PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z nadgarstkiem i łokciem. Co na regenerację?



gucio91
29-07-13, 16:09
Witam, mam problem z prawym przedramieniem. Podczas ćwiczeń czuję lekki ból i dyskomfort w prawym nadgarstku i łokciu. Za dzieciaka 2 razy skręciłem sobie ten prawy nadgarstek więc można zrozumieć niepełnosprawność ale z łokciem nie jestem pewien co się mogło stać, jakieś 2 lata temu 2 razy wywaliłem się na rowerze na tą rękę ale nie było żadnego złamania czy skręcenia, tylko lekko obity ten łokieć. W każdym razie odczuwam duży dyskomfort w tym prawym przedramieniu, nadgarstka przede wszystkim przy sztandze, natomiast łokieć najbardziej daje o sobie znać podczas wyciskania francuskiego na triceps, a nawet jak zwyczajnie wyprostuję rękę tak na maxa do przodu to czuję lekki bół w łokciu. Ten dyskomfort ma wpływ na jakość wykonywanych ćwiczeń i w wyniku odzwierciedla się także wizualnie-cała prawa ręka wygląda jakoś tak miernie przy lewej Czy mogło być tak że wtedy nie odczuwałem jakiegoś dyskomfortu, tylko pojawił się dopiero gdy zacząłem ćwiczenia siłowe? W każdym razie piszę przede wszystkim żebyście pomogli mi wybrać jakiś najlepszy suplement regenerujący stawy. Na razie mam te 3 do wyboru, wydały mi się najlepsze:
-Flex Fit
-Trec Joint Therapy Plus
-Trec Glucosamine SPORT Complex
Proszę Was o pomoc w problemie i przy wyborze najlepszego z tych 3 supli, oczywiście jeśli macie jakieś lepsze to prosze o Wasze propozycje. Prosze też prezesów żeby nie usuwali tych linków, wiadomo że nie wstawiam ich w formie żadnej reklamy tylko chodzi o ułatwienie forumowiczom obejrzenia tych supli.
Z góry dzięki za pomoc ;)

fallenursus
29-07-13, 16:12
Po raz ostatni powtórzę -nie.wstawiaj linkow z allegro.
Flex it możesz równiez kupić w bcaa.pl
Nie lataj po całym forum z tym samym tematem

Tomi!
29-07-13, 18:02
Prosze też prezesów żeby nie usuwali tych linków, wiadomo że nie wstawiam ich w formie żadnej reklamy tylko chodzi o ułatwienie forumowiczom obejrzenia tych supli.

http://i44.tinypic.com/i3gq43.jpg

Tak też można obejrzeć.. Linki zbędne.

fallenursus
29-07-13, 18:07
http://img29.imageshack.us/img29/5304/zdm4.png

Dokładnie.
Nawet na telefonie.

gucio91
29-07-13, 20:03
Ok będę pamiętał. A co do supli to po przeczytaniu ze 100 opinii ludzie najbardziej chwalili Universal Animal Flex w saszetkach. Teraz zastanawiam się tylko pomiędzy tym a Flex Fit. Które z tych dwóch panowie będzie lepsze, bo widze że tutaj polecacie ten Flex Fit jednak?

fallenursus
29-07-13, 20:13
Ja mam osobisty wstręt do ws,ystkiego z universal.

gucio91
30-07-13, 11:40
a ogólnie wszystkie te preparaty regenerujące działają tylko przez okres ich stosowania czy poprawa utrzymuje się z czasem nawet gdy suplementu nie stosujemy?