PDA

Zobacz pełną wersję : budowa ciala



osama23
11-07-13, 12:17
Witam mam takie pytanie jakim jestem morfikiem jaka mam bodowe ciala,poniewaz bardzo ciezko mam przytyc a hudne bardzo szybko obecnie waze 92 kg a wygladam jak bym wazyl 80kg ,drugie pytanie,mam dwa hantle i czy moge zaczac nimi cwiczyc tylko samymi hantlami to zrobie pewnie triceps biceps i barki?co o tym myslicie?

szycha
12-07-13, 22:37
Myślimy, że nic nie wymyślimy, he he. Wzrost? Ile chcesz ważyć? Z dwoma hantlami to wiesz co można? Zapisz się na siłkę.

osama23
13-07-13, 16:40
Myślimy, że nic nie wymyślimy, he he. Wzrost? Ile chcesz ważyć? Z dwoma hantlami to wiesz co można? Zapisz się na siłkę.

widze ze malo wiesz...hantlami mozna przepracowac cale cialo..

Fit4ever24
13-07-13, 16:46
Jak tak dużo wiesz to po co zadajesz takie pytania. Ile te chantle waża?

Pioter1994
13-07-13, 20:34
hantle* xD

Osama wpisz trening domatora w google, tam masz wszystko nikt nie bedzie Ci układał planu.

Co do hantli, to uwierz mi, że dwoma hanltami efekty będą naprawdę marne.

szycha
13-07-13, 22:42
widze ze malo wiesz...hantlami mozna przepracowac cale cialo..

Dobrze , przeprowadzasz trening całego ciała, powiedzmy 2-3 razy w tyg. Po kilku treningach stwierdzasz, że masz za mały ciężar i wtedy co...? Dokupujesz złom lub idziesz na siłkę. Polecam to drugie, bo "lizniesz" technikę.
Nie kiedy trza napisać prosto z mostu, żeby dotarło i nie ma się co fochować. Pozdro.

osama23
14-07-13, 17:17
nie to nie foch poprostu napisalem..wiem macie racje ze samymi hantlami to nie to samo co w kompletnej silowni ale przeciez nie zaszkodzi po trenowac hantlami mam 2 po 30 kg i po podciagac sie na drazku przeciez to samo zdrowie moge robic pompki roznego rodzaju ,drazek na plecy,hantle na tric bic barki no i na plecy w ten sposob mam nadzieje ze przez ta zime zobacze jakies efekty

szycha
14-07-13, 18:14
Jeżeli masz zdejmowane obciążenie to oki, ale jak nie, to bardacha.