PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w ułozeniu planu suplementacji.



Sylvas
22-08-13, 16:35
Na wstępie pragne wszystkich serdecznie przywitac:) Jestem nowy i mam do was koledzy pytanie.
A mianowicie chodzi o to ze w prezencie dostał fajna paczke odzywek i supli. Lecz mam problem jak sie do tego zabrac, jak co połączyc. Jak dotad nie brałem zadnych kreatyn czy stackow, tylko białko od czasu piłem.
Cwicze intensywnie od stycznia tego roku, kiedys równie cwiczyłem ale to bylo kilka lat wstecz. Wiec do rzeczy, prosiłbym abyscie mi doradzili co i kiedy brac, jakie dlugie przerwy miedzy cyklami. Jak było czegos potrzeba to moge dokupic. Diete mam ułozoną.

Info o paczce:
suple:
Vitalmax Monohydrate Creatin 500g
TREC S.A.W. 400 g
JABŁCZAN KREATYNA CM3 500 gram TREC
KREATYNA CREATINE XPLODE OLIMP 500g
ULTIMATE NUTRITION HORSE POWER 1000g
Universal Storm 836g+ Shock 1000g

carbo:
OLIMP CARBONOX 1000g CARBO
BIOGENIX CARB BX 1000g

białko:
PEAK DELICIOUS WHEY PROTEIN 3kg
OPTIMUM WHEY GOLD STANDARD 2270g
hitec c6 3kg

fallenursus
22-08-13, 16:45
Ile wazymy jaki mamy cel jak jemy ?
Te supelki można spoko na dwa razy rozłożyć jeśli chcesz cyklicznie jeść krete.

Sylvas
22-08-13, 16:57
waga 85-88kg, cel to zbudowac mase miesniowa, ale bez zbyt zalania sie fatem, troszke go mam bo jem jak dziki, ale to nic strasznego, wiec moze go jeszcze troszke przybyc. Staram sie jesc regularnie 5-6 x dzien. Z jedzeniem to raczej nie mam problemu bo az mi uszami wychodzi :) jem duzo miecha, nabiału, warzyw. Staram sie aby mieso było grilowane bez tłuszczu, mleko pije 0,5%, wedliny tez wybiram chude.

Sylvas
22-08-13, 17:44
a co do cyklicznego brania to sie nie wypowiem, bo sie na tym dobrze nie znam, bede polegał koledzy na waszym zdaniu

fallenursus
22-08-13, 18:30
Mono po treningu 10gr z bialkiem i carbo skoro juz masz
Saw przed.
Polec tak 10-12tyg. Skończy ci sie saw daj kofe w tabach 200mg .jeśli ten xplode ma pobudzacze to możesz jego przed zamiast kofy

Zrób sobie miesiąc przerwę
Potem
Horse przed storm po.
Bialko carbo jak wyżej
Krety masz aż nadto zostanie ci na dłużej. Bialko sobie dawaj w brakach gdzieś.
Taki standarcik imho

Sylvas
22-08-13, 21:58
Dziekuje bardzo za pomoc, polece tak ja mowisz. Zobaczymy jakie efekty beda :D

Pozdrawiam

Sylvas
22-08-13, 22:05
jeszcze jedno pytanie, jak brac w dnt?

Tomi!
22-08-13, 22:12
Mono na czczo po przebudzeniu 20-30 min po tym posiłek, 5g myśle enough. Białko w razie zapotrzebowania w diecie.

Zima
22-08-13, 22:48
Podobno nie ma różnicy czy rano 30 minut przed czy zaraz po jedzeniu, więc nie ma co tego tak pilnować.

Tomi!
22-08-13, 23:01
Powyższy sposób stosuje osobiście i działa :P

Zima
23-08-13, 22:02
Spoko kumam, ale myślę, że jak ktoś ma problem że musi wstawać 30 minut wcześniej specjalnie po to żeby zaaplikować kreatyne przed śniadaniem to może sobie darować takie triki i spokojnie brać po śniadaniu. Osobiście brałem przed jak i po i szczerze mówiąc różnicy nie zauważyłem, tak jak mówi mój kolega "suplementacja to nie farmaceutyka" czy coś takiego :D

Sylvas
24-08-13, 17:05
jeszcze raz dziekuje wam za pomoc!:)