po to aby wejść na wyższy poziom treningu, oraz zyskać motywacje do dalszych działań. Zamierzam opisywać tylko rzeczy, które uważam za istotne, a mianowicie jeszcze nie wiem o czym będę tu pisał, ale na pewno będzie miało to związek z dietą i treningiem, zarówno w wymiarze pozytywnym jak i negatywnym.
3.Nie oczekuje od was wielkiego zainteresowania i sam też nie będę nadgorliwie opisywał wszystkiego, bo kto by to czytał? Liczę na konstruktywną krytykę i dobre słowo w chwili zwątpienia (zwłaszcza w piątkowe i sobotnie wieczory)

Nie będę wrzucał swoich zdjęć bo nie jestem zwolennikiem wrzucania fotek do neta, no i za bardzo nie mam czym tych zdjęć zrobić :) Mam nadzieje, że mi to wybaczycie. Opisze więc krótko swoją posturę:
Waga: 75 kg
Wzrost :183 cm
Wiek: 20 lat
Typ budowy: Ektomorfik, otłuszczony
Trening: Masowy
Dostęp do siłowni: tak

Zawsze w moim życiu była jakaś tam aktywność fizyczna, ale też w okresie podstawówki mnóstwo kalorii z chipsów i coli, a następnie w okresie gimnazjum doszły spore ilości alkoholu i tytoniu co zaowocowało delikatną nadwagą. Początkowo dużo biegałem, ale bez diety więc i efekty był mizerne. Prawdę mówiąc dobry trening robię od jakichś 6 miesięcy, z dietą taką na oko, ale jest lepiej niż było. Nie piłem alko od lipca, fajek nie palę od roku, oczywiście jak wbiję na imprezę i wypije morze wódki to schodzi cała paczka, ale no cóż tak mam. Prawdę mówiąc to nie umiem bawić się bez alkoholu ze znajomymi, chyba, że chodzi o wypady sportowe, chociaż ostatnio jak pojechaliśmy w góry to każdy miał w plecaku co najmniej 0,5 litra czystej... dlatego też od ostrego trenowania ucierpiało nieco moje życie towarzyskie, ale znam swoje priorytety i akceptuje to. Ćwiczę w domu i na siłowni, a to moja przykładowa rozpiska treningowa:
pon-off
wt-nogi
śrd-klata biceps
czw-off (czasami basen)
pt:barki triceps
sb:plecy jako całość, i troche biceps
czasami jak mam czas dokładam ćwiczenia na brzuch po treningu

Dzisiaj zjadłem:
-3 białka, 1żółtko, trochę płatków owsianych
- kanapki z mięsem
-ziemniaki, pierś, warzywa
-4 kromki chleba wieloziarnistego z miodem
-2 kapsy coffy treca
(trening) Dzisiaj wyjątkowo barki z bicepsem,
-połowa porcji odżywki białkowej uns i troche płatków owsianych
- i zaraz ryż brązowy z kurczakiem, kurde trochę późno, ale dzisiaj mi zeszło troche czasu na mieście.
- 1 caps zma treca.

Przepraszam, za błędy stylistyczne i interpunkcyjne, ale korzystając z faktu, że to internet i pisanie bo pisanie to nie będę poprawiał :)

fallenursus
16-10-13, 15:37
Pon giry wtorek off :)

krolik_szaleniec
16-10-13, 20:36
Jak w sob plery to w pon off :P

Albo klata :P

fallenursus
17-10-13, 13:51
^^^

http://3.bp.blogspot.com/_NhS6bOp-yN4/S16JWRA1HJI/AAAAAAAAALE/8qOjhEigDUU/s200/nice+cup+of+shut+the+fuck+up.jpg

:p

Zima
17-10-13, 18:09
Jak w sob plery to w pon off :P

Albo klata :P

jest pon off i między sobotą a poniedziałkiem oczywiście jest też niedziela, która też jest off

wczorajszy dzień na wariackich papierach jak to się mówi wszystko na spidzie, śniadanie jakoś ogarnełem drugi też wracając do domu szybko zahaczyłem o biedre, kupiłem makaron brązowy i filet, wróciłem do domu pobiłem chyba rekord bo w 20 minut wszystko już miałem na talerzu gotowe do jedzenia. Trening niestety też był na spidzie, ale robiłem nogi wczoraj to musiałem na siłce ogarnąć. W domu mam troche sprzętu spokojnie mogę nim robić większość rzeczy, ale nogi i klate, żeby porobić fajne ćwiczenia to muszę biegać na siłke no cóż, teraz też oczywiście pisze na spidzie, bo się spiesze na wykład, ale jak się już zobowiązałem to pisze :) Dzisiaj off, troche pozmieniał mi się trening w tym tygodniu i jutro będzie robiona klata z tricepsem prawdopodobnie, bo w sobote bankowo nie będzie czasu na siłownie. Pozdrawiam.

