PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta z rzeźby na większą rzeźbę. JAK???



komaw007
12-07-13, 15:50
Witam, ćwiczę już ponad 2 i pół roku. Doszedłem do poziomu rzeźby praktycznie bez tkanki tłuszczowej. Jednak chciałem powiększyć te mięśnie. W mojej diecie nie używam cukru ani oleju, nie smaruję kanapek masłem itp. Podam przykładowy dzień mojego odżywiania. Proszę o porady jak powiększyć mięśnie a nie tłuszcz ;) Stosuję metody naturalne bez odżywek prócz BCAA do regeneracji.

Sniadanie: omlet- 4jajka, 3/4 szklanki płatków owsianych, mus z jabłek i banan

trening

2śniadanie: kasza pierś z kurczaka, fasolka szparagowa

owoc

obiad: kasza, wątróbka surówka

owoc

podwieczorek: bułka dla diabetyków z szynką drobiową dużo warzyw

owoce

kolacja: twaróg chudy


do tego wszystkiego duuużo wody

fallenursus
12-07-13, 16:03
Rozpisz makro.
Podaj wage
Wstaw foto
Rozpisz trening

komaw007
12-07-13, 17:08
http://www.maxmodels.pl/model-rafal_maslak007/nagosc-zakryta-zdjecie-3732997.html

moje zdjęcia.

trening wygląda tak
PN- klata brzuch
Wt- biceps
Sr- barki brzuch
czw- triceps
Pt- plecy brzuch
Sb- odpoczynek
Nd. trening boksu jako spalanie

Waga 80 kg

fallenursus
12-07-13, 17:45
A makro?bo to wyżej to jakas pomyłka chyba? Jakieś bułki dla diabetykow szynki twarogi białka tam gora 150 jak nie mniej? Jak samopoczucie bez tluszczy w diecie? Tndencje samozabojcze już masz?:)

komaw007
12-07-13, 18:03
a co to jest to makro? samopoczucie dobrze :) czasami jem makrele wędzoną

fallenursus
12-07-13, 18:38
Podaż białka/ww/tł względem masy ciała

komaw007
13-07-13, 02:54
Czyli więcej białka tak??? to co jeszcze jeść?

Wiki
13-07-13, 07:11
Wstaw fotki. Po co robisz rzeźbę skoro tłuszczu już nie ma? Dowal kcal, zmień trening i masuj. A nie jakieś kanapeczki...

p.s.
redukując dalej popalisz mięcho, ale mozesz dodać więcej białka, uciąć węgle i dalej rok tak lecieć, mieć efekt w postaci 2kg mniej

foudrax
13-07-13, 10:17
No to wkońcu chcesz powiększyć te mięśnie czy mięc jeszcze lepszą rzeźbe jak w temacie ?
Jeśli chcesz rzeźbić to bardzo trudno CI będzie. Im mniejsza tkanka tłuszczowa tym bardziej trzeba się pilnować dokładać odpowiednie suplementy. Ogólnie gra świeczki nie warta bo rzeźbe masz dobrą.

Jak chcesz powiększyć te mięśnie to dodaj w diecie więcej węgli. I W ogóle zmień diete bo nie masz w niej tłuszczy. Tłuszcze nie są twoim wrogiem.

komaw007
13-07-13, 14:37
czyli jakie produkty tłuszczowe dodać? makrela? masło orzechowe?? co jeszcze??? zdjęcia wyżej link zamieściłem. Klatę mam za małą muszę sprawić żeby urosła. Jakie suple dodać??

Gangsta Latino
13-07-13, 16:47
komaw podaj ile jesz białka/węglowodanów i tłuszczy w ciągu dnia! ile gramów.

Co do tłuszczy : żótłka jaj, masło orzechowe, orzechy, tłuste ryby, oliwy itp.

komaw007
14-07-13, 16:58
Może to wyda się zabawne bo trochę już w tym siedzę, ale nigdy nie liczyłem. bo za bardzo nie wiem jak

foudrax
16-07-13, 20:28
Ja też kiedyś liczyłem co do grama i szlag mnie trafiał. Teraz w ogóle nic nie licze, jem na oko tak jak czuje i jest super. Ale do tego też trzeba dojść. Na początku chyba jednak warto sobie liczyć żeby później mieć większe doświadczenie.

komaw007
17-07-13, 18:29
ja też tak na oko liczę i dobrze na tym wychodzę, siedzę w tym prawie trzy lata ale nigdy nie liczyłem

MISTRZ-
06-09-13, 23:41
Na poczatku ułóż porzadna diete ktora bedzie bialkowo węglowodanowa a uboga w tłuszcz a co do tłuszczy to oliwa z oliwek czy olej z pestek winogron wiorki kokosowe jak wrzucisz żółtka jaj tez będzie ok ze wzgledu na przyjecie całego aminogramu z bialkami