PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na wyjezdzie



Bull2
03-10-13, 22:02
Hejjj,
Przebywam aktualnie za granicą, nie daleko, bo Słowacja. Mogłoby sie wydawac, ze to tani kraj, ale w rzeczywistosci jest drozej niz w PL, oprocz alkoholu. Przykladowo kilogram kury w Kauflandzie kosztuje 6,39 euro :/. Jestem ograniczony bardzo funduszowo i musze wymyslec jakas sprytna diete. Przyblize wam troche moj styl zycia tutaj. Silownia przynajmniej 2-3x tyg, 1-2x w tyg bieganie, 1x basen. 2 dni ostrego picia alko w tygodniu i okazjonalnie jakies piwka. Moj cel tutaj - chce zebym nie wrocil do Polski suchy. Mam zamiar tutaj siedziec 4 miesiace jeszcze, wiec musze obrac jakas diete, zeby cos z tego bylo. Kumpel proponuje mi zebym jadl smieciowe jedzenie, zeby kalorycznosc byla na wysokim poziomie, po to zeby nie tracic wagi. A co ze zrodlem bialka w takiej sytuacji ? Mam ze soba puche 1kg bialka i puche bcaa, ale to pójdzie raz dwa.
Help :)

fallenursus
03-10-13, 22:43
Konina
Schab
Jajka

Bull2
03-10-13, 23:09
konia na słowacji to cyganie jedzą ;d. Ale zalozenie takie, zeby nie przejmowac sie pizzą, frytkami jest zalozeniem do przyjecia w mojej sytuacji ?

ht
05-10-13, 09:40
nie masz tam sklepu z suplami?? staraj sie wzbogacac diete bialkiem w prochu. lepsze to niz nic..diete staraj sie trzymac w miare mozliwosci. dales soie na luz i tego sie trzymajmy. wrocisz to co spadlo to sie nadrobi w miare szybko. to tylko 4 miechy:)

alder
05-10-13, 10:50
po pierwsze nie pij 2x w tygodniu a te pieniądze dołóż do szamy. chyba że walisz na krzywy

slim shady
06-10-13, 12:38
jedz jaja, mięso jakiekolwiek, żeby było białko, wątróbka

alder
06-10-13, 12:40
wątroba najtaniej ale cholesterol

foudrax
11-10-13, 14:06
Ja na wyjeździe ostatnio niemiałem dostępu do kuchni więc ładowałem nabiał. Sery białe, mleka, serki wiejskie. Było git.