Zima
18-10-13, 17:08
Zbliża się piątkowy wieczór, a miasto aż kipi od alkoholu i dupeczek, ale nie! Jestem twardy zamiast czynić przygotowania na wixe wbiłem na forum! Śniadania było drugie też, także spoko. Teraz gotuje posiłek po treningowy i uderzam na siłkę, klatka plus triceps. Potem jedzenie, następnie kolacja jakiś film i w końcu długo oczekiwane 8h snu!

Fit4ever24
18-10-13, 18:29
A co to zabronione? :(

Baloniarz
18-10-13, 18:31
Fajnie macie, 20 latki sobie siedzą w domkach :)
To ja dziś się bawię w pubie parapet a jutro Heaven w Zawierciu :P

Zima
19-10-13, 00:40
Oczywiście, że nie zabronione, ale trzeba mieć wysoce rozbudowaną kulturę picia.
"parapet", "Heaven" ee jakieś słabe nazwy :)

fallenursus
19-10-13, 00:44
Ja siedzę w korku i obalam tequile z gwinta.

Zima
19-10-13, 00:47
o kur*a jak nie pogardzę, żadnym alkoholem to tequili nie tykam chyba, że jestem już porobiony to wszystko mi jedno. Z takich droższych to jaggermajster i golden loch z biedronki :)

Baloniarz
19-10-13, 12:17
Pewnie że słabe ja tylko w słabych bywam, z moim ryjem do mocnych nazw nie wpuszczają...

Zima
19-10-13, 18:41
O losie parszywy, jak się okazuje w najbliższym czasie będę mógł chodzić na siłkę tylko 2 razy w tygodniu a mianowicie w piątek i sobote, także nie najlepiej, ale trudno. Tym sprzętem, który mam w domu moge na luzie zrobić wiele rzeczy, aczkolwiek do pleców może brakować ciężaru, ale coś się poradzi. Plan wygląda następująco.
pon - off
wt - barki, triceps
śr - plecy
czw - off
pt - klatka
sb - nogi
nd - off

Jak to jest z tym priorytetem? To ta partia mięśniowa, którą trenujemy po dłuższej przerwie bo teoretycznie mamy więcej energii czy ta partia, którą trenujemy przed dłuższą przerwą bo teoretycznie ma lepsze warunki do regeneracji?

Zima
21-10-13, 22:47
Dzisiejsze jedzenie:
-3 jajka, płatki owsiane, odrobinka kazeinki
-kanapki z mięsem
-barowy obiad za 12zł! Filet z kurczaka, ryż (niestety biały) surówki
-serek wiejski, kanapki z mięchem
-snickers xD

jutro barki i triceps.

Fit4ever24
21-10-13, 22:51
Ja non stop biały szamie

Zima
21-10-13, 23:03
podobnoż brązowy lepszy

Fit4ever24
21-10-13, 23:06
Podobnoż... :P

Zima
21-10-13, 23:17
zazwyczaj jem brązowy, ale biały lepszy w smaku, jeszcze z jakimś sosikiem własnym (a nie z torebki ofc) to już w ogóle

fallenursus
21-10-13, 23:28
Ja jem pizzę i skrzydełka.
Sporadycznie golonki e2d.

Zima
22-10-13, 21:40
Więc tak to wyglądało:
śniadanie I i II ok
następnie ryz filet warzywa
trening barki triceps w domowych warunkach
wyciskanie hantli nad głowe z supinacją progresem wszystko 12,10,8,6
przyciąganie do brody tak samo
bokiem unoszenie 3 x 8
unoszenie w przód 2 x 8
i unoszenie w opadzie 2 x 8
francuskie stojąc sztangą 3 x 10
zza głowy hantlem 3 x 10
prostowanie pojedynczo 3 x 8
uns białko pół procji
ryż mięso i warzywa
zaraz cudowny wieczór i troche nocy z mikrobiologią
białko jakieś

Zima
23-10-13, 20:19
Weszły plecy, ciągi, wiosła drążki ogólnie spoko, teraz mięsko i ryż.
Jutro dzień aktywnej regeneracji w formie basenu.
Pojutrze Klatka z bicepsonem.

