PDA

Zobacz pełną wersję : Wywiad z Mateusz Sowa(Animal)



chmielena
12-10-13, 14:38
Wywiad z Mateusz Sowa(Animal)
7668


Imię i nazwisko:Mateusz Sowa(Animal)
Miejsce zamieszkania:Rzeszów
Data urodzenia: 07.05.1990
Wzrost: 180cm
Waga startowa: 78kg
Waga poza sezonem: 82kg (staram się trzymać niski poziom tkanki tłuszczowej)

1.Jaki jest twój staż treningowy?

-Mój staż treningowy na siłowni to około 6 lat w tym trenuję akrobatykę i sporty walki.

2.Ile razy w tygodniu trenujesz?,jak wyglada twój trening na 3miesiące przed zawodami?

-5 razy w tyg w tym 3x trening na siłowni.

3.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

-3 miesiące przed zawodami wchodzę na redukcję i treningi są bardzo intensywne i krótkie

4.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

-Mój wynik w tegorocznych zawodach to srebrny medal juniorów w kategorii męska sylwetka. I 5 miejsce w Pucharze Polski z weteranami w Open również w męskiej sylwetce cieszy mnie ten wynik bo to mój debiut był i wiem co zrobiłem zle i co muszę jeszcze poprawić... :)

5.Czy korzystasz z porad trenera?innych zawodników,kto pomaga?

- Przed zawodami tegorocznymi do męskiej sylwetki nie korzystałem z usług trenera przygotowywałem sie sam.

5.Jakie plany na przyszłość?

-Wiem, że w przyszłym roku będe mocniejszy .Po zawodach w Kielcach skorzystam z usług specjalisty i wiem, że to przyniesie dużo lepsze rezultaty .

6.Skad bierzesz motywacje i uśmiech?

-Moją motywacją jest głód sukcesów i każdego dnia chce pokonywać swoje słabości i bariery które dotąd były dla mnie nie do pokonania każdego dnia chce być lepszym nie tylko zawodnikiem ale i człowiekiem.

7.Jak ci się podobały zawody w Kielcach( jeśli chodzi o atmosferę i organizacje?

-Zawody w Kielcach były mega udane atmosfera super fajnie jest poznać nowych ludzi z którymi łączy mnie podobna pasja pierwszy mój start który zaliczam na duży plus pod każdym względem.

8.Jakie są twoje zainteresowania oprócz siłowni?

-Moimi zainteresowaniami oprócz sportowych jest sztuka malarstwo, rysunek fotografia i grafika tym bardziej, że uczęszczałem do szkoły plastycznej w wolnych chwilach wracam do tego.

9.Dokończ zdanie siłownia dla mnie jest...

-Siłownia jest dla mnie wszystkim nauczyła mnie pokory do siebie do ludzi a przede wszystkim do przeciwnika na pewno ukształtowała mój charakter .

10.Skąd wzięło się to zainteresowanie i pomysł na zawody?

-Zainteresowanie siłownią wzięło się jeszcze jak byłem młody, każdy chciał dążyć do kulturystów z okładek czasopism. Zaczęło się wszystko od mojego dobrego przyjaciela , gdy byłem młodym chłopakiem chodziłem na jego treningi podglądać i delikatnie z nim trenować. Był odemnie dużo starszy każdy z nas chciał być lepszy od drugiego , każdy dążył by podnieść więcej na klatę czy być jak największym i silniejszym czy to w szkole czy podwórku tak trenowaliśmy z chłopakami w piwnicach .Nieważne czy zima czy upały zawsze motywacja i chęci były, tak zaczęła moja przygoda ze sportami i trwa do dzisiaj.

Dziękuje bardzo za wywiad i życzę dalszych sukcesów-Aleksandra Chmielewska