PDA

Zobacz pełną wersję : Alternatywa dla aerobów po treningu siłowym?



Zima
20-09-13, 15:02
Od jakiegoś czasu po treningu siłowym robię 25, 30 minut aerobów na normalnym rowerze, ale zaczyna sie robić zimno i wietrznie więc rower odpada. Na mojej osiedlowej siłowni nie istnieje coś takiego jak maszyna do ćwiczeń aerobowych, tylko wolne ciężary. Dzisiaj po treningu postanowiłem, że zrobię kilka serii krokodylków, lecz to nie był trafiony pomysł ponieważ jestem dość wysoki, a siłka ma charakter typowo piwniczny więc sufit jest na wysokości jakiś dwóch metrów. Nie mam ochoty zmieniać siłowni, a chciałbym dalej robić aeroby po treningu, lub coś co da podobny efekt, poradzicie coś?

fallenursus
20-09-13, 15:23
Hiit silowy lub np robisz giry to w przerwach rób pompki Robisz górę to w przerwach siady bez obciążenia czy skakanka.czy bieg w miejscu wysoko unoszac kolana
Kimasz ocb?:)

Zima
20-09-13, 15:35
Hiit silowy lub np robisz giry to w przerwach rób pompki Robisz górę to w przerwach siady bez obciążenia czy skakanka.czy bieg w miejscu wysoko unoszac kolana
Kimasz ocb?:)
Hiit siłowy?
ee to drugie odpada bo nie będę mógł sobie w przerwach między seriami poplotkować z ziomeczkami z siłki... :) bardzo ciekawa opcja na pewno spróbuje, ale wydaje się być nieco trudne.

Pain
20-09-13, 15:57
Hehe, to przychodzisz po to żeby trenować czy pogadać sobie z kolegami ?? Z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz, trening to trening a nie pogawędka więc przemyśl propozycje fallena

Zima
20-09-13, 16:04
przecież wiadomo... :)

slim shady
20-09-13, 18:23
skakanka, albo po treningu biegiem do domu :P hiit siłowy wymaga pewnego wytrenowania

opalinho
23-09-13, 10:56
coś na wzór Tabaty mozesz sobie zrobic, luknij na yt