Gangsta Latino
23-10-13, 20:35
z bicepsonem... aż taki zmutowany? :P

Zima
23-10-13, 21:35
no powiedzmy, że jeszcze z niego taki bicepsonik bardziej, ale ambitnie podchodzę do zagadnienia.

http://u.mmarocks.pl/2012/12/Emelianenko.jpg

na zdjęciu Aleksiej E. brat Fedora. Co myślicie o takim tatuażu w takim miejscu chodzi mi o napis.

fallenursus
23-10-13, 22:03
Volksdeutsch?

Zima
23-10-13, 22:09
Volkskanadian?

fallenursus
23-10-13, 22:41
Nie zauwazyles koszulki na filmiku z hackow?

Zima
23-10-13, 23:02
Faktycznie, jest Orzełek nie no jaja sobie robie btw masz własnego murzyna do treningu? ^^

fallenursus
23-10-13, 23:07
Oczywiście. Murzynki również


https://www.youtube.com/watch?v=eXSy_YnJ4zY&feature=youtube_gdata_player

Zima
23-10-13, 23:13
To spoko. Jak tam w Kanadzie zarabiają ratownicy medyczni z wyższym wykształceniem medycznym? Orientujesz się może, bo urzędowy to angielski tak?

fallenursus
23-10-13, 23:18
http://www.livingin-canada.com/salaries-for-ambulance-attendants-paramedics.html

Zima
24-10-13, 21:41
To chyba godziwe wynagrodzenie jak na warunki w Kanadzie?
Z basenu ch*j wyszedł wieczorem wpadł jeszcze kinder bueno także nie najlepiej, kolacja i gotowanie mięcha na jutro.

fallenursus
24-10-13, 22:40
Nie jest źle ale trzeba brać pod uwagę ze np w albercie wszystko drożej bo boom maja niezły ze aż jeden podatek znieśli :)

Zima
25-10-13, 16:22
http://www.youtube.com/watch?v=DV59ccmBHc4


dobra pojedzone!
za godzine dzisiaj shot napalma i klata z bicem.

Gangsta Latino
26-10-13, 14:47
jak tam napalm działa na Ciebie??

Zima
26-10-13, 18:15
jak tam napalm działa na Ciebie??
Shot, bardzo fajnie nie za mocno, ale lepiej niż 2 kapsy koffeiny a zctivlaba, kiedyś po napalmie czułem mega mocne swędzenie na całym ciele, a wczoraj tylko trochę na czole, jeżeli chodzi o proszek z pudełka to też spoko. Z takich przed treningówek, które brałem to najmocniejsze bpi 1mr jak dla mnie.

Dzisiaj weszły nogi i spaghetti :)

Zima
27-10-13, 23:00
Odpoczywanie dzisiaj było i nauki rozmaite. Zostałem obdarzony słodkościami rozmaitymi czekoladami z milki i innymi, jakie to zajebiszcze smaki są w ogóle milka czekolada coś w stylu 3bita z takim waflem i inne w stylu aero w skutek czego fatu troche wpadnie. Później czilli kantajro i troche białka. Z rozmaitych powodów jutro zrobię barki z tricepsem, a we wtorek będzie wolne.

fallenursus
28-10-13, 02:12
A to jakiś dzień dziecka dzisiaj był czy jak?

Zima
28-10-13, 15:59
Taa dzień dziecka, rodzice do kraju wrócili to nawieźli a i o mnie jeszcze nie zapomnieli.
Szybkie okienko, wróciłem do domu pojedzone, jakieś ćwiczenia i barki z tricepsem. Przed trenem 2kapsy cofy z activlaba po treningu białko uns 20g troche płatków owsianych też wrzuciłem i banan, a po powrocie może jakaś ryba dzisiaj.

fallenursus
28-10-13, 16:03
Też mam dzisiaj same rybki

Zima
28-10-13, 16:07
Ryby dają radę.

kfc
28-10-13, 23:05
znam bardzo dobrze te czekolady :)))))!

