PDA

Zobacz pełną wersję : Łączenie treningów



Shed
29-08-13, 17:09
Witajcie, chciałęm zapytać jaki najlepiej trening na siłowni dobrać dodatkowo do sztuk walki. Sztuki walki trenuję 2-3 razy w tygodniu, dodatkowo do tego chciałęm dołożyć siłownię 2-3 razy tygodniowa, ale tutaj nasuwa mi siępytanie co z regeneracją? Po treningu na siłowni mięśnie zamiast odpoczywać będą katowane dodatkowo na treningu i chyba to się trochę z celem mija? Jakieś pomysły jak temu zaradzić? Chciałbym uniknąć wszelkich środków stymulujących zaróno ze względów finansowych, jak i faktu, że nei chcę faszerować się chemią. Z góry dzięki za podpowiedzi, pozrawiam =)

Pumbas
29-08-13, 17:57
I więcej bez wspomagania trenują, dasz radę. Określ cel treningów siłowych - czy tylko pod kątem lepszych wyników na treningach SW, czy np. chcesz masy i siły. W obu wypadkach i tak pewnie będziesz/powinieneś robić treningi fbw i w obu przypadkach będziesz potrzebował dużo kalorii i snu.

Zima
29-08-13, 19:11
Treningi sw są raczej ciężkie kiedyś interesowałem się tematem i w moim przypadku najlepszą opcją było rozwiązanie takie o:

pon: sw
wt: off
śrd: sw
czw:siłka a
pt: off
sb: siłka b
nd: off

A
Podrzut jednorącz 5s x 4-6powt
Przysiady ze sztangą na barkach 5s x 4-8powt
Wyciskanie sztangielkami leżąc 5 x 6-8 powt.
Wiosłowanie sztangą 5s x 4-8powt


B
Zarzut siłowy x 3-6 powt
MC 5s x 4-6 powt
Podciąganie podchwytem lub chwytem neutralnym 3-5
Pompki na poręczach 3 x 4-6 powt

Duże obciążenie.

Shed
30-08-13, 07:18
Generalnie plan miałęm taki, żeby osiągnąć 78-82 kilo (179cm wzrostu) i potem iść bardziej w siłę. Obecnie co prawda ważę 81kg, ale zdecydowanie nie są to neistety same mieśnie. A jak sobie z ewentualnym przemęczeniem radzić? Bo neistety dochodzi mi do tego uczelnia+praca dorywcza

Zima
30-08-13, 23:09
Więc w jakim celu chcesz chodzić na siłownie? Jeżeli chodzi o przemęczenie to najlepiej znaleźć czas na sen i dobre jedzenie, i niech Cie dziewczyna masuje :)

Shed
31-08-13, 22:13
Niestety taką mam naturę, że jak nie jestem przemęczony to mnie nosi i usiedzieć nie mogę, a dodatkowo wiadaomo, że chce sięlepiej wyglądać i żeby siłą większa była =)