PDA

Zobacz pełną wersję : kreatyna a kawa ??



benet
03-04-07, 11:39
Witam jak w temacie czy kawa ma duzy wpływ na kreatyne (skutki kreatyny) dodam iz niestety nie bardzo moge sie bez niej obejsc.. Oraz jak na 1 cykl kreatyny czy dobra bedzie : OXY-GEN NUTRION MONOHYDRATE CREATINE ? co o niej sadzicie, czy juz ktos mial z nia do czynienia? posiadam takowa lecz nie wiem czy warto ja brac czy raczej zainwestowac w cos innego ?? dokladnie taka http://www.kulturystyka.sklep.pl/popup_image.php/pID/1316/image/0
z gory dzieki za pomoc..

reman
03-04-07, 13:47
CO do kreatyny proponuje sprawdzona juz Z vitalmaxa zielona sam jestem w trakcie cyklu i jestem zadowolony:)
Polacz z Gainerkiem i rosnij.
pozdro

PuaPAj
03-04-07, 18:41
Kofeiny nie powinno się łączyć z kreatyną. Jeśli nie możesz się obejść bez kawy, to kup lepiej jakąś inną odżywkę, żeby nie wywalić kasy w błoto.

Punisher
03-04-07, 20:29
Kofeiny nie powinno się łączyć z kreatyną.
Stare informacje, już można łączyć, ale podejrzewam, że lepiej chyba nie za dużo...

Może troche opanuj się z kawą (odstępy może jakieś), na pewno coś Ci da :) po cyklu napisz jakie efekty :cool:

Prezydent_1c
03-04-07, 20:40
Jeżeli nie możesz wytrzymac bez kawy to pij ja w odstępach od kreatyny i pij dużo wody. I ogranicz kawe troche. Nikotyna nie wpływa na kreatyne ale w dużych ilościach już wpływa.

blackburn
04-04-07, 15:58
Stare informacje, już można łączyć, ale podejrzewam, że lepiej chyba nie za dużo...


nie zupełnie jest to prawda nie powinno się łączyć kofeiny i najlepiej ją ogólnie unikać na cyklach z mono, a jeżeli chodzi o inne formy to kofeina nie koliguje z nimi(różne stacki kreatynowe zawierają w swoim składzie kofeine )

benet
30-04-07, 08:56
jak przyjmowac kreatyne Vitalmaxa zielona w dni treningowe i dni nie treningowe??
treningowe 2x po 5g, a w dni nie treningowe??????

Punisher
30-04-07, 09:25
DT
1.rano na czczo
1.po treningu
DNT
1. rano na czczo
2. ~7h później przed posiłkiem


Zawsze porcja 5 g :cool:

benet
30-04-07, 11:26
dzieki wielkie :)
własnie zaczalem pocztek cyklu :)

Gures1
30-04-07, 14:36
jesetm sam ciekaw co do tej kawy i krety??ogolnie wszyscy mowia ze neutralizuje ona dzialanie krety ale np w X-PANDZIE sie ona znajduje

lovelas69
30-04-07, 18:16
Juz kiedys ten temat byl poruszany na forum i o tym pisalem...
Kreatyna, a kofeina
Kofeina jest najpopularniejsza znana czlowiekowi substancja poprawiajaca mozliwosci. Poprawia wydolnosc podczas dlugich wyczerpujacych treningow. W mniejszym stopniu wplywa tez na osiagi, podczas krotkotrwalej aktywnosci fizycznej o duzej intensywnosci. Jest stosunkowo bezpieczna i nie ma negatywnych efektow pod katem wydajnosci, nie powoduje tez znaczacego odwodnienia, czy zaburzen rownowagi elektrolitowej podczas cwiczen.
Dr Vandenberghe wraz z wspolpracownikami zbadali wplyw suplementacji kreatyna i kreatyna w polaczeniu z kofeina na poziom fosfokreatyny w miesniach oraz ogolna wydolnosc u zdrowych ochotnikow plci meskiej. W obu przypadkach stwierdzono wzrost poziomu fosfokreatyny od 4% do 6%. Co ciekawe, moc wzrosla o srednio o 10% do 235% przy suplementacji kreatyna, lecz pozostala niezmieniona w grupie stosujacej tez kofeine. Autorzy doszli do wniosku, ze suplementacja kreatyna moze prowadzic do wyrownania stezenia fosfokreatyny i znaczaco polepszyc wydolnosc podczas intensywnych przerywanych treningow. Efekt ten jest calkowice znoszony przez przyjecie kofeiny. Konieczne sa dodatkowe badania, aby potwierdzic te spostrzezenia.