Zima
29-10-13, 22:20
znam bardzo dobrze te czekolady :)))))!
prawda, że mogą zawrócić w głowie? ^^
Dzisiaj wieczorem dorsz, teraz w pt pewnie będzie siłka zamknięta więc robię małą roszadę, żeby wszystko zrobić. Jutro nogi, pojutrze klatka z bicepsem w sobote plecy. Kurczaczek zrobiony, teraz jeszcze ugotować ryż na jutro i spać.

Zima
30-10-13, 18:46
Zrobiłem nogi i biceps. Stwierdzam, że nie jest to spoko opcja jak dla mnie ponieważ, po ciężkim treningu nóg jedyne na co mam ochote to banan. Jutro klata!

adamoxl
30-10-13, 19:14
jako endo robisz rotacje ww albo cardio czy nie? z wypiski widziałem goły trening i oczywiście zdrowe podejście

Zima
30-10-13, 19:52
Myślę, że każdy powinien robić cardio, ale jeżeli jest się na masie to tylko jako dodatek do treningu właściwego. Latem 2 razy w tyg jeździłem na rowerze takim outdoor normalnym, 60 minut, 45 normalnie, a ostatnie 15.. minute szybko dwie normalnie, jadłem też normalnie, mięśnie zostały tłuszcz troche spadł, w sensie, że obwody zostały, ale np. teraz jak robię bicepsa to widze jak kable pulsują, wcześniej były pokryte fatem. Na brzuchu dalej mam tłuszczyk ofc :) Jak słysze, że ktoś nie robi cardio bo mu "węgle uciekają" no to słyszę jakby "o rany jestem słaby i nie chce mi się ćwiczyć", aczkolwiek rozumiem, że są ludzie hardgainery co muszą unikać cardio żeby przymasować, ale chyba mało jest takich osób co rzeczywiście mają problem z przytyciem. Co do rotacji to nie wiem. Może robie, ale nie świadomie, ogólnie mam dużą aktywność fizyczną w ciągu dnia więc nie żałuje sobie węgli, ale unikam słodyczy, i innych pustych kcal, jak czytałeś pierwszego posta to pewnie widziałeś, że od lipca nawet alko nie pije :)

Zima
31-10-13, 13:35
http://www.decathlon.pl/awka-ba220-id_8231309.html#avantages

jak to kupie to już będę mógł robić wszystko w domu, no wiadomo bez linek no i może jeszcze jakieś stojaki, żeby nóg nie zaniedbać.

Zima
02-11-13, 14:37
1. szklanka owsianki, porcja uns kokosowe, 200ml zagotowanej wody
2. worek ryżu brązowego i pierś kurczaka w nowo zakupionej przyprawie kamisa "gyros" bardzo fajna
3. zaraz 2 kapsy koffy activlaba
4. plecy + 3 serie na bicepsa tak bonusowo no i troche rowerek
5. pół porcji uns białko, banan zaraz po treningu
6. ryż i kurczak może jeszcze brokuł
dalej zobaczymy

dzisiaj oldchoolowe rytmy :)

http://www.youtube.com/watch?v=6kLhZR9mdcI

Zima
02-11-13, 21:34
trening wszedł dobrze, na kolacje 2 jajka całe troche majonezu troche ryby z puszki no nic specjalnego.

Zima
06-11-13, 13:57
W poniedziałek wieczorem dobrze weszły bary z tricepsem, dzisiaj troche przyspałem i nie miałem czasu na mocne śniadanie, więc na szybko płatki z unsem, teraz makaron, troche kury i jabłuszko. Za chwile 2 capsy coffy i plecy, dzisiaj raczej lajtowo, zrobie większość ćwiczeń na linkach.

Zima
09-11-13, 18:32
nogi porobione dzisiaj, ciężko mi idą, ale jakoś daje rade.
4x10 siadów sztanga na grzbiecie
wykroki 3x po 15 na noge
sztanga z przodu na suwnicy 3x10
mc na prostych 3x10

Zima
13-11-13, 19:09
Trening leci w poniedziałek weszły barki z tricepsem w domu, dzisiaj plecy z kapturami no jako całość, w dodatku tak jak już wcześniej wspominałem dodałem porcje crea bomba zaraz przed treningiem i nie wiem czy to siła sugestii czy jakieś substancje pomocnicze zawarte w tym stacku może tauryna, ale jakby było więcej mocy niż normalnie oczywiście tak jak zwykle 2 kapsy coffy także były. Miałem brać miarke czyli porcje po treningu, a będę jechał przed. Zobaczymy co z tego będzie.

