PDA

Zobacz pełną wersję : Loader II



Gangsta Latino
02-09-13, 17:34
Loader II


http://www.bcaa.pl/images/56/4324.jpg


Na razie próbowałem go 2 razy. Na pierwszym treningu 2 miarki, w niedziele 3 miarki.

Działanie - nie czuje zbytniego pobudzenia. Spać mi się na treningu nie chce, trochę szybsze tempo (krótsze przerwy), ciężary takie same. Plusem jest to, że zmęczenie jest mniejsze. Jedynie dobra muza włącza :twisted::twisted::twisted:

Pompa - średnia, lecz teraz robię trochę mniej powtórzeń niż kiedyś np. przy MC. Mniejsze partie pompują się dobrze, duże średnio (nie znaczy to, że słabo)

Skupienie - dobre.

Podsumowanie: mnie produkt nie powalił na łopatki. Kupiłem całe pudło, więc jeszcze kilka razy na pewno wezme i zobaczymy. Myślałem, że dodatek dendrobium na mnie podziała, ale się przejechałem. Chyba, że mam zbyt duże oczekiwania co do tego pobudzenia, bo dla mnie pobudzenie to chęć rozpier... siłownia, a czegoś takiego po tym nie mam :cry: Jako tako na mnie jeszcze nic nie działało, jeśli chodzi o mocne pobudzenie (wcześnie brałem Ripped Freak i Loader I).

Na razie oceny nie będę wystawiał. Wezmę jeszcze kilka razy i zobaczę. Problem w tym, że tak jak pisałem nigdy jeszcze na mnie nic jakoś świetnie nie podziałało, wiec dobrze by było gdyby jeszcze jakaś osoba/y kupiła/y Loadera II i napisały swoją opinię.

Baloniarz
02-09-13, 17:37
Ja brałem 3 małe saszetki ale z dodatkiem Efedrynki więc inna historia :), supel nie powala składem ale aby zrobić dobry trening wystarczy ;)