PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na rzezbe pomozcie



Pers17
10-08-13, 13:18
Witam chcialbym nabrac nieco rzezby kiedys cwiczylem 2 miesiace i nic zadnych efektow. Teraz chce zaczac od nowa do dyspozycji mam hantle i sztange prosta bez lawki niestety. Waze w okolicach 60-70 kg wzrost 178 cm maksymalnie ile podniose to jakies 60kg tylko to raczej malo wiec chcialbym to poprawic czy jest ktos taki kto by mi ustalil jakis poczatkujacy plan? Tylko blagam nie odylajcie mnie do zadnych innych tematow zebym sobie sam ulozyl plan ja nie potrafie tego planu ulozyc

Baloniarz
10-08-13, 13:21
Mnie się wydaje że jak Tobie się nie chce sobie, to komuś innemu też się nie będzie chciało :)
Nie ma nic za darmo kolego, niestety, włóż trochę pracy w siebie, poczytaj, poszerzaj wiedzę, umiesz liczyć ??
Licz na siebie :P

Pers17
10-08-13, 13:49
jak nie potrafisz pomoc to lepiej odpusc sobie juz pisanie takich durnych postow

Fit4ever24
10-08-13, 14:55
Niczego sie nie nauczysz jeśli ktoś ci rozpisze trening. Poczytaj troche na ten temat a poźniej najwyżej ktoś pomoże go poprawić

Zima
11-08-13, 21:20
Trzeba mieć co rzeźbić, wziąłeś to pod uwage?

Demonek
26-08-13, 20:42
...czy jest ktos taki kto by mi ustalil jakis poczatkujacy plan?

Na każdej siłowni znajdziesz instruktora który za odpowiednią opłatą ułoży Ci dietę i trening. A jak Ci się nie chce iść na siłownię do daj znać, dam Ci namiar na kogoś kto to zrobi na maila.