Zima
19-11-13, 17:02
Jade ostro z koxem, niestety mam za mało czau na siłownie, więc nakurwiam w domowym zaciszu. Zakupiłem ławke uniwersalną i większość ćwiczeń daje rade na hantlach. Jeszcze dzisiaj tylko plecy na siłce, pobawię się linkami bo w domu nie mam, a tak to tylko w soboty będę chodził robić nogi.

fallenursus
19-11-13, 17:16
i tak trzymać.

Zima
19-11-13, 20:32
Będę będę!
ściąganie linki górnej
wiosło
mc
ściąganie linki typu wiosło
szrugsy
20 minut rowerek


tak jak mówiłem troche inny plan, z racji tego, że będę jechał w domu to wstawie za jakiś czas nową rozpiske do domowych warunków

Zima
22-11-13, 15:03
Dzisiaj zrobiłem trening z rana po pierwszym posiłku, myślałem, że będzie lipa bo zawsze ćwiczę wieczorem, ale nawet nie było tak źle. I oto jak wyglądało to dzisiaj i jak będzie wyglądać przez jakiś czas w przyszłości.
8h snu
Klatka, biceps.

I posiłek
owsianka na jajkach
po godzinie 2 kaps koffy

Rozgrzewka,
20pompek x 3, trucht, krążenie ramion, rąbanie drewna, drążek, przysiady dynamiczne

Wyciskanie hantli lekki skos góra 4x12
rozpiętki na tym samym skosie 4x12
wyciskanie hantli płasko 4x12
wyciskanie hantli skos dół 3x10 tu miały być pompki na poręczach, ale szkoda mi foteli bo się wycierają niby można coś podłożyć, ale ze mam ławeczke to chce z niej korzystać

sztanga łamana 4x12
młotki 3x10
uginanie z supinacją 3x10
siódemki (21) ze sztangą

porcja creabomb
15g białka uns

po jakimś czasie

II posiłek
makaron, mięso

Zima
02-12-13, 19:12
kombinuje jak mogę, ale ciężko mi znaleźć czas na te 4 treningi w tygodniu w dodatku jeszcze basen na którym też jest dość duża intensywność, muszę wrócić do 3 treningów w tygodniu. Ten tydzień będzie nieco lajtowy i eksperymentalny zrobię 3 treningi w domu z tej serii.


http://www.youtube.com/watch?v=tMVvjFX7gTA

fallenursus
02-12-13, 19:33
http://img841.imageshack.us/img841/4606/1nxu.jpg

Keep at it!

Zima
02-12-13, 21:13
http://img841.imageshack.us/img841/4606/1nxu.jpg

Keep at it!

Dzięki, taka głupota, a pompuje lepiej niż przedtreningówka.

fallenursus
02-12-13, 22:30
Zawsze przed treningiem mozsz kliknąć w pierwszy link w moim podpisie :)

Zima
04-12-13, 16:50
no no całkiem całkiem wrażenie po ostatniej kombinacji dzisiaj to.. a w piatek nogi. Powiem jak ogólnie się prezentuje moim zdaniem ten trening bo jest dośc popularny na yt i zapewne wiele beginerów go robi.


http://www.youtube.com/watch?v=YR6VBGlCwxQ

Zima
14-12-13, 20:13
ostatnio nie idą mi treningi tak jakbym chciał i jestem trochę przeziębiony więc nie najlepiej, ale wierze, że to tylko chwilowe osłabienie i wszystko wróci soon na pełne obroty. Może dla większej motywacji kupie sobie karnet na basen i ułoże plan tak że w tygodniu będą 2 srednio ciezkie treningi siłowe typu push i pull i dwa sredniocięzkie basenowe. W ogóle jakoś odeszła mi ochota na robienie nóg na oddzielnej sesji treningowej no troche wstyd się przyznać, ale po prostu mi się nie chce.

