PDA

Zobacz pełną wersję : Wywiad z Dawid Halota



chmielena
11-10-13, 12:39
Wywiad z Dawid Halota
7666
Imię i nazwisko:Dawid Halota
Miejsce zamieszkania:Kraków
Data urodzenia:29.05.1992
Wzrost:181cm
Waga startowa:
Waga poza sezonem:waga poza sezonem +/- 100kg

1.Jaki jest twój staż treningowy?

-Ogólnie zacząłem chodzić na siłownie mając 17 lat z przerwami ale nie mając w ogóle o tym pojęcia. Dietę trzymam mniej więcej od roku.

2.Jaką dietę stosowałaś na miesiąc przed zawodami,czy była bardzo rygorystyczna?

-Dietę miałem już dopięta 14 tygodni przed zawodami a mniej więcej miesiąc przed zawodami zacząłem robić rotacje węglowodanami. Raczej nie pamiętam żeby zdarzyło mi się coś podjadać jak byłem głodny to zapychałem się warzywami.

3.Tegoroczne wyniki uzyskane w zawodach?

-W tym roku to był mój pierwszy start udało mi się wejść do finałów na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce klasycznej na 6 miejscu.

4.Jakie plany na przyszłosć?

-Planuje już kolejne starty na wiosnę zobaczymy co pojawi się w kalendarzu pzkifts.

5.Czy korzystasz z porad trenerów ,dietetyków czy raczej sam układasz sobie plan dietetyczny treningowy?

-W przygotowaniach do zawodów konsultowałem się z Radkiem Słodkiewiczem.

6.Czy w Twoim przypadku możesz powiedzieć,iż siłownia to całe twoje życie, czy posiadasz również jakieś inne ciekawe hobby?

-Dla mnie siłownia to raczej styl życia ale nie można też żyć tylko tą jedną rzeczą żeby nie zwariować :)

7.Najwieksze wyzwanie podczas przygotowań?

-Największym wyzwaniem podczas zawodów była moja była praca.
Musiałem wstać rano zrobić godzinę cardio i po 10h pracy na budowie mogłem w końcu iść na trening po którym pędziłem szybko do domu gotować jedzenie na następny dzień i kładłem się spać.

8.Jak ci się podobały zawody w Kielcach jeśli chodzi o atmosferę i organizacje?

-Ogólnie organizacja zawodów bardzo słaba zaczynając od tego że miały się odbyć 2 tygodnie później... Specjalnie zarezerwowałem sobie pokój w hotelu arkadia ponieważ mieliśmy się tam zgłosić i miała zostać przeprowadzona weryfikacja zawodników. Po przyjeździe okazało się że weryfikacja ma być już za chwile na targach w kielcach... (była godzina 16) wsiadłem szybko w taksówkę żeby tam dojechać. Na miejscu okazało się że jest tylko parę osób które też zostały wprowadzone w błąd. Weryfikacja odbyła się mniej więcej koło godziny 19-20. Na atmosferę nie mogę narzekać oprócz weryfikacji na której paru zawodników próbowało mnie wprowadzić w błąd żebym nie mógł wystartować.

Hahaha też pojechałam z moją podopieczną do Arkadii a tu nikogo niema ,spotykając po drodze kilka błodzących owieczek-organizacja się bardzo polepszyła,zresztą będziesz miał porównanie przy kolejnych zawodach.Pierwszy start jest trudny z czasem jest lepiej,trzeba patrzyć na siebie:)Wiem coś otym bo jak przypomne sobie mój pierwszy start(chodź zajełam w nim I miejsce)to było naprawdę zabawnie:)

Dziękuję bardzo za rozmowę i dozobaczenia na kolejnych zawodach;)-Aleksandra Chmielewska