PDA

Zobacz pełną wersję : masa brzucha



Master10
19-08-13, 20:19
Wiem ze na forum jest poradnik jak zrobić brzuch ale mam mały problem. Nie dysponuje odpowiednim sprzetem aby wykonywać te ćwiczenia mam tylko ławeczke do brzuszków, ławke do płaską hantle. Czy są jakieś inne "zamienniki" tych cwiczen.

Kajowski
19-08-13, 21:26
Co chcesz z tym brzuchem zrobić bo nie jasno napisałeś, tak na marginesie to brzuch robisz w kuchni:)

Master10
20-08-13, 17:47
:D Ogólnie chce zbudować mase miesniową brzucha i potrzebuje dobrych cwiczen. Mógłbyś jakies podać ale jak wczesniej pisałem mam tyko do uzytku ławke do brzuszków, ławke płaską i hatle.

Pumbas
20-08-13, 18:04
kuchnią pilnujesz poziomu tłuszczu żeby mieśnie na brzuchu (i nie tylko) były widoczne.
a samą masę na brzuch najlepiej robić ciężkimi siadami, ćw na brzuch na drażku (wznosy nóg etc) i ciężkimi allahami.
z tego co piszesz to niczego z powyższych nie jesteś w stanie zrobić więc idź na publiczną siłkę.

Albo jeśli to odpada, to bazuj na ćwiczeniach do których nie potrzebujesz niczego oprócz podłogi - jest ogrom tego typu ćw, wystarczy poszukać na google,youtubie

Master10
20-08-13, 19:20
A robiąc ABS-a http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU pójdzie masa czy rzezba?

Kajowski
20-08-13, 21:42
Master chcący coś zbudować musisz mieć z czego...stosujesz jakaś dietę?

Master10
22-08-13, 15:00
Aktualnie to nie stosuje diety ale jem duzo zdrowych rzeczy, a dietke zaczynam po wakacjach na mase

Kajowski
22-08-13, 17:06
Poczytaj w dziale dieta tematy i trening jest sporo tego napewno coś znajdziesz,niema strikte treningu na masę na masę jest odpowiednia dieta,trening to tylko bodziec,poszukaj troszkę chęci:)