1dzień klatka,barki,tric
- wycisk płasko 4x12-6
- wycisk skos góra 3x10-6
- wycisk hantli siedząc 3x10-6
- wznosy bokiem 3x10-12
- pompki na poręczach 4x10


2dzień nogi,plecy,bic
- przysiad 4x12-6
- wypychanie nogami na suwnicy 3x10-12
- martwy ciąg na prostych nogach 3x8-10
- podciąganie na drążku 3x8-10
- wiosłowanie sztangą 3x10-6
- uginanie ramion ze sztangą 4x12-6

coś takiego, prawdopodobnie zacznę pykać, przez jakiś miesiąc tym pojade, może mile się zaskoczę, a może nie, jednak ćwiczenie na siłowni ma to do siebie, że odczuwasz jakąś tam choćby najmniejszą nutkę rywalizacji, która Cię napędza, oczywiście mam swoje osobiste motywacje, ale po prostu nie najlepiej czuje sie ostatnimi czasy na treningach więc rozsądnie będzie zmniejszyć obroty i może bardziej przyłożyć się do życia towarzyskiego i codziennych obowiązków.

Zima
16-12-13, 21:52
http://www.youtube.com/watch?v=0PyA5d6Gb_8

Zima
30-12-13, 14:34
Trening na dzisiaj

wyciskanie na płaskiej hantli/drążek nachwytem szeroko - superseria
wyciskanie na skosie dodatnim/wiosłowanie hantlami w leżeniu na skosie dodatnim - superseria
unoszenie bokiem, przyciąganie do brody, arnoldki - triseria
pompki diament/ podciąganie podchwytem wąsko - superseria
przerwy po minucie do minuty trzydzieści, chcę się zmieścić w 45minutach, czelendż akcepted.

Zima
16-02-14, 17:28
Zmieniłem siłke na taką, która daje nieco więcej możliwości a oto i nowy trening:

I
wyciskanie sztangi płasko + pompki na poręczach 2x6, 2xmax
wyciskanie sztangi skos góra 3x8
rozpiętki na bramie z góry 3x12
rozpiętki na bramie z dołu 2x15
15minut aerobów

II
podciąganie na drążku szeroko + ściąganie wyciągu dolnego wąsko 2xmax, 2x12
wiosłowanie 3x10
mc 3x10
15min aero

III
off

IV
wyciskanie hantli siedząc 4x12
wznosy bokiem 3x10
przyciąganie sztangi do brody 3x10
arnoldki 3x10
15 min aero

V
modlitewnik + francuskie hantlem 3x10
bicepsy hantlami + triceps na lince 3x10
biceps na lince + poręcze 3x10
aero
VI
lajtowe ćwiczenia na nogi na maszynach
aero

VII
off

Zima
17-02-14, 15:59
powiem wam, ze mega spoko te serie łączone wchodzą, i tak btw robie splita od 12 dni jakoś z rzędu codziennie trening i czuje, że mam więcej pary niż jak robie dni bez treningu, aż się dziwie, no ale w sumie młody jestem, sen ok jedzenie też to nakurwiam, zobaczymy kiedy padne, pozdro for all600.

Zima
21-03-14, 19:00
Z racji takiej, że już mam dość typowego splita i poszukuje nowych rozwiązań to ułożyłem sobie taki plan.

I
wyciskanie sztangi płasko 5x6
wyciskanie hantli skos góra 4x8
wyciskanie żołnierskie sztangą 4x8
rozpiętki na bramie 2x15

II
mc 5x6
wiosło sztanga nachwytem 4x8
wiosło hantlem do boku 4x8
ściąganie drążka do klaty 2x15

III
basen

IV
kettelbellowa rutyna
5ćwiczeń po 6 powtórzeń x4 obwody 2minuty przerwy między obwodami
pompki na poręczach z obciążeniem 3x 6-8

V
kettelbellowa rutyna
5ćwiczeń po 6 powtórzeń x4 obwody 2minuty przerwy między obwodami
podciąganie na drązku szeroko 3x 6-8

VI
gruba wixa

VII
off

codziennie rower jako środek transportu.

Co jem ostatnimi czasy?

I
jajka, płatki owsiane
II
bułki pełnoziarniste, z masłem orzechowym i bananem, popijam białkiem wpc
III
makaron/ryż, wołowina/drób
IV
to samo co wcześniej
V
ryba/ białko

Co chce osiągnąć takim planem?
masę, siłę, sylwetkę, redukcję i poderwać taką jedną blondynę co ćwiczy w sali z kettlami.

pozdro

Gangsta Latino
21-03-14, 20:45
zdjęcia blondyny proszę. Ocenimy czy warto się męczyć.

