PDA

Zobacz pełną wersję : Co zmienić w tym zestawie?



Barthezo
02-04-07, 21:39
Witam,
Mam do rozdysponowania ok. 160 zł +/- 10zł i chciałem zaopatrzyć się w suplementy na mój drugi cykl. Oto lista komponentów:


- Biogenix Cell Pump 450 g
- Vitalmax Monohydrat 300 g + Vitalmax Tauryna 100 kaps.
- 2 x Olimp Gain Bolic 1000 g (45 zł) LUB 1x Vitalmax Gainer 2 Whey 2250 g (który lepszy? :grin: )

Mój staż to ponad rok. Pierwszy mój cykl składał się z monohydratu, tauryny i gainera Vitalmaxa, wspieranych oczywiście odpowiednią dietą:)

Pomóżcie mi w doborze, jeżeli coś należałoby zmienić. Z góry wielkie dzięki:) Pozdrawiam!!

blackburn
04-04-07, 16:15
nie dasz rady wykołować więcej kasy??



- Biogenix Cell Pump 450 g
troche mało lepszym rozwiązaniem była by duża pucha


- Vitalmax Monohydrat 300 g + Vitalmax Tauryna 100 kaps.
jeżeli masz szczęście to styknie


- 2 x Olimp Gain Bolic 1000 g (45 zł) LUB 1x Vitalmax Gainer 2 Whey 2250 g (który lepszy? :grin: )

Ja polecam MONSTER MASS z BIOGENIX proponował bym ci to wszystko kupić na allegro np. od jednego sprzedawcy, ostatnio nawet była promocja że do 3kg monster massa dostawałeś 1kg gratis

jonasz7
04-04-07, 17:24
Barthezo, za wcześnie na stack kup se mono z Olimpa i gain bolic z 4kg. i tauryne i dieta.
pzdr.

Barthezo
04-04-07, 20:00
Tzn za wcześnie na stack, bo ćwiczę zaledwie rok czy dlatego że to dopiero drugi cykl z suplami? :) Bo pieruńską mam ochotę na niego :mrgreen: a na monohydracie już jechałem za pierwszym razem, poszła cała puszka 900 g z vitalmaxa, czyli mój organizm juz jest jakby "wtajemniczony" w lekką kreatynę i przygotowany na coś z wyższej półki.. Ale może mi się tylko wydaje:)

jonasz7
05-04-07, 22:01
Barthezo, hehe tyle krety to ja w trzy cykle szamam :shock: :shock: :!:
Ja lece trzeci cykl na mono i jest git!!
pzdr.