Zima
22-03-14, 23:17
zdjęcia blondyny proszę. Ocenimy czy warto się męczyć.

Gangsta no co Ty!? Ja nie mam takiego skilla jak fallen żeby sobie śweeeeeeet focie na treningu pykać :) Jeszcze mnie przyłapie i pobije.

fallenursus
22-03-14, 23:33
Dokurw się tak żeby cię nie podbila. Aczkolwiek kettlebell ci w tym ni pomoże...:)

Zima
28-06-14, 19:17
Panowie, upadek, po prostu upadek...
Od trzech miesięcy tylko nauka, nauka, nauka alkohole, fajki jakies 1500kcal dziennie z zupek chinskich i gyrosow i średnio 3-4h snu.

Musze coś z tym zrobić nakupię kurczaków i supli i jakiś karnet na siłownie bo nic tak nie motywuje jak wydane pieniądze i maxymalnie 3 piwka na tydzień bo idzie się wykończyć!
Wracam do gry!

USgorn
29-06-14, 00:44
nic dziwnego ze upadek przeciez jest lato. nie Twoja pora

Zima
29-06-14, 13:53
sesja raczej, jak mam to rozumieć? :}

USgorn
29-06-14, 14:06
Spojrz na swoj nick to zrozumiesz ;)

fallenursus
29-06-14, 14:39
Ja myślę że brak tych fot blondiny zaowocował spadkami

Zima
29-06-14, 16:13
Spojrz na swoj nick to zrozumiesz ;)

ha, no tak właściwie jak dla mnie w zimie fajniej się koksi niż latem

Fallen, zastanawiałeś się nad byciem moderatorem na jakimś forum erotycznym czy coś w tych klimatach? Jak sie uczepi jakiejś to już nie puści.

fallenursus
29-06-14, 16:28
Nie pekaj obiecuje ze ci jej nie odbiore.

Zima
29-06-14, 16:36
i tak byś nie miał szans...

Zima
30-06-14, 22:58
10 min aerobów
suwnica 4x12
wykroki 3x20
martwy ciąg 3x12
wiosło 3x12
biceps sztangą 3x12
10 min aerobów

kotlety, ryże, owsianka, redwailer, mono, i takie tam

jutro
10 min aero
sztanga plasko 4x12
hantle 15 stopni 3x12
wyciskanie hantli (barki) 3x12
przyciąganie do brody 3x12
pompki na poręczach 3xmax
10min aero

Zima
03-07-14, 16:23
Dzisiaj kolejny trening z cyklu pull jutro push i od następnego tygodnia zwykły split, albo jeszcze jeden tydzien push and pulla na rozkręcenie, po przerwie. Zobaczę jak się będę czuł.
rano 5g mono
owsianka, jajka
worek ryzu, kurczak w sosie z fixa
caps koffeinki
trening
5g mono, isolat bialka
ziemniaki kotlet devolai ze szpinakiem bo nawet lubie, jakies warzywo wypadało zjeść, ale stwierdziłem, że był szpinak w devolaju więc wziełem tabsa z witaminami.
na kolacje planuje jakąś rybe, sałatka z tuńczykiem w roli głównej
kazeinka przed snem.

Zima
23-02-17, 19:13
Cześć!
Minęło prawie 6 lat od momentu kiedy założyłem konto na tej stronie. W moim życiu zmieniło się wiele, natomiast sylwetka niewiele. Ostatni raz aktywny byłem jakies 3 lata temu? Żyjecie jeszcze tutaj jakoś?
Więc wróciłem do treningów, ale treningów na rowerze ajaj, tak właśnie jakies dwa miesiące temu dopadła mnie kontuzja pleców. Myśle, że coś z najszerszym mięśniem grzbietu lewym i praktycznie nie robię żadnych ćwiczeń na górę ciała, no ale trudno. Moim celem teraz jest przyzwoita redukcja tłuszczu. Chce w końcu pozbyć sie tego dziadostwa z brzucha i klaty. Treningi na rowerze tyle razy ile to możliwe ze względu na czas i regeneracje.

a wiec tak masa 3msc temu jakies 84kg, 91cm w pasie
masa aktualna jakies 74kg, okolo 87cm w pasie

z pozdrowieniem mordy